Talented World

Competitons, master-classes, educational programs, cultural events

Impression

Welcome to the site of The «Talented World» Charity Foundation!

And we are waiting for your impressions and wishes!

Let this exchange of thoughts make us all better!

Subscribe
Notify of
153 Комментарий
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Наталія
3 years ago

Враження від участі в фестивалі позитивні. Разом з дипломами отримали рецензії на конкурсні виступи. Це стане в нагоді під час подальшої роботи з учнями. Приємно, що організатори вклали подяки також і для установи та керівника колективу. Бажаємо фестивалю подальшого процвітання.

Людмила Дворніцька
3 years ago

Сердечно дякую усім, хто причетний до організації і проведення дистанційних конкурсів “Арт-трамплін” і “ЯwriteR”, а також за популяризацію поетичних творів. Зичу миру, здоров’я, наснаги і натхнення у творчих здобутках, професійній діяльності та особистого щастя.
З повагою Людмила Дворніцька!

Last edited 3 years ago by Людмила Дворніцька
Тетяна Книр
3 years ago

Мої враження від конкурсу неймовірно яскраві!

У березні цього року я приняла участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі творчих людей «ПроКреатив. Літературний виклик», організованого Благодійним Фондом «Талановитий Світ». Потрібно було створити поетичний або прозовий твір, спираючись серед інших слів на зафіксовані умовами конкурсу СІМ СЛІВ: родина, весна, доля, мріяти, стежка, похапцем, диво. Я вирішила спробувати вперше в своєму житті прийняти участь у поетичного конкурсі, і за один вечір, натхненно, написала три вірші: « Мрія», «Весняне диво» та «Родина».

Вірші почала писати пів року тому та не була впевнена у своїй поезії, так як зовсім не навчалась… мої думки час від часу перетворюються у римовані рядки, відчуття, начеб то пише моя душа, на одному подиху. Мені словами важко описати це відчуття, інколи, перечитуючи написані рядки, не можу повірити, що це написала я сама…

Отже, я отримала Диплом зі званням Лауреата 1 ступеня у номінації «Авторська поезія. Елегія. 6 категорія – від 24+ років», чудову рецензію на мої твори та МЕДАЛЬ!!!

Я безмежно вдячна організаторам конкурсу «ПроКреатив», шановному журі конкурсу, а особливо Голові журі – Сергію Курчеву, я отримала таку чудову рецензію на мої твори, навіть мріяти не могла, що так влучно, гарно і приємно можна описати мої вірші!

Це моя перша сходинка на творчому шляху. І нехай мені вже 39 років, але я впевнена, що це лише початок. Щастя є і воно живе всередині, у самому центрі кожної безсмертної душі.

Людмила Дворніцька
3 years ago

Дякую усім організаторам конкурсів “ПроКреатив” та “ШансЛенд” за чудові враження та професійні рецензії. Бажаю подальших творчих успіхів та процвітання!!!
З повагою Людмила Дворніцька!

Лариса Шабаліна
3 years ago

Дякую щиро організаторам Всеукраїнського дистанційного конкурсу “ПроКреатив. Літературний виклик”! Ваша робота дуже потрібна творчим людям! В нашій країні, на жаль, майже всі подібні заходи мають на меті підтримку МОЛОДИХ поетів (прозаїкам пощастило більше – вікові обмеження для них не настільки вражаючі). А що робити тому, хто вирішив випробувати свої творчі спроби часом, вчився “шліфувати” їх, працював над собою і не помітив, що йому “вже за”? Ваші ж творчі змагання доступні для людей різного віку, різних професій, різних країн. Ще і ще перечитую глибоку, прекрасну професійну рецензію, з трепетом беру до рук відзнаки, дуже вдячна також за Подяку для нашого ліцею. Нещодавно я мала нагоду взяти участь в обласній педагогічній конференції. Під час виступу розповіла і про ваш конкурс. Маю надію, що мої колеги та їх учні також приймуть ЛІТЕРАТУРНИЙ ВИКЛИК. І в їх житті стане ще більше КРЕАТИВУ!
Бажаю усім здоров’я, наснаги, натхнення, миру, любові та злагоди!

наталія данилюк
3 years ago

Дякуємо !!!! Дуже гарний конкурс! спасибі за визнання творчості мого батька! висока оцінка нас надихнула на нові твори! Процвітання фестивалю та щира подяка організаторам!

Наталія Сушкова
3 years ago

Ансамбль «Шумограйчики» Будинку дитячої та юнацької творчості Білокуракинської громади висловлюють подяку організаторам фестивалю-конкурсу «Зорянчики і зорянички» за чудову організацію, за позитивні емоції, за кубок, за дипломи та медалі усім учасникам фестивалю. Дякуємо за співпрацю. Бажаємо успіхів та процвітання Вашим фестивалям. Організаторам – здоров’я та наснаги.

