Talented World

Competitons, master-classes, educational programs, cultural events

В даному розділі сайту Вашій увазі представлено галерею наших учасників та їх творчих робіт і виступів у різних жанрах і номінаціях, що брали участь у наших конкурсах.

Ми пишаємось, що залучені до процесу популяризації талановитих людей! 

Будемо вдячні за Ваші лайки, коментарі та репости.

   Заслужений діяч естрадного мистецтва України. Лауреат Міжнародної премії української пісні імені Василя Симоненка за 2021 рік за пісню “Кохайте жінку”. Лауреат Міжнародної літературної премії імені Джека Лондона за 2022 рік (США).

   “За допомогою поезії можна доторкнутися тих струн душі, які можливо, досить довго мовчать у людині”, — так думає Юрій Кархут про поетичну творчість.

читати далі

   Кархут Юрій Несторович народився 4 квітня 1963 року в селі Плешевичі Мостиського  району, що на Львівщині.  Мешкає у Львові. Здобув три освіти, з них дві вищі у галузі енергетики та економіки. Працює у ПрАТ “Львівобленерго” інженером. Ще в юнацькі роки почав робити перші спроби пера.

   Відзначений дипломами за участь у ІІ Міжнародному фестивалі співаної поезії “Lviv Music&Poetry Week” (м.Львів 2019р.), ІІІ Транскордонному фестивалі ORNAMENTY FEST (м.Львів 2019р.),    поетичному конкурсі “Малахітовий носоріг” (м. Вінниця 2019р.), поетичному інтернет-конкурсі віршів та авторських цитат “Віршами мрії дарую світу” 1 місце (2020р.), організованого “Водограй мрій”. Книжкових толоках у Херсоні, Нововолинську, Полтаві, Сколе. Лауреат I ступеня II Фестивалю-конкурсу поезії та авторської пісні імені Віктора Ізотова “Бердичів скликає друзів” (м.Житомир 2020р.) та Лауреат I ступеня Всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії “ЯwriteR” у номінації “Авторська проза. Новела” та “Авторська поезія. Інтимна лірика”, організованого БФ “Талановитий світ” (м.Київ 2020р.), Лауреат 1 премії Всеукраїнського фестивалю мистецтв “Зоряна Брама” у номінації поезія та Лауреат 2 премії Всеукраїнського фестивалю мистецтв “Зоряна Брама” у номінації проза, організованого БФ “Наш слід” (м.Київ 2021р.), Дипломант Першого мистецького оnline-фестивалю “ХАТАФЕСТ” у номінації “Авторська поезія” та “Авторська пісня” (м.Херсон 2021р.), Лауреат I ступеня Всеукраїнського конкурсу фото-, кіно- та аудіовізуальних мистецтв “Світ ISee”, за фотографічні роботи у номінації “Фотомистецтво” та Лауреат І ступеня Всеукраїнського багатожанрового конкурсу “Арт-Трамплін”, за фотографічні роботи у номінації “Фотографічне мистецтво”, організованого БФ “Талановитий світ” (м.Київ 2021р.), відзначений грамотою І місце, за участь у V Всеукраїнському літературному конкурсі імені Леся Мартовича у номінації “Музичний твір.”Пісня ЦЕ ТОБІ” (2021р.), Лауреат I ступеня Всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії “ЯwriteR” у номінації “Авторська поезія”, організованого БФ “Талановитий світ” (м.Київ 2021р.), Лауреат I ступеня міжнародного дистанційного конкурсу “Constellation:World Vision” у номінації “Авторська пісня”, організованого ГО “Креативні екосистеми” (м.Київ 2021р.), Лауреат I ступеня міжнародного дистанційного конкурсу “New York Starlights” у номінації “Авторська пісня”, організованого ГО “Креативні екосистеми” (м.Київ 2021р.), Лауреат I ступеня міжнародного дистанційного багатожанрового конкурсу “ШансЛенд Festival” у номінації аудіовізуального мистецтва, “Фотографічне мистецтво”, організованого БФ “Талановитий світ” (м.Київ 2021р.), Лауреат I ступеня міжнародного дистанційного багатожанрового конкурсу “Талантія” у номінації аудіовізуального мистецтва, “Фотографічне мистецтво”, організованого БФ “Талановитий світ” (м.Київ 2021р.).

   Друкувався у літературно-художньому альманасі “За чашкою кави”, в літературно-художніх виданнях “Усі мої думки тобі”, “Ковток життя”, “Водограй мрій”, “Заграва”, “Дебют-газеті”, газеті “Гарний настрій”, антології сучасної української поезії “У пошуку альтернативи”, українсько-білоруському альманасі поезій та новел “Межа” літературного товариства імені Ярослава Потапенка, віснику міжнародного літературного конкурсу “Наше серце”, з нагоди 170-ліття від дня народження французького письменника Гі де Мопассана, літературно-художньому альманасі “Скіфія-2020-Літо” та музичному альманасі “Октава”,   видавництва “Склянка Часу*Zeitglas”, літературному альманасі “Політ моїх думок”, поетичному альманасі “Житомир TEN”, літературно-художньому виданні “Віршами мрії дарую світу”.

   Пройшов курс “Музична освіта і музична індустрія: Україна, Європа, світ” та отримав сертифікат ГО “Креативні екосистеми”.

Член творчої спілки “Асоціація діячів естрадного мистецтва України”. Член Національної спілки журналістів України.  Член Всеукраїнського товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка. Член Міжнародного Антикримінального і Антитерористичного комітету. Член мистецької спілки “АБО”. Фотокореспондент Міжнародного Інтернет-порталу “Моя Жовківщина”. Громадський діяч. Поет. Волонтер. Актор.

   Активний учасник акцій та літературних подорожей, організованих громадською організацією “Книжкова толока”. Активний учасник творчих зустрічей та імпрез. Учасник культурно-мистецьких фестивалів у містах Запоріжжі, Херсоні, Ужгороді, Чернігові, Стрию, Червонограді, Трускавці, Слов’янську, Миколаєві, Нововолинську, Житомирі, Бердичеві, Малині, Полтаві, Вінниці, Луцьку, Сколе, Брусилові, Харкові.

   Співорганізатор V та VI Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича. 2019 року — співорганізатор із Лілею Плахтій, Галиною Фесюк, Наталею Камінською, Юлею Ометюх культурно-мистецьких та літературних фестивалів, зокрема, Першого Львівського обласного дитячого вокального конкурсу “Мрії збуваються”, приуроченого пам’яті Володимира Івасюка та ІІ Міжнародного фестивалю співаної поезії “Lviv Music&Poetry Week”, приуроченого 100-річчю Миколи Лукаша, ІІІ Транскордонного фестивалю ORNAMENTY FEST, ряду благодійних концертів “Щаслива родина — успішна Україна”, а також концертів у Львівській Національній філармонії Народному артисту України Василю Зінкевичу, Народному артисту Василю Попадюку, заслуженій артистці України KRISTINA V (США) та  проведення концертів у містах Львівщини Народному артисту України Олегу Кульчицькому, естрадній співачці IRENI, переможниці міжнародного пісенного фестивалю в Юрмалі та благодійних концертів гурту патріотичної пісні “Побратими” з міста Таращі у м. Моршині, м. Трускавці та 184 Навчальному центрі Міністерства оборони України. Знімався у польському кримінальному серіалі “Еринії” та українському художньому фільмі “Я, “Победа” і Берлін” за мотивами однойменної повісті музиканта Кузьми Скрябіна.

   Нагороджений знаком народної пошани “МЕДАЛЛЮ ЄДНОСТІ” до Дня Соборності України, за представленням Української асоціації письменників Львів (голова Елла Красноступ). Учасник Всеукраїнської програми “Золотий фонд нації. Ювіляри України”. Національними рейтингами України за високий професіоналізм нагороджений медаллю “Золотий фонд нації” (голова оргкомітету академік НАН України Микола Жулинський). Нагороджений ювілейною медаллю “30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ” за представленням Львівського палацу мистецтв. Представлений інформагентством “MediaStar” у рейтингу громадські діячі під номером 2 у “ТОП-100 НАЙВПЛИВОВІШИХ ОСІБ ЛЬВІВЩИНИ” 2021 року. Відзначений Подякою міського голови м. Львова Андрія Садового, за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток енергетики Львівщини та з нагоди Дня енергетика. (2021р) 

Керівниця – Ченцова Наталія Борисівна.

Вона з 2003 року працює у ПНЗ “Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району” м. Запоріжжя.

Колектив естрадного танцю «Ексклюзив» переможець Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських фестивалів і конкурсів – на теренах України, у містах:

читати далі

 

Дніпро, Київ, Українка, Львів, Полтава, Кам’янець-Подільский, Верховина, Харків, – 

та за її межами – м. Кітен у Болгарії, м. Торонто.

Колектив естрадного танцю «Ексклюзив» має свої традиції и свій стиль танцю.

Вихованці колективу та батьки – це дружня команда і єдина родина.

Багато вихованців обрали для себе хореогрфічну освіту та професійно викладають мистецтво танцю у своїх коллективах.

“Мене звати Анастасія Кухта. Я закінчила 2 (6) клас ліцею ім. Миколи Сабата міста Івано-Франківська. Цього року мені пощастило стати стипендіатом міської ради за активну участь у конкурсах. Люблю створювати власні роботи, тому відвідую гуртки образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, де оволодіваю різними техніками малювання, плетіння герданів, шиття м’яких іграшок. Заняття гри на скрипці мені дуже подобаються. Інструментальні імпровізації у виставах та сценках додають постановкам особливого шарму та самобутності. Відвідую дитячо-юнацький клуб «Мангуста», де вдосконалюю свої літературні здібності, є активною учасницею музичної театр-студії «Тандем» (керівник Любов Полякова). Я опановую мистецтво ведучої на різноманітних заходах у клубі «Мангуста». Писати поезію та прозу я почала ще у початковій школі. На даний момент працюю над великим твором «Щоденник Констанції Басараб», мрію про видавництво книги.

Я – Варшавська Крістіна Віталіївна.

Народилася 20 січня 2005 року у невеликому  місті Городок, що розташоване у  Хмельницькій області.
 Наразі є студенткою Чемеровецького медичного фахового коледжу по спеціальності “Лікувальна справа”.
Закінчила навчання у ГДМШ по спеціальності”Фортепіано”.
Отримала звання переможця у багатьох всеукраїнських музичних конкурсах.
Приймала участь у Всеукраїнському конкурсі прози та поезії “Яwriter”, де виборола 1 місце.
Почала займатися написанням поезій у десятирічному віці.
Мрію у подальшому житті стати лікарем-терапевтом та письменницею.
 
“Поезія – мої душевні ліки,
Моя палка найгарячіша кров.
Вона – моя,а я ж її навіки,
Така у нас приречена любов.”

Шевченко Злата Сергіївна народилася 26 лютого 2014 року у місті Донецьк (Україна) і мешкала у місті Дружківка Донецької області. У зв’язку  з війною вимушена була тимчасово виїхати із сім’єю до Львівської області.

Мати — Шевченко Алла Миколаївна, сестра – Шевченко Єлизавета Сергіївна.

Навчається в 4-А класі НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок» № 3 Дружківської міської ради Донецької області.

Також перейшла до 4 класу Комунального закладу «Дружківська мистецька школа» по спеціальності «Домра».

читати далі

 

Захоплюватися написанням прози почала у віці 8 років.

Перша робота  «Збірник пригод «Казкові карти» зайняла перше місце у Міжнародному конкурсі «Merry Christmas» (мистецьке об’єднання «МУЗА»), який відбувся у січні 2023 року.

Студентка Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого  (м. Харків).

“У вільний час обожнюю прогулянки містом або на природі і ловити момент у вигляді фотографій”.

