Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Враження

Вітаємо Вас на сайті Благодійного Фонду «Талановитий світ»!

І чекаємо на Ваші враження та побажання!

Нехай цей обмін думками робить всіх нас кращими!

Підписатися
Сповістити про
17 Комментарий
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Наталія
4 місяців тому

Враження від участі в фестивалі позитивні. Разом з дипломами отримали рецензії на конкурсні виступи. Це стане в нагоді під час подальшої роботи з учнями. Приємно, що організатори вклали подяки також і для установи та керівника колективу. Бажаємо фестивалю подальшого процвітання.

Людмила Дворніцька
4 місяців тому

Сердечно дякую усім, хто причетний до організації і проведення дистанційних конкурсів “Арт-трамплін” і “ЯwriteR”, а також за популяризацію поетичних творів. Зичу миру, здоров’я, наснаги і натхнення у творчих здобутках, професійній діяльності та особистого щастя.
З повагою Людмила Дворніцька!

Останнє редагування 4 місяців тому від Людмила Дворніцька
Тетяна Книр
3 місяців тому

Мої враження від конкурсу неймовірно яскраві!

У березні цього року я приняла участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі творчих людей «ПроКреатив. Літературний виклик», організованого Благодійним Фондом «Талановитий Світ». Потрібно було створити поетичний або прозовий твір, спираючись серед інших слів на зафіксовані умовами конкурсу СІМ СЛІВ: родина, весна, доля, мріяти, стежка, похапцем, диво. Я вирішила спробувати вперше в своєму житті прийняти участь у поетичного конкурсі, і за один вечір, натхненно, написала три вірші: « Мрія», «Весняне диво» та «Родина».

Вірші почала писати пів року тому та не була впевнена у своїй поезії, так як зовсім не навчалась… мої думки час від часу перетворюються у римовані рядки, відчуття, начеб то пише моя душа, на одному подиху. Мені словами важко описати це відчуття, інколи, перечитуючи написані рядки, не можу повірити, що це написала я сама…

Отже, я отримала Диплом зі званням Лауреата 1 ступеня у номінації «Авторська поезія. Елегія. 6 категорія – від 24+ років», чудову рецензію на мої твори та МЕДАЛЬ!!!

Я безмежно вдячна організаторам конкурсу «ПроКреатив», шановному журі конкурсу, а особливо Голові журі – Сергію Курчеву, я отримала таку чудову рецензію на мої твори, навіть мріяти не могла, що так влучно, гарно і приємно можна описати мої вірші!

Це моя перша сходинка на творчому шляху. І нехай мені вже 39 років, але я впевнена, що це лише початок. Щастя є і воно живе всередині, у самому центрі кожної безсмертної душі.

Людмила Дворніцька
3 місяців тому

Дякую усім організаторам конкурсів “ПроКреатив” та “ШансЛенд” за чудові враження та професійні рецензії. Бажаю подальших творчих успіхів та процвітання!!!
З повагою Людмила Дворніцька!

Лариса Шабаліна
2 місяців тому

Дякую щиро організаторам Всеукраїнського дистанційного конкурсу “ПроКреатив. Літературний виклик”! Ваша робота дуже потрібна творчим людям! В нашій країні, на жаль, майже всі подібні заходи мають на меті підтримку МОЛОДИХ поетів (прозаїкам пощастило більше – вікові обмеження для них не настільки вражаючі). А що робити тому, хто вирішив випробувати свої творчі спроби часом, вчився “шліфувати” їх, працював над собою і не помітив, що йому “вже за”? Ваші ж творчі змагання доступні для людей різного віку, різних професій, різних країн. Ще і ще перечитую глибоку, прекрасну професійну рецензію, з трепетом беру до рук відзнаки, дуже вдячна також за Подяку для нашого ліцею. Нещодавно я мала нагоду взяти участь в обласній педагогічній конференції. Під час виступу розповіла і про ваш конкурс. Маю надію, що мої колеги та їх учні також приймуть ЛІТЕРАТУРНИЙ ВИКЛИК. І в їх житті стане ще більше КРЕАТИВУ!
Бажаю усім здоров’я, наснаги, натхнення, миру, любові та злагоди!

наталія данилюк
2 місяців тому

Дякуємо !!!! Дуже гарний конкурс! спасибі за визнання творчості мого батька! висока оцінка нас надихнула на нові твори! Процвітання фестивалю та щира подяка організаторам!

Наталія Сушкова
2 місяців тому

Ансамбль «Шумограйчики» Будинку дитячої та юнацької творчості Білокуракинської громади висловлюють подяку організаторам фестивалю-конкурсу «Зорянчики і зорянички» за чудову організацію, за позитивні емоції, за кубок, за дипломи та медалі усім учасникам фестивалю. Дякуємо за співпрацю. Бажаємо успіхів та процвітання Вашим фестивалям. Організаторам – здоров’я та наснаги.

Сім'я Долгієр
2 місяців тому

Організаторам конкурсу авторської поезії “ЯwriteR” висловлює подяку сім’я Долгієр. Мы приємно вражені, що авторитетне та професійне журі гідно оцінило наші творчі роботи. На кожен твір було надано рецензію, яка містить детальний аналіз та конструктивну критику. Вбачається, що було проведено величезну роботу як на етапі підготовки до конкурсу, так і на етапі перевірки творчих робіт учасників. Організаторам бажаємо сил і наснаги для проведення подібних цікавих і, безумовно, необхідних творчих заходів і в майбутньому! Творчим особам бажаємо удачі на шляху до нових творчих висот! Для нас особисто ця перемога стала вказівником того, що ми рухаємось у правильному напрямку.