Сім'я Долгієр
3 years ago

Організаторам конкурсу авторської поезії “ЯwriteR” висловлює подяку сім’я Долгієр. Мы приємно вражені, що авторитетне та професійне журі гідно оцінило наші творчі роботи. На кожен твір було надано рецензію, яка містить детальний аналіз та конструктивну критику. Вбачається, що було проведено величезну роботу як на етапі підготовки до конкурсу, так і на етапі перевірки творчих робіт учасників. Організаторам бажаємо сил і наснаги для проведення подібних цікавих і, безумовно, необхідних творчих заходів і в майбутньому! Творчим особам бажаємо удачі на шляху до нових творчих висот! Для нас особисто ця перемога стала вказівником того, що ми рухаємось у правильному напрямку.

Дрантусова Елена
2 years ago

УДИВИТЕЛЬНЫЙ конкурс!!!
Сколько эмоций, волнений, ярких моментов вдохновения!
Как хотелось верить в то, что тебя обязательно УСЛЫШАТ!
И как здорово, что мечты и желания становятся РЕАЛЬНОСТЬЮ!
В нашем мире, где столько событий, проблем и тревог, это так важно- иметь ВОЗМОЖНОСТЬ сказать СВОЕ слово и быть УСЛЫШАННЫМ!!!
СПАСИБО организаторам творческого конкурса!
СПАСИБО уважаемым членам жюри за сложную и такую важную для каждого участника конкурса РАБОТУ!
СПАСИБО за то прекрасное и вдохновленное состояние, которое и есть ТРУД и ПОЛЕТ нашей ДУШИ!
Мы все сделали НОВЫЙ шаг! Шаг к миру…Шаг к удивительным и талантливым людям…
Шаг к себе…
И эта наша ВСТРЕЧА открыла для всех нас что-то НОВОЕ!
Мудрость жизни состоит в том, что она ПРЕКРАСНА для тех, кто ее ОТКРЫВАЕТ!
Этот конкурс стал для меня НАСТОЯЩИМ ОТКРЫТИЕМ!!!

Дрантусова Елена
2 years ago

Подведены итоги конкурса!
Ощущение ЧУДА и РЕАЛЬНОСТИ присутствует!
Конечно,радовало и удивляло ВСЕ: и организация самого конкурса, и участие в нем, и ожидание чего- то необыкновенного…
Как волнительно и приятно было увидеть свою фамилию в списке победителей!
С каким желанием и счастьем открывалась бандероль!!!
Диплом…Медаль…Не верится и ВЕРИТСЯ!!!
Но главным подарком ( подарком неожиданным и НЕОБХОДИМЫМ) стала РЕЦЕНЗИЯ.
С каким трепетом и волнением я читала УДИВИТЕЛЬНЫЕ СЛОВА о своих стихах, о своем понимании мира, о своих творческих идеях…
СПАСИБО!!!
За уважительное и НЕОБЫКНОВЕННОЕ отношение к человеку, к его мыслям, к его творчеству…
СПАСИБО за этот жизненный опыт…
СПАСИБО за пожелания, за профессионализм, за веру и надежду!
СКОЛЬКО еще стихов будет написано!
СКОЛЬКО еще прекрасных жизненных моментов ждет нас впереди!
Будем творить!
Будем любить жизнь!
Будем просто собой…
Елена Дрантусова.

Валерій Олександрович
2 years ago

Величезне спасибі усім організаторам конкурсу “ШансЛенд Festival”!
Наша студія “Другий дубль” ще зовсім молода і перемога в конкурсі – це величезний стимул до плідної і напруженої подальшої роботи.
Ще раз, дякую всім!
До нових зустрічей!

Олена
2 years ago

Я вперше брала участь у вашому конкурсі, це було дуже хвилююче…але результат того вартий!!! Дякую членам жюри,организаторам чудового вестивалю конкурсу “Талановитий світ”. Я бажаю фестивалю впевнено крокувати вперед,не зупиняючись на досягнутому. Фестиваль дозволив мені оцінити свої сили і прагнути до нових висот для розвитку своїх творчих здібностей. Сподіваюся ще не раз бути учасницею вашого прекрасного конкурсу.

Алина Тимощенко
2 years ago

Наш коллектив Театрального клуба “Мы вместе” (г.Северодонецк) первый раз принимал участие в Международном дистанционном многожанровом конкурсе «ШансЛенд Festival» 2021.
Учитывая, что участники нашего Театрального клуба это ребята с ментальными нарушениями, то для нас очень важно и радостно, что в конкурсах такого уровня могут принимать участие все желающие вне зависимости от состояния здоровья. Хочется отметить хорошую организацию проведения конкурса. Нравится, что жюри обращает внимание на все нюансы выступления и, конечно же, очень важно для нас это получение рецензии от профессионального жюри.
Отдельно хотим поблагодарить организаторов за красивенные медали, необычный кубок, дипломы и на колектив и на каждого участника! По возможности с удовольствием будем принимать участие в дальнейших фестивалях Благодійного Фонда «Талановитий світ».