“Я – студентка Хмельницького національного університету.
З 2018 року пишу вірші та займаюсь фотографуванням заходів сонця. 
Чудова українська природа надихає творити поезії, а українське небо – відчувати свободу життя”.
“Я звичайний українець. Мені 15 років, живу в місті Дніпро. Писати казки почав в п’ятому класі школи No141. Виконуючи домашнє завдання, я написав міф «Чому іде дощ?», та зрозумів, що мені
подобається уявляти фантастичний світ, а вчитель Шульга Алла Анатоліївна підтримала мене, та дала загальні відомості про те, як складаються казки. Мене завжди захоплював світ підводних мешканців океанів і я написав казки «Пригоди риби» та «Пригоди акули-молоточок». Коли я перейшов учитися до школи No58, то познайомився з дитячим письменником Вікторією Філіною, яка об’єднала дітей навколо фантастичного світу казок. Вона допомагає дітям оформити фантастичне бачення світу в літературний жанр казки. Роздуми про екологічний стан планети надихнули мене написати твір-фентезі «Минуле в майбутньому планети Земля».
читати далі
З початком війни всі зрозуміли яку цінність для людини має мирне життя. Твір «Всі хочуть миру! – це мої роздуми про шлях до миру. Саме ці п’ять казок ввійшли до збірки «Казки до чаю». В кінці я розмістив тренажер для написання казки, опираючись на який ви можете за чаюванням створити власну казку, наприклад, як моя фантазія «Країна позитивних емоцій». Хочу виразити вдячність другу мого друга, дизайнеру обкладинки Микиті Загинайло, який точно та яскраво передав мої задумки. Ця книга змогла побачити світ завдяки моїм батькам, їх друзям та бабусі, які люблять мене та у всьому підтримують.
Всі ці казки стали призерами в різних літературних конкурсах:
“Пригоди риби” – перемога в міському конкурсі “Книжкова веселка” (м. Дніпро 2019р.)
“Пригоди акули-молоточок” – 1 місце у відбірковому турі міського конкурсу юних літераторів “Собори наших душ” (м. Дніпро 2020р.)
“Минуле в майбутньому планети Земля” Казка про те, як 4 грами мозку риби перевернули світогляд людини майбутнього — Опримала Гран-прі міського конкурсу молодих літераторів “Пряма мова” (м. Дніпро 2021р.)
“Всі хочуть миру!” та “ Країна позитивних емоцій” – 1 місце “ЯwriteR-2023”
Михайло Попов ([email protected])

Вінницька поетеса.

Авторка збірки “Она”.

Членкиня ГО “КУЛЬТУРНИЙ ВСЕСВІТ”.

Організаторка Всеукраїнського патріотично-творчого марафону “ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА”.

 

Марчук Ольга Леонідівна народилася 20 червня 1976 року в с. Крупець, що на Хмельниччині. У 1983 році переїхала з сім’єю до міста Хмельницького, де навчалася протягом 10 років. Пізніше вступила до Київського державного лінгвістичного університету, який у 2001 році закінчила за фахом викладача англійської мови та зарубіжної літератури. В зв’язку з одруженням у тому ж році переїхала до міста Нетішина. Відтоді працює вчителькою англійської мови у місцевому ліцеї. Одружена, має доньку та сина.

Написання віршів – хобі, яким захопилася у 12 років. Публікувалася в 7 альманахах видавництва «Лілія» за 2021-2022 роки, в альманаху «Автори весни» від літературного порталу «100 слів», на порталі «Поезія вільних», в «Антології сучасної новелістики та лірики України 2022».

читати далі

Брала участь у поетичних конкурсах від міжнародного літературно – мистецького журналу «Склянка часу*ZeitGlas»: «Жіночі примхи» та «Чатує в століттях Чернеча гора» з подальшою публікацію творів у вісниках, у VI Всеукраїнському літературному конкурсі імені Леся Мартовича, у конкурсі «Коли ми постаріємо з тобою…» від літературної спільноти «Всеукраїнська поетична родина», у конкурсі «Війна, кохання, перемога» від порталу «Експеримент», є Лауреатом Всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії «ЯwriteR».

Учасниця проєкту з творчого письма «Співголосся» та місцевого літературного об’єднання «Натхнення».

Світлана Остапівна Столярчук (свої вірші і прозу підписує під дівочим прізвищем Маланка та прізвищем бабусі Софії Баліцкої, а саме Світлана Маланка-Баліцка (Баліцка без м’якого знаку)) народилася 2 грудня 1968 року в м.Миколаїв Львівської області. В 1986 році закінчила Миколаївську ЗОШ І-ІІІст. №1. В 1992 році закінчила Львівський сільсько-господарський інститут за фахом «Економіст сільсько-господарського виробництва», а потім в 2009 році Київський інститут підготовки кадрів державної служби зайнятості за фахом «Психолог».
Почала писати свої вірші, навчаючись в інституті.

читати далі

Свою поезію і прозу друкувала в Газеті “Гарний настрій”, в Газеті «З Богом у серці» Харківської православної Свято-Софіївської Релігійної громади редактора-упорядника Наталії Василевич (Наталія Лєбедева), літературних альманахах «За чашкою кави» видавництва Юлії Мельник Газети “Гарний настрій», літературних альманахах видавництва Лілії Стасюк. Є співавторкою багатьох колективних збірок, «У пошуках АЛЬТЕРНАТИВИ. Сучасна поезія України – автор-упорядник Серго Сокольник», книги «Мати, матінко, матусю» – авторка-упорядник Олена Макарчук.
Проживає і працює в Португалії. Щаслива мати і бабуся обох донечок і онуків. Завжди думками про Україну, друзів, рідних батьків.

Артемюк Дарина – гарна та талановита дівчинка, яка народилася в місті Ківерці на Волині.
Вона не тільки співає, але і відвідує секцію дзюдо.
Також полюбляє під спів малювати та створювати з паперу різні сюжети.
Особлива любов у Даринки до котиків, якби могла, забрала усіх додому.
Але щоб не робила, завжди підспівує.

“Мене звати Юрій Кондрашков, на даний момент я студент. Тим не менш, окрім отримання спеціальності, я активно займаюся самоосвітою в різних сферах і в своїх працях ділюся своїми поглядами, то в більш, то в менш зрозумілій формі. У своїх творах я пропоную читачеві низку цікавих аналогій і прикладів, які також можуть бути переплетені з його власним життям і досвідом, я спонукаю його до роздумів. Маю низку публікацій в альманахах «Скіфія», журналі «Склянка часу» а також «Антології сучасної новелістики та лірики». Радий поділитися з вами своїм особистими переживаннями і відчуттями в своїх текстах”.

Галів (Міщук) Уляна Богданівна народилася 12.05.1980 р. у місті Дрогобич на Львівщині, закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка. Автор поетичної збірки «Містерія для двох» (Дрогобич, 2004), драматичної поеми «Допоки живуть ангели» (Дрогобич, 2014). Нагороджена Дипломом ІІІ ступеня за участь у XVIII літературно-краєзнавчому конкурсі імені Мирона Утриска. Друкувалася в часописах: «Літературний Львів», «Гомін Підгір’я», «З любов’ю у світ», «Рідношкільник» (Канада), «Галицька зоря», в антології «Поетичне сузір’я Франкового краю», альманасі «Франкова нива», у наукових фахових виданнях.

читати далі

У 2013 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Ідеографічний словник поетів-шістдесятників: семантика, когніція, мотивація».

Доцент кафедри української мови Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Сфера інтересів – поезія, музика, українське кіномистецтво, лінгвістика художнього тексту, авторська лексикографія, культура мови.

В оптиці авторки – внутрішнє єство людини, її відвертий діалог зі світом, якому вона адресує свої «листи до запитання», відшукує «заскорузле раціо» чи «душу на виріст». ЇЇ поезія відлунює голосом культурних традицій, драматичних одкровень, національного болю і розпачу, животворить щирістю почуттів і людяності.

Шлях до читача, на думку Уляни Галів,  – це дорога, де  нема похабності і плюгавства, ницості і дешевих декорацій совісті. Дорога, де Слово відточує свою найтоншу філігрань.

   “Я – Феник Наталя Володимирівна, директорка бібліотеки Первомайської селищної ради Первомайської ТГ Миколаївського району Миколаївської області та голова експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини Вітовщини. Маю власний родинний рецепт житнього битого пряника, який “забрендувала” в районі, як Вітовський печатний пряник.

   Почала свою творчу діяльність з 16 років. 

   Володію техніками: макраме, вишивки (хрестиком та бісером), нетканного гобелену, жгутової філіграні. Створюю авторські проєкти з  реконструкції весільних віночків та з виготовлення ляльок-мотанок.

Проводжу майстер-класси з виготовлення нетанного гобелену та ляльок-мотанок.

   Я  – постійний учасник місцевих, районних та обласних виставок  декоративно-ужиткового мистецтва.

   Переможець багатьох районних, обласних, Всеукраїнських й міжнародних конкурсів.”

Ганзина Віталіна Олегівна, 19.06.1993 р.н.

Народилася у селі Єлисеївка, Запорізької області. Проживала і працювала у школі м.Бердянськ до 24 лютого 2022 року.

Вчитель початкових класів, філолог, директор школи, волонтер.

 З 2018 року викладач Курсів української мови для дорослих у м. Бердянськ. Після окупації та переїзду до Києва – продовжує навчати української мови доросле населення та зокрема, ВПО.

Видавничий шлях – з 2019 року. Має у творчому доробку п’ять опублікованих збірок. Три дитячі поетичні збірки, та дві – лірики. Дебютна прозова робота – воєнна повість «Її крила» вийшла у світ цьогоріч, у лютому.

З квітня 2022 року створила проєкт «Книга для перемоги», де половина вартості з кожного примірника «закуповує» необхідне для  допомоги військовим.

   Одним із провідних колективів, Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія» являється зразковий ансамбль сучасного танцю «Карнавал» під керівництвом хореографа, керівника гуртка – методиста Козачок Людмили Володимирівни. Колектив був заснований 1993 року на базі гуртка сучасного танцю. На сьогодні до складу ансамблю входить 7 вікових груп, йому присвоєно звання «Зразковий художній колектив» (1998), яке учасники «Карнавалу» з гідністю підтверджують своїми високими результатами та творчими здобутками в області сучасної хореографії.

читати далі

 

   Вихованці ансамблю являються постійними учасниками міжнародного фестивалю мистецтв «Світ талантів», міжнародного дистанційного багатожанрового конкурсу «Талантія», міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Київ Єднає», всеукраїнського багатожанрового дистанційного конкурсу «Лавина Талантів 2020», всеукраїнського фестивалю – конкурсу мистецтв «Талановитий Я», всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Біла ластівка», Всеукраїнського конкурсу «Зимові Забави», всеукраїнського багатожанрового фестивалю «Смайл фест» «Українські візерунки», ХХVI Міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю—конкурсу «Зірки тисячоліття», ХХХІІ Міжнародного багатожанрового дистанційного фестивалю-конкурсу мистецтв «Star Fest», всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтв «На хвилях успіху», міжнародного двотурового багатожанрового фестивалю – конкурсу «Зірковий драйв» та міжнародного фестивалю мистецтв «WORLD OF ART», де неодноразово займали почесні перші місця, а на останньому ще здобули й Гран –Прі.

   Велика увага приділяється патріотичному вихованню учасників ансамблю, результатом являється хореографічна композиція «Герої не вмирають», яка була присвячена пам’яті героїв Небесної Сотні, а пізніше і загиблим воїнам на сході нашої країни. Відображенням подій, які відбуваються на сході також став дуетний хореографічний номер «Дитинство в вогні». Традиційним став флешмоб «Ми діти твої, Україно», який вихованці колективу проводять до дня визволення рідного краю від фашистських загарбників.

   Підсумком проведеної роботи колективу протягом року стали звітні концерти ансамблю на яких вихованці «Карнавалу» демонструють глядачам як вже знайомі так і нові хореографічні композиції і завжди носять тематичний характер.


   Народився 22 лютого 1987 року у місті Миколаїв. Почав писати вірші з вісімнадцяти років (у 2005 році).

   13 березня 2020 року відбувся перший дебютний творчий поетичний вечір.

   Брав участь у Всеукраїнському літературному конкурсі поезії та малої прози “Тріада часу” у 2020 році, місто Дрогобич.

читати далі

   Дипломант 3-ї ступені у номінації “Поезія”, 1-го Відкритого літературно- поетичного конкурсу “Муза”, 15 березня 2021 року. Миколаївська область, смт Березанка.

   Брав участь у 8-му Міжнародному поетичному конкурсі “Гайвороння”, у 2021 році. Місто Київ.

   За підтримки Міністерства освіти та науки України та Міністерства культури України тричі нагороджений званням Лауреата 1-ї ступені у номінації: “Авторська поезія. Громадянська лірика. 6-а категорія – від 24+ років”, у Всеукраїнському конкурсі авторської прози та поезії “ЯwriteR”, 22 вересня, 21 листопада 2021 року та 18 лютого 2022 року. Місто Київ.

