Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Тетяна Сидоренко

м. Запоріжжя

“Мене звати Сидоренко Тетяна Станіславівна. Народилися 5 листопада 1989 року у місті козаків – Запоріжжі. 

    З 2002- 2007 роки навчалася в запорізькому ліцеї “Логос”, де і розпочався мій творчий шлях, адже писати вірші я почала ще у 9 класі і продовжую їх писати і зараз.
    В 2012 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію, факультет економіки та управління та отримала спеціальність за фахом Економіка підприємства.
    З 2012 по 2018 роки працювала економістом на ПАТ “Запоріжсталь” та продовжувала вести творчу діяльність.
    У 2016 році активно приймала участь у творчих заходах міста Запоріжжя. Записувала вірші на радіо Запоріжжя для програми “Поетичне слово”. В 2017 році спільно зі своєю подругою запорізькою поетесою Христиною Кононенко (Журавською) видали поетичну збірку “Несу Добро”, яку презентували на Запоріжський Книжковій Толоці. У збірку ввійшли наші окремі твори, а також ми написали спільні вірші, тим самим урізноманітнили нашу книжку. 
    Творчість для мене дуже важлива, тому що це моя душа! Мене надихають рідні люди, друзі, краса природи, творчість інших людей, пісні, теплі спогади та приємні враження.
читати далі
    Зараз я приймаю активну участь у конкурсах у соціальних мережах на сторінках інстаграм та фейсбук. Також беру участь у поетичних марафонах, де поети читають свої вірші у прямих ефірах. Нещодавно мені запропонували бути суддею у трьох поетичних конкурсах, що вже розпочалися у інстаграм-спільнотах і це честь для мене та набуття нового досвіду. Своєю творчістю ділюся на своїй сторінці в інстаграм @_tatyana_sidorenko. У фейсбуці маю окрему сторінку зі своїми віршами, яка має назву Sidorenko poetry (Symphony of the soul).
    У майбутньому планую видати свою власну збірку віршів і, сподіваюсь, що моя творчість і надалі буде надихати людей і дарувати їм тепло”.