Сергій
2 years ago

Дякую! Дуже цікавий конкурс. Мені сподобалося.

Юрій Долінський
2 years ago

Я взагалі дуже задоволений благодійною організацією Талановитий світ. Але найбільше мене вразило і розчулило до глибини душі це найвища переможна оцінка слів моєї авторської пісні в конкурсі: Арт-Трамплін, у номінації авторська творчість, творення пісень. В якому я у цій номінації посів перше місце. Не дивлячись на те, що вона була лише заспівана мною у акапельному виконанні з проявленою методикою. Але це не завадило судям конкурсу дати її найвищу оцінку. Я дуже пишаюся цим своїм здобутком. І щиро та безмежно вдячний Талановитому світу за цю таку можливість це зробити.

Ulyana.FoRa
2 years ago

Щиро вдячні за високу оцінку нашої з дітьми роботи!
Окреме спасибі за рецензію! Погляд зі сторони завжди важливий. З кожним словом згідна! Будемо продовжувати працювати і рости над собою!
Вам бажаємо натхнення і успіхів!
З повагою, Мистецький центр “FoRa” (Львів)

Олена
2 years ago

Вдячна за запрошення та можливість взяти участь у Міжнародному дистанційному багатожанровому конкурсі “Талантія”. Мої роботи були представлені у номінації “Прикладне та образотворче мистецтво”. Щиро дякую журі за високу оцінку моїх робіт та нагороду. Цікаво та приємно було отримати рецензію шановного журі на свої роботи.
Бажаю організаторам конкурсу натхнення та успіхів у великій та непростій справі – підтримці творчих людей та популяризації українського мистецтва.

Ліна Яковенко
2 years ago

Щиро вдячна засновникам Всеукраїнського дистанційному конкурсу авторської прози та поезії “ЯwrireR”! Перемога в ньому подарувала оберемок яскравих і теплих емоцій! А професійна рецензія митця Сергія Курчева стала потужною мотивацією для подальших творчих кроків!
Щиро дякую!!!

Тетяна
2 years ago

Вже неодноразово вихованці гуртка “Арт-простір” беруть участь у конкурсі та посідають перші місця. Це стимул для дітей рости та підкорювати нові творчі вершини. Дякуємо організаторам за можливість самореалізації та самовираження. Особлива подяка за рецензії, адже критика дуже потрібна для тих, хто прагне розвивати та вдосконалювати власні творчі задатки.

Одеський національний технологічний університет
2 years ago

Доброго дня!
Зразковий художній хоровий колектив “Novellus”(ОНТУ), дуже вдячний за взятття участі в Міжнародному конкурсі мистецтв “Талантія”, за оперативність та організацію проведенння, а також за нагороди. Сподіваемось на зустріч поза карантинними обмеженнями. Успіхів та натхнення вашому Благодійному Фонду “Талановитий світ”!

Валерія
2 years ago

Брали участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі “Зорянчики і Зорянички”.Вражені отриманням рецензії яка містила дуже змістовні, конструктивні зауваження і разом з тим похвальні компліменти, що дуже мотивує дитину на подальшу працю.Дякуємо за дуже корисний і цікавих конкурс!!! Наснаги вам !

Вікторія
2 years ago

Велике дякую за можливість участі! Чітка, конкретна організація конкурсу, приємні та приязні контакти. Неочікувано, але почесно отримала перше місце у номінації прозових есе. Дуже приємно, це додає наснаги. А як отримаю ще рецензію, диплом та призик, то взагалі буду майже щаслива! “Майже”, тому що не вистачає миру… Миру нам і спокою Україні!

Яна Черняк
2 years ago

Дякую за прекрасний майстер клас.

Людмила
1 year ago

Дякую велике за майстер клас Марії Герасимової. Неймовірно талановита та цікава людина. Я отримала величезний заряд позитиву та багато корисної інформації. Дякую

Сергій
1 year ago

Дякую Вам за такі чудові конкурси.

Валентина Василівна
1 year ago

Дякуємо всій вашій команді за чудову організацію, за приємні враження від імені усіх талановитих дітей!!! Дякуємо суддям за добре і справедливе ставлення до всіх конкурсантів. Ніхто не залишився без уваги. Дякуємо за можливість взяти участь в такий нелегкий час для нашої держави, за можливість побачити, на кого можна рівнятися, ким надихатись та куди зростати. 
Нехай Бог дарує всім вам найкращі свої подарунки! Миру, злагоди, добра, любові у ваших родинах, повної чаши у ваших домівках та міцного здоров`я на многії літа!