   Нагороджений званням Лауреата 1-ї ступені у номінації: “Авторська. Створення поетичних творів. 6-а категорія – від 24+ років”, у Всеукраїнському дистанційному конкурсі “Арт- Трамплін”, 31 жовтня 2021 року. Місто Київ.

“Народилась і проживаю у Києві.
Працюю вчителькою англійської мови в одному з київських ліцеїв, маю двох дітей і кішку.
Писати вірші почала з дитинства,мріяла стати журналісткою, але через страх провалити іспити українською мовою
не  втілила мрію в життя. З 18 років працвала у школах Києва.
В 2020 році власним коштом видала збірку віршів “Годинник мрій і почуттів”,з 2021 року пишу вірші виключно українською. Наприкінці 2022 року побачила світ міні-збірка “Обличчя війни”.
Веду поетичну сторінку у мережі Facebook,  беру участь у поетичних конкурсах різного рівня”.

Юлія Юріївна Ковальська народилася 08.11.0981 року у Харкові.
За фахом магістр математики та інформатики, за покликанням – письменниця, поетеса.
Автор поетичної збірки “Шепіт мереживних думок”
Авторка трансформаційних ігор та казок.
Художниця. Дизайнер.
Блогер.
Волонтер.

читати далі

Люблю музику, подорожі, саморозвиток та виражаю почуття через творчість. Надихає мене дивовижні прояви природи: теплі весняні та затишні осінні дощі сніги та сонце. Чарівні бесіди з близькими. Кохання у всіх його проявах. Закоханість у життя. Й навіть сум.
Думаю, все можна перетворити на чарівну історію.

Впевнена, що життя – це фабрика по здійсненню бажань!

Педагог, журналіст, письменниця, громадська діячка. Вчитель української мови і літератури.

  1. Голова ГО «Літературне об’єднання «ДИВОСЛОВО». Автор 23 прозово-поетичних книг, три з яких були номіновані на щорічну премію Президента України:
  2. «Сповідь» поезії – 2002
  3. «Вересневий зорепад» поезії – 2004
  4. «На полиновім вістрі» поезії – 2005
  5. «Крок до осені» поезії – 2009
  6. «Золоті мальви» поезії  і проза – 2011
  7. «Гойдають соняшники небо» поезії  і проза – 2012  
    читати далі
  8. «І вишита душі моєї лиштва» поезії – 2013
  9. «Кобзареве слово невмируще» поезії  і проза – 2014 ***
  10. «І долі в слові поєднались» поезії – 2014
  11. «Дикий мед» поезії – 2015
  12. «Окраєць приспаного саду» поезії – 2016
  13. «Розхристане літо» поезії і новели – 2016 ***
  14. «Сльоза пекуча України» поезії і худ. публіцистика – 2017  ***
  15. «У музиці дощу» поезії – 2017
    • «Імпрези моєї душі» поезії  і проза – 2018
    1. «Лелечі світанки» поезії – 2018
    • « Вічна дорога до мами» поезії  і проза       – 2018
    • «На причілку осені» вибране поезії – 2019
    1. «Весна народжується блондинкою» роман – 2020
    2. «На причілку осені» вибране. Доповнене. – 2020
    3. «Голосіння осені» поезії – 2020
    • «Горнусь до тебе, Україно» Проза, поезія – 2021
    • «»Страшне обличчя у війни…» публ.-худ. нарис – 2022
    • « З Україною в серці» колективна збірка – 2016 укладач Лісненко Т.С.
    1. «Третя весна» колективна збірка – 2017 укладач Лісненко Т.С.
    2. «І пером, і серцем» колективна збірка – 2018 укладач Лісненко Т.С.
    • «Антологія сучасної української поезії» – 2019 укладач Лісненко Т.С.

    колективна збірка

    • Ювілейний альманах «ДИВОСЛОВО» – 2020 укладач Лісненко Т.С.
    • «Нескорені» колективна збірка поезій – 2022 укладач Лісненко Т.С.

      Лауреат трьох літературних премій – Павла Ключини, В. Сосюри та О. Олеся. Член Конгресу літераторів України. Член Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка. Ініціатор та організатор щорічного Шевченківського марафону «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь роки» на Роменщині з 2014 року.

    Лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських літературних конкурсів. Друкувалася в літературно-художніх виданнях “Ковток життя”,  літературно-художньому альманасі “За чашкою кави”, антології сучасної української поезії, літературно-художньому альманасі “Скіфія-2020-Літо” та музичному альманасі “Октава”,   видавництва “Склянка Часу*Zeitglas”, поетичному альманасі “Житомир TEN” та багато інших.

    Близько  30 поезій покладено на музику композиторами України  і широко популяризуються.

    Нагороджена медаллю «За вірність заповітам Кобзаря»  та медаллю «За заслуги перед мистецтвом».

Зразковий художній колектив «СТЕНЕТ»

Пирятинського Центру дитячої та юнацької творчості

Керівниця: Зубенко Тетяна Владиславівна

 

  Поетеса, композитор, співачка, мистецтвознавець, вчитель музики, громадський діяч, волонтер, Заслужений Діяч Естрадного Мистецтва України. Являється членкинею Національної Спілки Письменників України, членкинею Всеукраїнського Об’єднання «Письменники Бойківщини» і членкинею Української Асоціації Письменників України.

   Народжена 12 квітня 1968 року у місті Львові. Одружена, виховує доньку Тетяну і сина Володимира.  Успішно закінчила львівську сш№33. Учасник та переможець численних конкурсів та фестивалів. З відзнакою закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка. Активно провадить концертну та громадську діяльності.

читати далі

    У попередні роки Вікторія видала авторські пісенні аудіо альбоми «Політ у мрію»(2000), «Вулицями Львова»(20013), третій аудіо альбом «Білокрила птаха» і четвертий аудіоальбом “Моє блакитне небо”. У творчому доробку є близько тисячі віршів, понад двісті пісень для дорослих і дітей, сорок два відео кліпів авторських пісень, які розміщенні у всесвітніх інтернет-мережах ЮТУБ, Фейсбук і т.д.

   Вона відома як автор восьми поетичних збірок  «Світло любові»(2007 видавництво «Логос»), «Симфонія весни»(2012 видавництво «Логос»),
дитяча книжка «Сонячні світанки» (2015 Інформаційне агентство «Медіастар»),«Заквітчана душа» (20015 видавництво «Логос»),«Золоті вітрила»(2017 видавництво «Логос») і «Бузкові сни»(2018 видавництво «Український письменник» Київ) і дитячі книжки «Хто співає так крилато?» (2019 видавництво «Тріада-Плюс»), “Дідусь у ліс, а я за ним” (2020, видавництво “Тріада-Плюс”).

   Нагороджена Медалями “За служіння мистетству”(2019), ‘За високий професіоналізм’ (2021).

    Нагороджена Почесними Грамотами від Львівської обласної Ради, від Львівської обласної державної адміністрації, від Львівської міської ради за активну громадську діяльність, сумлінну плодотворну і благодійну працю, вагомий внесок у розвиток духовності і культури Львівщини.

   Вікторія бере активну участь у Всеукраїнських і Міжнародних  конкурсах та фестивалях і здобуває успіх і перемогу.

    У Всеукраїнському Літературному конкурсі авторської прози та поезії “Яwriter2021” здобула Лауреата І ступеня Неодноразово здобувала перемогу у Всеукраїнських літературних конкурсах імені Леся Мартовича і імені Володимира Дроцика., І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі “Алея зірок”, Лауреат І Премії у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Зоряний янгол”, Гран-Прі у міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Summer Muza”2021, Диплом І Ступеня у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв “В обіймах часу”.

   Визнана Найвпливовішою людиною Львівщини 2021, перше місце у номінації Генератор ідей. Взяла участь у Всеукраїнському проекті ‘Мистецький Олімп’, де отримала почесне місце на двох сторінках цього поважного видання.

    Вірші часто публікуються у газетах та журналах, а пісні лунають на радіостанціях України та у соцмережах. Вікторія бажаний гість у передачах Львівського телебачення та радіо. Численні співаки, вокальні ансамблі і хорові колективи мають у репертуарі пісні Вікторії Бондаренко.

   Вікторія Бондаренко пише вірші і пісні ще з шкільних років. Володіє чотирма мовами українською, російською, польською і ангійською, а також володіє трьома музичними інструментами: фортепіано, гітара, сопілка. Має від природи гарний голос, який професійно посталений – mezzo-soprano.

   Організовує і проводить авторські сольні концерти на різноманітних сценах України і Європи, творчі поетично-музичні зустрічі, презентації для широкого кола слухачів, для дорослих та дітей у палацах і будинках культури, клубах, загально-освітніх школах, вищих закладах освіти та науки, бібліотеках, дитячих будинках, дитсадках, пансіонатах, санаторіях, дитячих таборах, в тому числі для військовослужбовців і курсантів у Львівському будинку офіцерів №58, у Яворівському Полегоні Прикарпатського округу, у Національній Академії сухопутних військ, у Львівському військовому Ліцеї імені Героїв Крут, у
Львівському Державному університеті безпеки і життєдіяльності, у військових госпіталях.               

    Більшість концертів і творчих зустрічей – благодійні, на яких Вікторія дарує безоплатно свої поетичні видання і аудіоальбоми.

      Рецензентами до поетичних видань Вікторії Бондаренко були такі відомі постаті, як: Роман Качурівський, Ангелина Буличова, Петро Рябчук, Микола Петренко, вони високо оцінили поезію Вікторії і дали їй путівку у творче літературне життя.

“Народилася в селі Серпневе Одеської області, зараз проживаю в місті Одеса. Я аматор, у якого написання віршів червоною ниттю тягнеться через життя й вона то обривається і зникає, то знову з’являється й дає поштовх до нових починань. Для мене це спосіб, разом з малюванням, випустити свої емоції та знайти тверду опору під своїми ногами.

Всеукраїнський дистанційний конкурс авторської прози та поезії «ЯwriteR» 2023 р. став першим конкурсом, в якому я вирішила взяти участь і який приніс мені звання Лауреата 2 ступеня.

За професією я графічний дизайнер, і тому творча діяльність незмінна переміна в моєму житті, яка насичує його та робить мене щасливою”.

   “Я – Ірина Щербакова, і, перш за все, я – українка. Навчаюся в
найріднішій 28 школі Харкова, в 11 класі. Переступивши вперше шкільний поріг ще маленькою шестирічною дівчинкою та відвідавши перший урок літератури (читання), я відчула, що поезія дуже приваблює мене. Змалечку писала маленькі віршики і полюбляла їх декламувати вдома для своєї сім’ї. І тільки підтримка рідних та близьких людей надихала мене писати, творити…
   І це, як на мене, досить гарно виходило. Я творчо обдарована. Це моє. Це те, що у мене виходить добре. Подорослішавши, брала учать у найрізноманітніших творчих проєктах: виконувала пісні, танцювала, їздила на різні заходи. Але, спробувавши себе в різноманітних сферах, зрозуміла, що поезія — це справді моє покликання. Проза та поезія допомагають мені висловлювати свої думки, емоції, переживання та проблеми Всесвіту на папері. Головна мета моєї творчості — донести свої ідеї навколишньому світу, обговорити проблеми та підштовхнути людство до змін на краще.
   Дуже сподіваюся, що у сфері поезії я зможу досягти великих успіхів:
випустити власну збірку, а можливо, і не одну, та зможу спонукати людство творити добро задля мирного і щасливого майбутнього!”

Оксана Василівна Кіндратюк, народилася 21 серпня 1986 року в мальовничому селі Сорокотяга, що на Черкащині. Від 2016 року проживаю в Польщі, місто Хожув.

Вірші почала писати ще в дошкільному віці. Пишу на різні теми, але найбільше люблю писати лірику. В школі, коли серед предметів з’явилась німецька мова, зацікавилась перекладами. Перекладала в основному поезію, спочатку з німецької мови, а потім і з таких мов, як англійська, французька, іспанська та польська. Свої роботи презентувала на різних українських перекладацьких конкурсах, де зайняла чимало фінальних місць. Також часто беру участь у поетичних конкурсах України та Польщі.

читати далі

Крім поезії, пишу прозу. Найбільше мене надихає українська проза таких авторів як Іван Нечуй-Левицький, Григорій Квітка-Основ’яненко, Іван Карпенко-Карий, Іван Франко, Панас Мирний, Ганна Барвінок та багато-багато інших неперевершених письменників України минулих століть.

Література — то моя пристрасть, життя і цілий мій світ. Окрім писання, дуже люблю читати. Щороку перечитую понад 100 книг на різну тематику: від художньої класики до психології та релігії.

Також, як і кожна активна сучасна людина, маю багато хобі: подорожі, спорт, вишивання хрестиком, шиття …

Моєю найбажанішою мрією, окрім перемоги нашої славної України, є видання своїх збірок та книг. Працюю над цим щодня і багато. Бо як казав Іван Франко:

«Книги — морська глибина,

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перла виносить.»

“Я, Дмух Евеліна, мені 7 років. Моя композиція має назву “Сова казкового лісу”. Я обрала саме таку роботу, бо сови мені дуже подобаються і вони дуже милі птахи. Сова – символ мудрості. Для виконання цієї роботи я використала: кольоровий бісер, клей ПВА і фоаміран. Робота виконана технікою “мозаїка”.

Гурток “Гармонія”, КЗ”Центр дитячої та юнацької творчості №1 Харківської міської ради

   “Мене звуть Глиняна Наталія Олександрівна. Я народилася у травні 1991 року у невеликому селищі Вапнярка, що на Вінниччині. За минулі роки прийняла участь в багатьох альманахах, та друкувалася в періодичних виданнях. У свої 27 років видала першу поетичну збірку «У поезії я розквітаю», у якій описувала красу нашої Батьківщини, розкривала різні філософські теми, писала про найщиріші почуття кохання.
   В грудні 2019 отримала літературну премію від Видавництва «Лілія» у номінації «Вибір Видавця» . Займала призові місця у конкурсах різних інтернет-спільнот. На даний час працюю над своєю наступною збіркою віршів”.

Гаєвська Наталія Іванівна (літературний псевдонім Наталка Перанжелі) – прозаїк. Народилася на Хмельниччині. За освітою – бібліограф, педагог, удостоєна звання “Відмінник народної освіт»”. За покликом душі – письменниця, що прагне розгадати одвічну таїну  Слова.  ЇЇ літературні герої – звичайні люди, які волею долі поставлені в умови, коли доводиться здавати іспит на звання Людини.

Рік та дата народження: 24.02.2012р. Повних років – 10.

м.  Запоріжжя

Рід діяльності: Всеволод учасник багатьох  конкурсів: ораторських, художніх. Займається театральним мистецтвом в ПНЗ «Міський палац дитячої та юнацької творчості» (Театр моди, таланту та успіху «Inspiration»Керівник Борщ Ірина Іванівна), бере участь у театральних постановах, як колективних так і сольно. Займається дзюдо, вокалом, вивчає англійську та німецьку мови.

читати далі

Досягнення: Гран-прі – Межрегіональний фестиваль ораторського мистецтва «Заговори щоб я тебе побачив»; Перше місце в конкурсі художнього слова та авторської поезії у V ювілейному фестивалі – Академії кінотеатральної творчості «Золотий ключик», номінація – «Надія фестивалю»; Перше місце у конкурсі дитячої та юнацької літературної творчості «Квітневі дзвони», номінація «Виконавська майстерність»; Перше місце Міжнародний фестиваль-конкурс  «Хортиця-Серце Європи» в молодшій категорії читці;  Перемога у Всеукраїнському конкурсі краси, моди та таланту «Mini-Miss/Mister Fashion & Miss Fashion Teen Ukraine2018»; Перша премія  у VІ Всеукраїнському дитячо-молодіжному фестивалі краси і таланту  номінація «Гордість козацького краю»;  Перемога у VІ Всеукраїнському дитячо-молодіжному фестивалі краси і таланту  номінація  «Маленький містер Козацького краю» ІІ місце категорія розмовний жанр – ІІІ Міжнародний фестиваль таланту та краси «Premium Feshion Europe Fest 2018»; Номінація «Відкриття року» конкурс «Міс та Містер Kids Cinema  »;Перша премія V Міжнародний дитячий кінофестиваль «Next – 2018»,  Міжнародний  багатожанровий конкурс «Миколайські зірки – 2021» – 1 місце; Міжнародний конкурс «Winter story – Romania 2022» – 1 місце; Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс «Зореграй» – 1 місце, відзнака  «Яскравий талант фестивалю»; Міжнародний  різдвяний фестиваль – конкурс «Стежками Гоголя» – 1 місце; Всеукраїнський конкурс «Зорянчики & Зорянички» – 1 місце.

   “Меня зовут Ирина Шах (Ириша65). Родилась я и проживаю в г. Киеве. По своей профессии далека от литературы и поэзии, закончила Киевский политехнический институт, работала конструктором, бухгалтером. Но очень люблю поэзию и сама немного пишу.
   Мои стихи – это часть меня, частичка моей души, здесь мои мысли, чувства, взгляды, жизнь и немного фантазии…
Делаю видеоролики, но не озвучиваю их сама, а музыку и картинки беру из открытых источников интернета. Несколько видеороликов сделала на свои стихи. Свои ролики выкладываю на Ютуб.
   А насколько это мне удается, судить вам, всегда благодарна и за добрые слова поддержки, и за критику.”

   “Народилася 29.09.83р на Тернопільщині в мальовничому селі Дітківці. Мій творчий шлях ще досить короткий. Вірші почала писати десь три роки тому. Деякі з них були надруковані в літературному альманасі ,,Коханим” (видавництво Лілії Стасюк).
   Мої вірші — це мої думки, мої переживання, моя радість і мої відчуття, мої тривоги, мій біль… Пишу на різну тематику і щиро дякую всім, хто читає мої вірші і всім, хто надихає мене для написання нових.”

   Придатко Діана, учениця 8-го класу Краснопільської гімназії Краснопільської селищної ради, розпочала проявляти хист до писемності ще в 5 років.

   Спочатку, як навчилася читати, просто римувала слова, а вже з 8 років почала писати вірші. Згодом з’явилося бажання спробувати себе в написанні прозових творів, а саме казок та легенд. Останні 3 роки Діана активно займається авторською діяльністю.

   Приймає участь і перемагає у багатьох районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах. А в 2021 році почала друкувати свої твори в літературних альманахах і онлайн платформах для загального читання.

   Фіналістка дитячого літературного конкурсу ПероДактиль – 2019 рік.

   І місце у ХХІІІ обласному літературному конкурсі «Проба пера» – 2020 рік.

читати далі

   Лауреат І ступеня за створення прозового твору «Духи Лісу» у Всеукраїнському конкурсі «ProКреатив» – 2021 рік.

   Лауреат І ступеня за створення прозового твору «Таємниця семи королівств» у Всеукраїнському конкурсі «Арт-Трамплін» – 2021 рік.

   Лауреат І ступеня за створення збірки поетичних творів «Шануймо Батьківщину» у Всеукраїнському конкурсі «Яwriter» – 2021 рік.

   Лауреат ІІІ ступеню за написання легенди про Ряснянський монастир і видання власної книги у Всеукраїнському конкурсі «Збереження архітектурною та культурної спадщини України» від організації Зодче Коло – 2021 рік.

   І місце у районному літературному конкурсі «Проба пера» – 2022 рік.

   Видала свої твори в літературних альманахах «Осінні барви» та «Веселих свят» – 2021 рік.

   Співпрацює з мультимовною літературною платформою Букнет, де друкує свої твори – 2021-2022 роки.

   Мельник Катерина Вікторівна народилася 22 жовтня 2009 року в м.Миколаїв, де до нинішнього часу проживає.

   Мама – Мельник Ольга Петрівна, працює медичною сестрою.

   Тато – Мельник Віктор Васильович працює на Приватному підприємстві. 

   В 2016 році Катерина пішла до 1 класу Миколаївської ЗОШ 17  ім. СаражанаВ.Г. , де і навчається. 

   З 2018 року зацікавилася бісероплетінням і записалася до гуртка Моделювання з бісеру в БДЮТ Заводського району м.Миколаїв до керівника Шеєвої Ірини Василівни. Але на данний час займатися не має можливості. 

   Приймала участь в різних фестивалях, як в зарубіжних так і в українських, і має безліч нагод. Любить грати в комп’ютерні ігри, дивитися розважальні передачі, грати з однолітками.

   Народилася 16 серпня 1964 року в селі Пили на Жовківщині. Проживає у м.Жовква на Львівщині.

   Культоролог, ГІД-екскурсовод, письменник, журналіст. Член НСЖУ.

   Інженер-механік (закінчила Львівський політехнічний інститут у 1990 році), радіотележурналіст (закінчила Київський радіотелеінститут журналістики у 2000 році), культуролог (закінчила Міжрегіональну академію управління персоналом). Навчалась на шести тематичних курсах з навиків журналістської практики, які проводив Internews Ukraine.

   Упродовж 1999-2007 рр. керівник Школи журналістики та гуртка «Екскурсоводи-краєзнавці» Жовківського Центру творчості. З 2007 року – головний спеціаліст відділу культури і туризму Жовківської райдержадміністрації. 2015-2018 рр. — начальник відділу культури і туризму Жовківської РДА, 2020-2021 – засновник Культурно-туристичного центру “TO  LVIV”.

читати далі

З 2021 року – журналіст прес-центру Львівського Палацу мистецтв.

Громадська діяльність:

Президент Жовківської районної благодійної організації творчих та активних жовківчан «Розточани» (з 2006 року ).

Голова правління Жовківської районної організації Українського товариства пам’яток історії та культури (з 2010 року).

Член Української Асоціації письменників Західного регіону з 2006 року.

Член Української асоціації гідів з 2019 року.

Член Клубу редакторів України з 2018 року.

Учасниця мандрівного “Книжкового дворика”, який заснувала і організувала культурна діячка Люба Хомчак – керівник Громадської організації “Книжкова толока”.

Член Національної спілки журналістів України з 2022 року

1999-2007 рр. – редактор християнських часописів “Голос серця”, “Джерело життя”, “Духовне джерело”. З 2012 року – головний редактор часопису Жовківської районної державної адміністрації “Жовківський замок” і редактор церковного часопису «Апостольство молитви».

Впродовж грудня 2013 року та січня-лютого 2014 року – учасниця Майданівських подій. Автор 40 репортажів про Майданівські події для Інтернет-порталу «Моя Жовківщина». Дипломант конкурсу «Небесна сотня» у номінації «нарис» за твір «Вервиця в руках Небесної сотні», який проводив Луцький Європейський університет у березні 2014 року.

З початку війни на Сході України – організатор творчий поїздок з концертами до Захисників України в місця бойових дій та в заклади культури Донецької і Луганської областей. Засновник вокального ансамблю “Джерела Розточчя”.

Дипломант Міжнародного конкурсу «Коронація слова» за історичну повість “Волонтерка” про страшні події на Донбасі.

З 2011 року – головний редактор Інтернет-порталу  “Моя Жовківщина”.

Засновник і видавець літературно-мистецького та краєзнавчого часопису “Живоцвіт”, який виходив щомісячно впродовж 1999-2006 років.

 Автор 11 книг, в тому числі, «Історія пасажирського депо Львів», «Жовківщина: Історія, культура, туризм», «Свічадо Жовківського краю» (два видання), «Історія села Забір’я», “Богдан Хмельницький і Жовківщина”, десяти буклетів про Жовківщину. Автор збірок поезій «До Тебе, Господи, іду», «Сад душі моєї”, “Із полум’я любові”, двох ауді-дисків: читана поезія «Сад моєї душі» і авторських пісень «Я так люблю тебе, народе мій».

Друкувалася в Антології майданівських віршів “Небесна сотня”, «Осінь у камуфляжі», українсько-польському збірнику «Спільна поезія», у журналі українського товариства в Угорщині «Українське слово», літературно-художніх виданнях “Материнська молитва”,  “За чашкою кави”,  “Дебют-газета”, ”Усі мої думки тобі” тощо.

Дослідила походження 40 сіл Жовківського району, видала фотоальбоми “Культурна Жовківщина” і “Вишивана Жовківщина”.

Член Всеукраїнської асоціації Гідів. Автор більше 1000 екскурсій по Жовківщині та по Україні для офіційних делегацій та вільних груп.

Упорядник збірок поезій інших авторів – Галинки Верховинки (м.Верховина), Петра Гойди (м.Тернопіль), Ярослава Довганика (Жовківський р-н), Романа Федюка (Жовківський р-н), Богдана Бовшика (Жовківський р-н), Віктора Юрочка (м.Жовква), Ганни Михалевич (м.Жовква), Миколи Лупія (м.Рава-Руська), Стефанії Кулієвич (м.Рава-Руська), Євгена Маїка (м.Жовква), Романа Голубовича (м.Львів), Ірини Сайко (м.Жовква), Галини Годісь (Жовківський р-н), Любові Соломчак (Івано-Франківськ), Мирослава Бомби (м.Львів) тощо.

Протягом двадцяти років творчої та журналістської діяльності на Жовківщині організувала десятки щорічних фестивалів, про які вела репортажі на Інтернет-порталі «Моя Жовківщина», зокрема про наймасовіші: “Відкриття туристичного сезону “Жовківщина туристична”, “Гарбузова осінь”, “КнигоФест”, Фестиваль патріотичної пісні “Пісня для Героя”, з нагоди пам’яті Героя України Василя Сліпака, ряду літературно-мистецьких вечорів та культурно-мистецьких акцій, конференцій. Брала участь у творчих заходах і культурних подіях в Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Донецькій, Луганській, Полтавській, Запорізькій, Житомирській, Сумській, Київській, Чернігівській, Чернівецькій, Закарпатській, Волинській, Вінницькій, Хмельницькій, Полтавській, Черкаській областях, а також у Словенії, Швеції, Латвії, Польщі, Бельгії.

2013 року – організувала перший Всеукраїнський літературний конкурс імені Леся Мартовича, в якому взяло участь 220 учасників з усіх областей України та Німеччини. Провела 6 конкурсів в яких взяло участь більше двох тисяч учасників.

2014 року – на запрошення українського товариства у Словенії, виступила із творчим доробком у Спілці письменників та Спілці журналістів Словенії. Член Спілки українців у Словенії «Берегиня».

Учасниця благодійних творчих вечорів у Ніжині, Києві, Стрию, Львові, Чернівцях, Коростені, Миколаєві, Хмельницькому.

  2019 року — співорганізатор із Лілею Плахтій та Юлею Ометюх культурно-мистецьких та літературних фестивалів, зокрема, Першого Львівського обласного дитячого вокального конкурсу “Мрії збуваються”, приуроченого пам’яті Володимира Івасюка та ІІ Міжнародному фестивалі співаної поезії “Lviv Music&Poetry Wetk”, приуроченому 100-річчю Миколі Лукашу, ряду благодійних вечорів “Щаслива родина — успішна Україна” та концертів у Львові.

Продюсер концертів: “Великий Різдвяний концерт  американської співачки українського походження Заслуженої артистки України KRISTINA V і Народного артиста України Василя Зінкевича” та ряду концертів “З музикою в серці” – Народного артиста України Олега Кульчицького і переможниці пісенного фестивалю Юрмали ІРЕНИ.

У рідному селі Пили на Жовківщині разом з братом встановили пам’ятник Тарасу Шевченку з нагоди 200-ої річниці Великого Кобзаря.

З 26 лютий 2022 рік – волонтер Гуманітарного штабу Львівського Палацу мистецтв керівник «Канапкового батальйону Гуманітарного штабу.

З 1 квітня 2022 року – організатор Всеукраїнської акції «Книгозбірня за кордон» для українського читача.

     Вихованка вокально-хореографічного колективу «Натхнення» Центру дитячої та юнацької творчості  у м. Синельникове Дніпропетровської області. Настя прийшла до колективу у чотири з половиною роки на хореографію. Потім, згодом,  у дівчинки проявився хист до співу. З того часу вона брала участь у багатьох конкурсах з колективом та сольно. Завдяки таланту та старанності дівчина здобула багато відзнак та перемог на міжнародному, всеукраїнському, регіональному, обласному та місцевому рівнях.

читати далі

   Є постійною учасницею обласних та міських свят. Отримувала перемоги в таких містах як Одеса, Запоріжжя, Київ, Дніпро, Чернігів. Була відзначена премією міського голови. Настя цілеспрямована та талановита вихованка, яка не спиняється на досягнутому, а удосконалює та розвиває свої таланти та здібності. Анастасія продовжує займатися вокалом і танцями. А також через рік закінчує музичну школу по класу фортепіано. Мріє про творчу професію і впевнено крокує до своєї мрії.

Христина Костенко (Фоміна), філолог.

Випускниця Школи письменницької майстерності і комунікацій «Риба». Випускниця Драматургічно-сценарної майстерні Неди Нежданої і Олександра Вітра за сприяння Центру Леся Курбаса і Київського театру-студії «МІСТ».

Творчі здобутки: публікації прози в газеті «Літературна Україна», журналі «Дивослово», м. Київ. Публікація віршів у літературних альманахах видавництва «Лілія», м. Хмельницький. Публікація прози у вісниках видавництва «Склянка часу», м. Канів. Видано три власні збірки з віршами, поезією в прозі, оповіданнями та повістями.

“Привіт! Мене звати Софія Громова. Я народилася 20-го листопада 2013 року в чарівному місті Бровари, де є ученицею ліцею № 6, 2-Б класу.

Публікувалася у таких літературних альманахах: «Палітра історій» та «В обіймах осені».

Також маю нагороди в таких фестивалях-конкурсах:

 -V Ювілейний конкурс «Джерело надії» (лауреат I-го ступеня);

– Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Світ-Dreams» (лауреат I-го ступеня);

читати далі

– Всеукраїнський дистанційний конкурс «Арт-трамплін» (лауреат I-го ступеня);

– Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «Скарби нації» (лауреат I-ї премії);

-IV та V Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості  «Inna-Brovary» (II місце);

-Всеукраїнський конкурс авторської прози та поезії «ЯwriteR» (лауреат I-го ступеня).

Також маю подяки та грамоту від мера міста Бровари за високі здобутки у творчих конкурсах (нагороджена на міському свіяті «Творча особистість», 2020-2021-2022 рр.)

Захоплююся творами Павла Глазового, Тараса Шевченка та Ліни Костенко. Дуже люблю писати казки, а у вільний час граю в шахи та ходжу на плавання.

Мрію про мир у нашій країні, про щасливе дитинство та щасливе майбутнє для кожного з нас. Йду по життю з девізом: «Ніколи не здавайся!».

У майбутньому прагну стати журналісткою і для цього буду дуже наполегливо працювати. Всім творчим людям бажаю успіху в усіх починаннях!!! Вірю в кожного з нас!!!”

   Матвієнко Вікторія народилася 1 березня 2011 року в місті Гребінка Полтавської області, на українській землі знаменитого українського письменника-байкаря  Євгена Павловича Гребінки.

   До гуртка «Умілі руки» Вікторія прийшла ще у п’ять років, коли вона ходила у дитячий садочок. Виконувала різні поробки з паперу, солоного тіста. Роботи її були показані на різних конкурсах-фестивалях. ЇЇ улюблене хобі – це бісер. У  2021 році  гурток «Умілі руки» замінили на гурток «Бісерне рукоділля».

   Вікторія любить  співати, малювати, адже відвідує також і ці гуртки в Центрі позашкільної освіти Гребінківської міської ради. Коли її тато  служив в АТО 4 роки, з 2015 по 2018 рік, дочка малювала йому малюнки про Мир.

читати далі

   Матвієнко Вікторія багаторазовий Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів-фестивалів. Вона зайняла 12 перших місць, та п’ять ІІ-х місць. ЇЇ роботи були виставлені  в Болгарії, Туреччині, Латвії. Отримала  також путівку в Болгарію на 10 днів, за найкращу роботу з солоного тіста. Великий приклад  добрих справ вона показує своїм товаришам  та друзям у групі. Дівчинка активна, добра, ввічлива, відмінна.

Керівник гуртка «Бісерне рукоділля» – Колісніченко Алла Григорівна.

   “Я — Наталія Коваль. Люблю літературу та історію. У своїй творчості намагаюся їх поєднати. Поезією цікавлюся з дитинства. Знання історії надало моєму захопленню нову якість. Переважно пишу на історичну тематику. Написала “Віршовану історію України”. Пишу вірші, сценарії свят, поеми та віршовані п’єси. Оскільки працюю вчителькою історії, написала “Художньо-поетичну хрестоматію” з історії України. Маю великий матеріал, який можна використовувати при вивченні історії, проведенні різних виховних заходів”.

Ольга Карабин.

Народилась у Львові, де проживаю і зараз.

У минулому – робота у шкільній бібліотеці, а потім у приватній гімназії та іноземній фірмі. Останні сім років займаюсь репетиторством та написанням різноманітної прози.

У 2017 році увійшла у список переможців конкурсу “Сучасна українська проза”. Роком пізніше стала лауреатом конкурсу на найкраще коротке оповідання. У 2020 році посіла третє місце у конкурсі до 8 березня “Жіночі примхи”.

Цього року вже вчетверте стала членом журі одного з літературних конкурсів, що проводить журнал “Zeitglass”.

   Талановитий хлопець з Донеччини. В маленькому шахтарському місті Білозерське він живе і виховується в дружній великій родині. З раннього дитинства мріє виступати на сцені і бути актором. Він знає, що для цього треба багато працювати над собою.

   Юрій – переможець різноманітних творчих конкурсів та фестивалів, має багато нагород. Виступ на сцені для нього – це перемога над собою, хвилювання, велика насолода, хвилини радості і наближення до своєї мети.

   “Я народилась та прожила більшу частину свого життя на Полтавщині, в місті Кременчук, яке розташоване на мальовничих берегах річки Дніпро. 
   Я творча натура,  протягом життя писала вірші про кохання, але це була любовна лірика, моя приватна поезія. Мало хто з оточуючих знав про мої вірші. Будучи російськомовною людиною я писала на “русском языке”, та вигадала собі псевдонім, але так і не наважилась публічно відкрити свою творчу душу, жодного разу не приймала участі в літературних конкурсах та не друкувалась.
читати далі
     Війна, розпочата російськими окупантами 24.02.22р, внесла певні зміни в моє життя та я переїхала до міста Канів на Черкащині, де я провела 9 місяців. Це місто я полюбила як своє рідне, для мене це місце сили та сплеску творчості. Саме тут я почала писати вірші українською мовою. Сьогоднішня моя поезія пронизана патріотизмом та любов’ю до Батьківщини, хвилюваннями та сподіваннями на скорішу Перемогу. Я неодноразово відвідувала Тарасову гору, де біля могили Тараса Шевченка, на березі улюбленого могутнього Дніпра я відчуваю неперевершений підйом сил та енергії, там зароджуються нові рими та виникає бажання творити. Я вдячна Каневу за джерело натхнення!
   Зараз я відчуваю потребу в тому, щоб мої вірші читали люди, щоб моя поезія приносила комусь користь чи задоволення, дарувала радість, надію, віру. Тому я зараз активно намагаюсь донести до суспільства свою творчість, я розміщую в соціальних мережах свої вірші та розпочинаю для себе сезон конкурсів та досягнень! Я вже не використовую псевдонім, я підписуюсь своїм справжнім ім’ям, ні до чого мені зараз маски, я відкрита для українського читача. 
     В листопаді 2022р. мої вірші друкувались в колективних альманахах “100 слів” та “Скіфія. Осінь 2022”, зараз на стадії затвердження до друку альманах “Калейдоскоп думок”, який побачить світ до кінця грудня. В різних збірках я друкую різні вірші. Сподіваюсь, що моя перша збірка поезії вийде одразу після Перемоги та це вже буде не за горами, бо Україна вже перемогла, Україна – Переможець!”

   «Добрий день! Мене звати Олена Щеглюк, я живу в Україні у місті Львові. За освітою і професією я музикант, альтист, працюю в одному з оркестрів Львова.

   Я завжди любила малювати квіти, і спершу просто фотографувала їх на планшет, щоб намалювати потім, адже вони відцвітають. Після одної-двох спроб мені захотілося, щоб це була не просто сфотографована квітка, а гарна її фотографія. Почала вибирати ракурс, освітлення, шукати гарні кадри… І так захопилася фотографуванням, що воно стало ще одним моїм хобі.

   Неодноразово я приймала участь у різних всеукраїнських та міжнародних конкурсах як фотохудожник і займала призові місця. Хотіла б опанувати фотосправу професійно.»

Ковальова Єсенія Сергіївна народилася 07.11. 2009 р. у м. Остер Чернігівської область. 

Навчається в Остерському ліцей №1.

Єсенія є переможцем Міжнародного конкурсу «Стежками Каменяра» ім. І.Франка 2021(І місце), 2022(ІІ місце); переможцем Міжнародного конкурсу «Дитяча КороНація Слова» у 2022р. у номінації «Збірка віршів»; переможцем Міжнародного конкурсу «Молода КороНація Слова» 2022р. у номінації «Збірка віршів»; переможцем Міжнародного конкурсу «Україна в барвах слова»  2020р., 2021р.; переможцем Всеукраїнського конкурсу «Ми – діти твої, Україно!» ім. І.Д.Кононенка 2020р., 2021р.; переможцем Всеукраїнського конкурсу «Розстріляна молодість» у номінації «Збірка віршів» 2021р., 2022р., 2023р.; переможцем Всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії «У римах світлих оживає слово» 2021р., 2022р.; переможцем Всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії «Шадуарівська альтанка» у номінації «Поезія» 2022р.; переможцем Всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії «Моє слово» 2022р., переможцем Міжнародного конкурсу «У пошуках літературних талантів» 2021р. (ІІ місце).

Крюкова Алісія, 11 років, вихованка гуртка орігамі «Дзунако» Центру дитячої та юнацької творчості 1 Харківської міської ради. 

Алісія прийшла у гурток орігамі в 9 років, та дуже полюбила  цей вид мистецтва.

За цей час виготовила багато об’ємних робіт – модульних та авторских.

Особливо полюбляє виготовляти мініатюрні вироби з орігамі.

Алісія дуже компанійська, відповідальна, та організована учениця!

Будь-яку роботу доводить обов’язково до кінця. За весь період навчання Алісія виготовила понад 60 робіт різної складності та розміру.

“Творчі нотки відчула в собі ще в дитинстві, коли почала співати. Саме тому, коли прийшов час обирати професію, вирішила поєднати життя із музичною творчістю.
Перші проби пера теж були пов’язані з музикою: будучи школяркою, писала пісні на виконувала їх на різних концертах. Згодом почали народжуватися і вірші. 
На даному етапі життя люблю творити в жанрах інтимної та філософської лірики.
Мрію написати книгу.
В людях ціную чесність, відкритість та порядність.
Люблю життя.
Моє кредо – “Любити світ в собі і світ навколо себе!”

   “Привіт! Мене звати Івана. Я живу в селі, біля Кропивницького, вирощую квіти – так я заробляю на хліб. Коли мене питають, які квіти мені дарує чоловік на те чи інше свято, відповідаю, “всякі”, і бачу перед собою великі теплиці, вщент заповнені квітами. Там різнобарв’я і пахощі, вдосвіта співають птахи, а ввечері цвіркуни.
Силкуюсь знайти щось цікаве в своїй біографії, мені п’ятдесят один рік – має щось бути, і раптом усвідомлюю, що найцікавіше в житті – творчість. Чи ж це не захопливо – створювати світи, за допомогою пензлика, слова чи нот! Тож моя біографія, можливо, ледве-ледве починається.
Автори, бажаю вам багато яскравих ідей і таких самих яскравих творчих здобутків.”

   «Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «Райдуга-ШаНс» ЦДЮТ відділу освіти Добропільської міської ради. У 1982 відбулося перше заняття ансамблю, під керівництвом Рудь Людмили Костянтинівни яка створила цей творчий колектив. Поряд з керівником, вже багато років, працює акомпаніатор Ковальова Зоя Володимирівна. Діти неодноразові переможці Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів та фестивалів.

   Більше 30 випускниць та випускників створили свої ансамблі, колективи, студії, театри танцю як в Україні так і за її межами.
Творча родина «Райдуга-ШаНс» об’єднала батьків і дітей неординарних, творчих особистостей, закоханих у хореографічне мистецтво, які впевнено підкорюють вершини танцювального Олімпу.

“Я навчаюся в 11 класі Гореницького ліцею. Свої перші вірші склала ще в ранньому віці, проте ніколи не ставилася до них серйозніше, ніж до дитячої цікавості. В 12 років почала писати англомовні пісні під впливом улюбленої співачки, з надією створити власний альбом. Перші (за довгий час) вірші рідною мовою зародилися в мені минулого року, під враженнями від навчання гри на скрипці та спілкування з цікавими людьми, яких я зустріла. Тоді, як мені здається, я стала помічати більше, ніж раніше. Вірші створюються з думок, промайнувших в голові за день, з почутих мелодій, з можливості поглянути у очі іншої людини та зі споглядання предметів та їхніх властивостей. Пишу переважно вночі. Захоплююся музикою, фотографією та поезією і мрію поєднати їх в один прекрасний витвір мистецтва”.

Грушковська Любов Валентинівна, 1976 р.н. Народилася в м. Мар’їнка Донецької області. З 2019 року живу та працюю  в смт. Солоницівка Харківської області.

Усе життя працюю вчителем. Люблю дітей, свій предмет, живу школою. Роботу обирала за покликанням і не помилилася. Проте в моєму житті є ще одна любов – це Слово. З дитинства захоплююся читанням. Писати для мене – це передусім кропітка робота. Та коли всі слова підібрані вдало, текст оживає і звучить, задоволення отримую неймовірне! Беру участь у конкурсах, публікую поезії в соцмережах.

[email protected]

https://www.facebook.com/profile.php?id=100015161739312

Народилася 1975 року на Поліссі. Мешкає у смт. Володимирець Вараського району Рівненської області. Закінчила Волинський педагогічний університет імені Лесі Українки. Працює вчителем у Красносільському ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Вірші друкувалися у газеті «Володимирецький вісник», літературних альманахах: «Симфонія літа», «Спалах», «Олександрійський маяк», «Скіфія – 2022 – Літо», збірнику «Музейна педагогіка в умовах воєнного стану», учасниця конкурсів: літньої казки «Майво» (2022 р.), поезії:
«Хто ж є на світі, щоб був без гріха» (2022 р.), «І пульсом серця…» (2022 р.), Ларуеат ІІ ступеня у конкурсі «ПроКреатив», номінація «Авторська поезія. Філософська лірика». (6 категорія – від 24 +)

   “Я, Юлія Колосова, народилась 26 серпня 1983 року в м. Прилуки, Чернігівської області. Закінчила Ніжинський педагогічний університет імені М. Гоголя. Працюю в ДНЗ КТ №27 «Золотий Півник» вихователем I кваліфікаційної категорії.

   На протязі останніх чотирьох  років працюю над інноваційною технологією «Драмотерапія».  Це унікальний засіб збагачення художньо-мовленнєвого досвіду дітей, розвитку мовлення. Тому проводжу  з дітьми цікаві вправи, ігри, заняття з використанням даної технології, адже вони допомагають розвивати логіку, володіти своїм тілом, не соромитись, звільнитись від внутрішніх затисків.

читати далі

   Підвищую свою кваліфікацію: проходжу додаткові  курси, вебінари. Прагну зробити життя дітей цікавішим і змістовнішим, наповнити його яскравими враженнями, цікавими справами, радістю, творчістю”.

   Абрамов Станіслав народився 13 червня 2009 року в місті Гребінка Полтавської області , на українській землі, знаменитого українського письменника-байкаря  Євгена Павловича Гребінки. 

   До гуртка «Виготовлення сувенірів» Станіслав прийшов із бабусею у 6 років. Він любив малювати. Робив різні цікаві  поробки із різних підручних  матеріалів. За гарні роботи я виставляля його на конкурси. Станіслав багаторазовий Лауреат  Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів. За найкращу роботу на одному конкурсі- фестивалі Станіслава у 2018 році нагородили путівкою на 10 днів влітку на море у Рибаківку.

   Навчається у школі добре. Любить футбол, поважає своїх товаришів. Свій улюблений гурток відвідує уже  сім років. Великий приклад  добрих справ він показує своїм товаришам  та друзям у групі. Активний, добрий, ввічливий, відмінний.

Керівник гуртка «Виготовлення сувенірів»  Колісніченко Алла Григорівна.

“Мене звати Сидоренко Тетяна Станіславівна. Народилися 5 листопада 1989 року у місті козаків – Запоріжжі. 

    З 2002- 2007 роки навчалася в запорізькому ліцеї “Логос”, де і розпочався мій творчий шлях, адже писати вірші я почала ще у 9 класі і продовжую їх писати і зараз.
    В 2012 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію, факультет економіки та управління та отримала спеціальність за фахом Економіка підприємства.
    З 2012 по 2018 роки працювала економістом на ПАТ “Запоріжсталь” та продовжувала вести творчу діяльність.
читати далі
    У 2016 році активно приймала участь у творчих заходах міста Запоріжжя. Записувала вірші на радіо Запоріжжя для програми “Поетичне слово”. В 2017 році спільно зі своєю подругою запорізькою поетесою Христиною Кононенко (Журавською) видали поетичну збірку “Несу Добро”, яку презентували на Запоріжський Книжковій Толоці. У збірку ввійшли наші окремі твори, а також ми написали спільні вірші, тим самим урізноманітнили нашу книжку. 
    Творчість для мене дуже важлива, тому що це моя душа! Мене надихають рідні люди, друзі, краса природи, творчість інших людей, пісні, теплі спогади та приємні враження.
    Зараз я приймаю активну участь у конкурсах у соціальних мережах на сторінках інстаграм та фейсбук. Також беру участь у поетичних марафонах, де поети читають свої вірші у прямих ефірах. Нещодавно мені запропонували бути суддею у трьох поетичних конкурсах, що вже розпочалися у інстаграм-спільнотах і це честь для мене та набуття нового досвіду. Своєю творчістю ділюся на своїй сторінці в інстаграм @_tatyana_sidorenko. У фейсбуці маю окрему сторінку зі своїми віршами, яка має назву Sidorenko poetry (Symphony of the soul).
    У майбутньому планую видати свою власну збірку віршів і, сподіваюсь, що моя творчість і надалі буде надихати людей і дарувати їм тепло”.

Галина Вікторівна Філонюк (у заміжжі Максимчук) народилася 9 січня 1991 року в селі Мала Мощаниця Здолбунівського району на Рівненщині. Закінчила місцеву дев’ятирічку. Повну середню освіту здобула в Рівненському обласному ліцеї-інтернаті.

Магістр української філології (2013) і магістр журналістики (2020) Національного університету «Острозька академія».

З 2019 року член Національної спілки журналістів України.
Більше 10 років пишу вірші. Авторка 4 поетичних книг – «На струнах серця молодого» (2006), «Голуби на вишитті» (2008), «Полиновий вінок» (2013), «Синьоокий Муз-чина» (2018), десятків публікацій в альманах, журналах, різній періодиці. Прозові твори ставали призерами й переможцями всеукраїнських конкурсів «Витоки», «Фантастичне Рівне».

читати далі

Із дитячими віршами дебютувала на сторінках журналу «Малятко». Крім того, композитор Микола Ведмедеря написав музику до п’яти дитячих віршів, їх виконують вихованці та викладачі Острозької школи мистецтв (https://www.facebook.com/galynamaks/videos/616215262299954).

Працюю керівницею Рівненської мережі гіперлокальних медіа Район.in.ua, редакторкою видання «Спорт на Районі».

Учасниця міжнародних журналістських проєктів від Lviv Media Forum, Internews Ukraine. 2020 року відзначена журналістською премією «Presszvanie» у номінації «Спорт». У листопаді 2020 р. брала участь у проєкті «Football-Fanculture in the Open Society», присвяченому висвітленню спортивного життя краю в громадянському суспільстві.

Лауреатка всеукраїнського літературного конкурсу «Моє слово» (2022 р.)

Юлія Лукошина (раніше публікувалась як Юлія Харченко)

Авторка оповідань, романів, віршів, ілюстраторка, дизайнерка, готел’єрка, мандрівниця.

Народилась в Києві, в сім’ї інженерів. З дитинства захоплювалась письменництвом та ілюстрацією. Авторка книг про східні традиції та культуру («Прошу и обещаю», «Между крестом и полумесяцем», «Білий ранок у Катарі») після початку війни залишилась вірною своїй країні та перейшла на українську мову. Її оповідання «Остання осінь Марії» увійшло у збірку «Читання молодого міста» (2020).

“Я, Кладова Олена, народилася м. Черняховськ, Калінінградської області, у сім’ї військовослужбовця. У дошкільному віці, разом з батьками, переїхала до м. Луганськ. За освітою – інженер-економіст.

До 2014 року мешкала в Луганську. Внаслідок тимчасової окупації міста, стала внутрішньо-переміщеною особою.

На Другому міжрегіональному конкурсі літературної творчості «Кальміюс» у грудні 2017 року отримала диплом 3 ступеню, в номінації «Публіцистика».

читати далі

Зайняла ІІІ місце в номінації «Чендеєзнавство» на Першому Всеукраїнському конкурсі малої прози імені Івана Чендея у 2018 році.

Переможець Першого літературного конкурсу «Кримський Інжир» у номінації «Жіночий погляд» (грудень 2018 року). Твір «Про що розповіли листи Насими» надрукований у книзі «Кримський інжир», яку видано у 2019 році «Видавництвом Старого Лева».

У 2021 році стала переможцем за вибором містян літературного конкурсу «Богуславська мініатюра»

Твори друкувалася на сторінках літературно-мистецького часопису «ТекстOver», міжнародного літературно-художнього журналу «Склянка Часу…», українсько-канадського альманаху «Крила», літературно-художніх альманахів «Скіфія», «Тріада часу», «Межа», «Маяк», «Наш край», «Заграва», «Дивокрай» тощо.”

“Вітаю! Я Елеонора Дуднік з міста Одеса, мені 11 років.
Захоплююсь театральним мистецтвом та крок за кроком опановую акторську майстерність. Люблю читати, малювати, ліпити, виготовляти вироби з паперу. З 4-х років займаюся сучасною хореографією. Із задоволенням вивчаю англійську та німецьку мови. Я мрійниця та кіноман, дружелюбна та весела! Обожнюю подорожувати та милуватися красою нашого рідного краю. Приймаю активну участь у благодійних заходах на підтримку України.”

“Мене звати Черкашина Ольга Сергіївна. Народилася 8 травня 1995 року у квітучому місті Донецьку. 

Через події на Донбасі у 2014 році вимушена була поїхати з рідного міста. Тому мешкала у багатьох містах нашої великої України. Це були Запоріжжя, Одеса, Київ. 
Незважаючи на нескінченні переїзди, закінчила медичний університет. Без медицини, як і без літератури не уявляю свого життя.
Завжди згадую цитату одного письменника: “Медицина – моя законна дружина, а література – коханка. Коли набридає одна – ночую в іншої”.
Із БФ “Талантовитий Світ” я вперше у своєму житті вирішила оприлюднити свої роботи! Дякую усім, хто дає змогу розвиватися українській творчості!”

Христина Демченко, випускниця Національного університету «Києво-Могилянська Академія» за фахом правознавство вперше взяла участь у конкурсі поезії у свої 34 роки. Написані ці твори були у період спудейського життя, натхненні музикою та спогадами про особливу людину. Наразі є учасницею музичного колективу Dovetail Orchestra за класом джембе, дизайнером в’язаних виробів під псевдонімом peony.crochet, а також співачкою українського хору у Бристолі та активною волонтеркою-перекладачкою для українських біженців.

“Народилася у невеличкому мальовничому селі на Хмельниччині. Писати почала з 16р років. Вірші надруковані в альманасі “На крилах мрій”. Маю збірку поезії “Поклик душі”.
За освітою вчитель початкової освіти та психолог. Обожнюю працювати з дітками.
Мама 3 чарівних дівчаток.
Пишаюся тим, що я українка”.

Дукач (Чмерук) Віра Володимирівна народилася 20 червня 1976р. у с. Щурівці, Ізяславського району, Хмельницької області, у звичайній селянській, трудолюбивій сім’ї.

У 1991р. закінчила Щуровецьку дев’ятирічну школу. У 1996р. закінчила Камянець-Подільський сільськогосподарський радгосп-технікум за спеціальністю “Ветеринарна медицина”. З серпня 1996р.  по квітень 1997р.  працювала в колгоспі “Правда” с. Щурівці на посаді фельдшера ветеринарної медицини.  З серпня2002р. по травень 2005 р. працювала у Щуровецькій дільничій лікарні ветеринарної медицини на посаді фельдшера ветеринарної медицини.  Мама сина 1997р. н. та дочки 1998р. н.

читати далі

21 травня 2021р. вийшла перша збірка поезій під назвою “Струни мого серця”. 

11 лютого 2022р. нагороджена званням лауреата ІІ ступеня всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії “ЯwriteR” за твір “Віками проклята Росія”.
27 січня 2023 року вийшла друга збірка поезій під назвою “На довгу пам’ять”. 
12 лютого 2023 року нагороджена званням лауреата ІІ ступеня  всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії “ЯwriteR”  за твори
“Лети”  і “Тримайся моя Україно”.

Народилася 18 лютого 1978 р. в м. Полтава. Закінчила Полтавську середню школу № 12, фізико-математичний факультет Полтавського державного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, факультет післядипломної освіти Рівненського державного гуманітарного університету.
Від 2004 р. працює в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. П. Котляревського.

читати далі

У 2016 р. очолила відділ краєзнавства. Член Національної спілки краєзнавців України (2021). Вивчає історію книг, книжкових колекцій, бібліотек, зокрема Полтавської ОУНБ ім. І. П. Котляревського, займається бібліотечним краєзнавством. Любить музику й літературу. Пише прозу. Має в доробку збірку оповідань «Мала Ведмедиця» (2021), публікації в альманахові «Рідний край», газеті «Зоря Полтавщини» та мережі «Фейсбук».

“Софія Ярицька, м.Новий Розділ, Львівська обл., отримала базову середню освіту в НВК ім. В.Труша, та базому мистецьку освіту по класу скрипки у ДШМ ім. О.Рудницького.

Все своє життя цікавлюсь мистецтвом та мистецтвознавством, тому започаткувала свою ініціативу — молодіжний лекторій про українське мистецтво “аДамант”. Також, будучи художником самоучкою, активно розвиваюсь у графічному/веб дизайні та архітектурі, з чим планую зв’язати своє життя.

Окрім того, письмом почала захоплюватись 2 роки назад, і відтоді пишу прозу та вірші. “Подорож до вчора” – моя дитяча книга з феміністичними наративами стала кульмінацією мого хобі. Разом зі своєю колежанкою Анастасією ми доклали усі свої знання та фантазію, аби цей твір публікувався на таких видатних платформах як “Амазон” та мали змогу взяти участь у багатьох письмових конкурсах. Зараз книга ілюстрована та перекладена на англійську мову. Я дякую “Талановитому світу” за можливість поширювати моє мистецтво та рости у цій індустрії”. 

Друкувала свої поезії у літературному альманасі педагогів Тернопілля (випуски № 4, 7) та альманахах: «Дивокрай», «Водограй мрій» № 5, «Політ моїх думок», у збірках творів «Кольори кохання» та «Шкільний альбом».

Переможець сьомого Міжнародного конкурсу наукових та мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко 2023 р. (диплом з відзнакою), Лауреат II ступеня Всеукраїнського конкурсу прози та поезії «ЯwriteR» 2023 р.

Учасник щорічного Всеукраїнського конкурсу ім. Олени Теліги та Олега Ольжича 2022 р.

Степанюк Анна Михайлівна. Народилася 20 березня 1985 року у місті Біла Церква Київської області. У 2007 році закінчила Інститут філології й журналістики Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Вчитель української мови та літератури. Українознавство». Заміжня. Маю чотирьох дітей. Працювала машиністом фальцювальних машин на Білоцерківській книжковій фабриці. Наразі у декретній відпустці. Тимчасово перебуваємо у Польщі. Пишу здебільшого поезію. Новачок. Маю велику мрію — видати власну збірку віршів і малої прози,  що публікую у соцмережах. Маю творчу групу «Авторська поезія Анни Степанюк» у фейсбуці.

Лауреатка багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, таких як “Різдвяна Україна”, “Різдвяна зірка”, “Листопад best”, “Нові голоси”, “Арт-Трамплін”, та багато інших. Естрадним вокалом займаюся вже вісім років і брала участь не лише у дистанційних конкурсах, але і їздила на фестивалі у інші міста. 

Купцова Любов Георгіївна – одеська дитяча письменниця, поетка, бард. За освітою вчитель початкових класів, магістр педагогічної освіти.

У 2017 році отримала 1-ю літературну премію в номінації «Проза для дітей молодшого шкільного віку» на V Міжнародному конкурсі на кращий твір для дітей «Корнейчуковська премія». У серпні 2017 року світ побачила казкова пригодницька повість для дітей молодшого шкільного віку «Майка і Смугастик» (видавництво «Старий лев», м. Львів).

читати далі

У 2019 році отримала 1-ю літературну премію в номінації «Проза для дітей старшого шкільного віку та юнацтва» на VII Міжнародному конкурсі на кращий твір для дітей «Корнейчуковська премія».

У 2020 році оповідання увійшли в посібник «Сучасна література рідного краю» (видавництво «Соняшник», м. Харьків)

У 2021 році вийшла повість для дітей середнього і старшого шкільного віку «Ксеня та Ведмідь” (видавництво «Друк Південь», м.Одеса).

У 2023 році вийшла повість-експеримент «Таємниці старого горіха», у якому взяли участь 20 письменників з усієї України.

Переможець 23 міжнародного поетичного конкурсу «Пушкінська Ліра».

Член журі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Море талантів», член редакційної колегії дитячого літературного альманаху «Море талантів».

Маю звання вчитель-методист і почесне звання «Кращий педагогічний працівник міста Одеси».

Нагороджена грамотами Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Грамотою Міністерства освіти за роботу з обдарованими дітьми, відзначена Грамотою президента України за досягнення та вагомий внесок в освіту.

“Мене звати Телитченко Марія Володимирівна. Я народилася на сході України. Мені 27 років. Я – вчитель німецької мови та літератури.

Письменництвом почала цікавитись ще змалку. У 2021 році пройшла курси з письменницької майстерності на платформі Litosvita. Пишу для дітей 8 -14 років казкову прозу, також люблю такі жанри як містика та казкове фентезі. Люблю також брати участь у літературних конкурсах та спілкуватися з письменниками. Перемогла в конкурсі осінньої казки “Подих осені” (2022 р.).

читати далі

У вільний час займаюсь бета-рідерством, вичитую книги авторів-початківців українською і німецькою мовою. Друкуюся в альманасі від видавництва “Лілія” та альманасі “100 слів”. Також перемогла в таких міжнародних конкурсах як “Я маю талант”, “Різдвяна зірка”, у всеукраїнському дистанційному конкурсі авторської прози та поезії «ЯwriteR» та всеукраїнському багатожанровому конкурсі мистецтв “Окрилені мрією”.

Мошковська Тетяна Анатоліївна. Народилась 1975 року в м.Житомирі. Закінчила  Житомирський обласний педліцей та Житомирський державний університет імені Івана Франка за двома спеціальностями – «Початкові класи» та «Українська філологія».
Працюю  вчителем української мови та літератури ліцею №26 м.Житомира, очолюю шкільне методичне об’єднання вчителів-словесників. Маю збірку “Смак життя” (2021).

Данилишин Марія Дмитрівна народилися в маленькому карпатському селі Слобода Болехівська, Івано-Франківської області, досі живе і працює там вчителем початкових класів. З дитинства любила щось придумувати, вигадувати, адже неможливо не розвивати уяву, живучи в такій мальовничій місцевості.  

Згодом ці думки переростали в маленькі вірші. Свою першу винагороду за поетичне слово здобула, будучи ще студенткою, у 2010 році в конкурсі «Срібні дзвони». Довго не наважувалася брати участь у різних конкурсах, складаючи свою творчість «у шухляді».

читати далі

У 2022 році спробувала свої сили в конкурсі «ЯwriteR». Її твори «Спогад», «Ніч Персеїди» та «Обман кохання» заслужили похвали та були визнані гідними диплому Лауреата І ступеня. В березні 2023 року взяла участь у конкурсі «ПроКреатив» і отримала теж диплом Лауреата І ступеня.

Девізом життєвої стежини дівчини є «Люби те, що робиш і роби те, що любиш». Це надихає та настановляє на досягнення нових вершин.

Чурса Ірина Дмитрівна, філолог, директор Закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості Шевченківського району» м. Запоріжжя. Дякую всім, чиї думки суголосні з моїм СЛОВОМ. 

Сокол Софія, 2007 року народження, навчається у музичній школі та у Херсонській художній школі, пише поезії українською, англійською, французькою, німецькою мовами, мріє стати перекладачем-поліглотом

“Я – Киця Ольга Григорівна, народилася 21 серпня 1991 року в селі Чорнотичі, що на Чернігівщині. Народилася в сім`ї залізничників. Із самого дитинства писала вірші і співала. Мала двох менших братів: Олександра і Дмитра. Дмитро помер у віці 4 років.

Навчалася у Ніжинському державному університеті імені М. Гоголя, отримала спеціальність «Вчитель географії і біології. Також навчалася у Сумському педагогічному університеті імені А.С. Макаренка. Отримала спеціальність «Вчителя для дітей з інтелектуальними порушеннями, дефектолога, логопеда». Працювала в ПШ «Лідер» у місті Конотоп у спеціальному класі для дітей з інтелектуальними порушеннями.

читати далі

На даний момент перебуваю  у декретній відпустці. Одружена, маю двох доньок: Вікторію і Єву. Проживаю у місті Київ. Автор збірки «У берцях я виборюю життя!» Збірка присвячена всім нескореним і незламним  українцям, які мужньо борються за незалежність нашої священної землі.   Молімося Богу, віримо в Перемогу і в наші Збройні Сили України!”

“Вітаю! Мене звати Третьяк Олена, я родом з Миколаївщини, з невеликого, але гарного та сучасного містечка Южноукраїнськ. Обожнюю подорожувати Україною, проживати у різних містах, відчувати особливий дух та атмосферу кожного окремого міста. Мрію здійснити навколосвітню подорож. Сподіваюсь, ця мрія колись реалізується, адже саме безперервний рух під час подорожей, знайомства з новими місцевостями, людьми, пейзажами дають мені найбільше натхнення та дарують радість від життя.

Дуже люблю вивчати мови, дивитись на світ крізь призму носіїв іншого менталітету. За спеціальністю я – філологиня німецької мови.

читати далі

Обожнюю читати та перевтілюватись у головних героїв творів, проживати життя їхнім життям, діями, словами. Кожна окрема історія з книжок дає мені можливість подивитись на світ під іншим кутом, пожити у іншому часі, побути іншою особою. Кожного разу це захоплююча подорож. Особливо зараз, під час війни, це дуже допомагає справитися з усім тим, що відбувається.

Коли є натхнення, я займаюсь написанням поезії та прози. А так як натхнення в мене, у більшості випадків, з’являється під час подорожей, то зараз, у воєнний час, його практично немає. Тим не менш, якісь вражаючі, жахливі та незабутні події, або ж навпаки, радісні та очікувані, як от моє повернення з Німеччини у липні 2022 року назад в Україну – дають мені потужний поштовх до написання, і рядки віршів ллються, немов вода із глечика. Тож вірш “Початок” був написаний на другий день повномасштабного вторгнення, “До України” – напередодні повернення з Німеччини на Батьківщину, а вірш “Тебе б побачить” – під час обстрілу у листопаді, коли я була у себе вдома на Миколаївщині, а моя кохана людина знаходилася далеко від мене, у іншій частині України”.

“Мене звуть Тетяна Лосіцька. Я викладачка англійської та німецької мов, членкиня Прогресивної ради освітян СУТО ПРО, волонтерка. Ще зі шкільних років пишу вірші, мене захоплює поезія, тому, що вона допомагає мені вивільняти свої емоції: чи то шалену радість, чи тривожний сум. В підлітковому віці я була дуже сором’язлива, тому ніхто не знав про мою пристрасть до віршів. Мене відкрив – мій коханий чоловік, адже більшість творів присвячена йому, він –  моє натхнення, мій головний слухач.  Я подолала свій страх, я відкрила свій талант і мрію, щоб моє захоплення переросло в щось більше та цінніше для мене, моєї сім’ї та України.

Талановитий світ – цей мій перший творчий конкурс, і я безмежно щаслива бути частинкою такого надзвичайного світу талановитих особистостей”.

“Кравченко Віолета Сергіївна (Nezlamna Vi) 
Народилася 16.11.1983 р в с. Семенівка Миколаївської області. 
Автор збірок “Вірші, обпалені війною” і “Ти – мої крила”.
Живу, пишу, кохаю. 
Мій девіз – “Все буде Україна!”

“Народилась 4 жовтня 1990 року у с. Бихів, Камінь-Каширського р-н, Волинської обл.

Із 1998 року маю ІІІ групу інвалідності, переживши в дитинстві геморагічний інсульт та гострий лімфобластний лейкоз. Із 1998 р. по 2004 р навчалась на індивідуальній формі в Бихівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня.

читати далі

У 2013 році закінчила Східноєвропейський національний університет імені Лесі українки, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна педагогіка» та здобула кваліфікацію соціального педагога, викладача соціально-педагогічних дисциплін, інспектора з охорони дитинства.

Під час навчання в університеті вела активну волонтерську діяльність: співпрацювала з організацією «SOS Smile» («Рятівна усмішка») із Данії:
практикування сміхотерапії з дітьми, які перебували на лікуванні в Обласній дитячій    лікарні м. Луцьк.  Брала участь у щорічній благодійній акції «Миколай про тебе не забуде»: адресна допомога дітям з особливими потребами.

З 2008-2019 рр. проживала в м. Луцьк. 2013-2019 рр. – працювала в «Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» на посаді асистента вчителя-реабілітолога, а згодом вчителя-реабілітолога. Надавала педагогічні послуги дітям з особливими потребами віком від 1-17 років.

На даний момент з чоловіком та дитиною проживаю у с. Бихів. Працюю у ЗЗСО «Бихівський ліцей» на посаді асистентки вчителя інклюзивного класу, в якому навчається дитина з особливими освітніми потребами. Веду гурток «Папероплетіння» та виготовляю з дітьми різноманітні вироби із газет.

Під час шкільних років життя брала участь у різноманітних художніх конкурсах. Отримала диплом переможця районного конкурсу «Змалюй світ своїми кольорами» та грамоту за участь в обласному фестивалі «Повір у себе і в тебе повірять інші».

У вільний час продовжую малювати, як на папері, так і на  стінах ліцею, розмальовувала власну  піч та громадську зупинку.

Маю декілька статтей в газетах присвячених моїй художній творчості: «Дівчинка, яка «зліпила» свій світ» – 2000 р.;

«Життя поміщається на долоні» – 2010 р;

«Чарівний пензель Іванки» – 2012 р.;

«Бихівчани креативно розмалювали зупинку»  – 2022 р.;

«Бихівчанка розмалювала піч українським дивоцвітом» –  2022 р.

Малювання – це моє хобі, спосіб життя  та антистрес!)”

“Алла Бабенко із с. Калинівка Роменського району Сумської області. Працюю відповідальним редактором газети «Вісті Роменщини».

Друкувалася у літературно-історичному альманаху «Відродження Роменщини» (2004), міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» (з 1990 р.), у кількох всеукраїнських та міжнародному альманахах (2021-2022), у 6-му збірнику Роменського літературного об’єднання «Обрії» (2022), у Віснику ХІІ Міжнародного конкурсу короткої прози «Zeitglas-2022», на порталі Міністерства культури та інформаційної політики «Поезія вільних» і порталі «Експеримент».

читати далі

Переможниця обласного літературно-мистецького конкурсу «Осінні акварелі» (Суми, 2021), учасниця конкурсів «Розфарбую коханням увесь світ» Міжнародного літературно-художнього альманаху «Сонячне місто» і «Україна — понад усе» від Всеукраїнської поетичної родини, лауреатка конкурсу «Любов і війна» в номінації «Жіноча лірика» та призерка конкурсів «Коли закінчиться війна», «33 поезії» до Дня української писемності та мови, «Коли ми постаріємо з тобою» від ВПР (2022-2023), переможець конкурсу «Вірю. Мрію. Живу» в номінації «Оригінальний стиль», призерка конкурсу «Ми всі родом з дитинства» в номінації «Поезія. Солодкі спогади» від поетичної групи «Поезія для душі» (2023) та всеукраїнських багатожанрових мистецьких конкурсів: «Мистецька весна», «Україна єдина», «Зірка Перемоги», «Літературний CrossWorld».

Учасниця І туру міжнародного фестивалю авторської поезії та пісні Sevama fest, проєкту «Твоя поетична листівка» та поетичного марафону «Наші музи не мовчать! Разом до Перемоги!» від Національного музею літератури України.

Маю Подяку виконавчого комітету Роменської міської ради за збереження традицій рідного краю.

Власних збірок не маю”.

Змалку мала тягу до книг. А будучи підлітком не проходить і року без того, щоб я в нотатнику не відмітила кожну прочитану книгу за останню чи то осінь, чи то зиму. І не виписувала б кожну цитату або влучний вислів, який в’ївся в саме серце після чергової перегорнутої сторінки. Проза, аудіокниги, поезія. Поезія… Крилаті фрази і влучні метафори наздоганяли мене всюди: на сторінках старих книжок, у дописах в Інтернеті, розмовах моїх друзів або діалогах моїх батьків ввечері на кухні. Ні, я не обирала поезію, поезія сама обрала мене. Я навіть ніколи не приймала рішення писати вірші, та і взагалі писати будь-що. Я просто йшла, ні, ба навіть бігла сходами, поспішаючи на вечерю, і в одну мить в моїй голові просто з’явились рядки. Рядки, які просто потребували бути виписаними. Терміново. А потім ще декілька рядків. А згодом я починаю відкривати нотатник все частіше й частіше. І ще проза. І ще поезія. Далі почуття. Далі знову поезія. І знову море почуттів, які я перетворюю на влучні і такі мелодичні поєднання кириличних букв. І гора списаних нотатників і прочитаних книжок, що займають такий великий простір у мене в кімнаті та серці“.

“Народилася 07.09.1983 р. у селі Вовчків Поліського району Київської області. Мені 38 років. Людина з інвалідністю І групи, захворювання опорно-рухової системи ДЦП пересуваюсь в інвалідному кріслі. Живу з батьками.

На даний момент я студентка в Європейській школі кореспондентського навчання ЄШКО в м. Харкові, курс «Журналістика».

Відкрила для себе новий вид творчості, такий як картини у техніці алмазної вишивки. Через свої картини хочу приносити у цей світ трохи більше краси та радості.

Захоплююсь психологією.

Є учасницею обласних фестивалів творчості людей з інвалідністю: «Повір в себе», «Сузір’я Любові» (2020 р.), «Дніпровські Хвілі» (2021 р.), «Незламні Духом» (2021 р.), «Битва Жанрів АРТ (2021 р.), «Зорянчики & Зорянички», де отримувала дипломи та нагороди за участь”.

Людмила Станіславівна Дворніцька народилася в 1965 році в селі Медведівка Козятинського району, Вінницької області.

Інвалідність : І група по зору.

Закінчила Вінницьке музичне училище імені М.Д. Леонтовича. Працювала вчителем в музичній школі села Комсомольське /нині Махнівка/.

Учасниця Всеукраїнських фестивалів творчості людей з обмеженими можливостями в Києві, Каневі, Вінниці, Житомирі, Бердичеві, Козятині, Хусті, Самборі, Одесі, Бердянську,  Залізному порту, Чернівцях, Обухові.

У 2021 році видала свою першу поетичну збірку «Світ любові моєї»”.

Ковальська Тетяна Миколаївна — соціальний педагог ОЗЗСО «Бужанський ліцей Бужанської сільської ради Звенигородського району Черкаської області».

Організаторка Волонтерського осередку при закладі.

Шанувальниця поезії, художнього мистецтва, автор мотиваційних відео.

Лауреат  Всеукраїнського дистанційного конкурсу творчих людей «ПроКреатив. Літературний виклик»!

Волкова Мілана, 11 років, вихованка гуртка орігамі «Дзунако» Центру дитячої юнацької творчості  Харківської міської ради.

В гуртку займається з 6 років. Освоїла різні техніки огігамі: класичне, модульне, кірігамі, аерогамі та багато іншого.

Мілана відповідальна, активна та креативна особистість. Полюбляє складати різноманітні кусудами, та об’ємні вироби. Вона є лідером у групі. Мілана товариська, весела, кмітлива та розумна дівчинка.

Приймала участь у конкурсах «Талантія», «Зорянчики & Зорянички», та багато інших.