Щиро дякуємо організаторам, суддям та усім причетним!
Ви зробили дітей України щасливішими!!!

Людмила Бондаренко
1 year ago

Щиро дякуємо організаторам за конкурс. Отримавши високу оцінку жюрі, вихованці планують ще більше працювати, вдосконалювати свої навики.Радості дитячої не було меж.Дякуємо що ви організовуєте чудові конкурси, даєте можливість діткам показати себе.❤️Успіхів Вам і процвітання під мирним небом України.Все буде Україна!??

Ольга
1 year ago

Величезна подяка організаторам та викладачу за неймовірні враження та навички, здобуті впродовж занять з акторської майстерності! Величезне дякую за Ваш час та всі зусилля, які Ваша команда доклала, або наші зустрічі відбулись! За неабиякий професіоналізм (адже онлайн-навчання – це те ще випробування!), оригінальність домашніх завдань, “розжовування” особливо незрозумілих моментів та багато чого ще (бо, список, насправді, довгий) – величезна, величезна Вам подяка! Сподіваємось, що колись ми ще зустрінемось!

Вікторія
1 year ago

Дякую за можливість участі у конкурсі. Дякую за рецензії, які надихають і показують на що треба звернути увагу. Мені як починаючому автору це дуже потрібно.
Бажаю процвітання і великої аудиторії Талановитому Світу! Ви робите добру справу!)

Інна
1 year ago

Проходили весною ознайомчий курс онлайн-занять з акторської майстерності. Ми у захваті. Дуже цікаві, різноманітні заняття. Розвивали уяву, комунікабельність, красиве чітке мовлення. Вчили краще розуміти одне одного, відкривати нові грані емоцій.
Дуже вдячні пану Сергію за терпіння до дітей, за цінний вклад у них і чекаємо з нетерпінням нових занять!!!

Оксана
1 year ago

Дякуємо шановним організаторам конкурсу Файно Світ Фест за підтримку наших талановитих діток!Сили і наснаги Вам на нові проекти!

Євгенія
1 year ago

Дякую за частинку Вашої душі. Кожен вірш це завжди справжнє відчуття і справжні емоції.

Євгенія
1 year ago

Дякую за такі щирі і чудові емоції ?

Ірина
1 year ago

Мала можливість прийняти участь у двох конкурсах від Благодійного Фонду “Талановитий Світ”, а саме конкурс “Моє слово” і “ПроКреатив. Літературний виклик”. Дякую щиро організаторам за високу оцінку моїх творів, звичайно, для автора це приємно. Але я маю задоволення ще від того, що таким чинои є можливість зібрати допомогу нашим захисникам. Щодо проведення самого конкурсу: зазначу, що організаційні моменти тут на високому рівні,
при потребі є хороша комунікація організаторів і конкурсантів, попередньо оприлюднений графік конкурсу, який організатори дотримуються. І окрема подяка жюрі конкурсу, вони прфесіонали, для мене це важливо.
Отже, усім причетним до створення конкурсів бажаю терпіння, віри і надії в майбутнє та миру. Слава Україні!

Наталія Коваль
1 year ago

Добрий день! Брала участь у конкурсі Благодійного фонду “Талановитий світ”. Залишилися найкращі враження. Підібрані цікаві завдання, актуальні, креативні. Це був дійсно літературний виклик, який спонукає продовжувати роботу. Дякую за конкурс. Бажаю організаторам міцного здоров’я, успіхів, миру!

Лисенко Наталія
1 year ago

Отримала позитивні емоції і враження. Дякую організаторам. Обов’язково ще братиму участь. Всім миру і добра.

Марина Семйоник
1 year ago

Хочу подякувати БФ “Талановитий світ” за чудову можливість трішки показати свої поетичні можливості. Отримала диплом, подяку і навіть медаль! Дякую і за справедливу рецензію робіт. Такі конкурси надихають, відволікають від сумного сьогодення, яке обов’язково закінчиться для України перемогою! Тепер буду стежити за новинками і ,можливо, знову спробую свої сили. Всім миру і перемоги!

Іванна
1 year ago

Дякую,”Талановитий світ” всім організаторам і працівникам,за хорошу роботу і організацію, за можливість проявити себе і допомогти іншим, за розкриття талантів і щедрість на похвалу з вашого боку _ “ProКреатив”, “ЯwriteR”_подальшого процвітання, багато учасників,творчої наснаги та ідей.

Petrosian Zarui
1 year ago

Велике спасибі всім організаторам конкурсу-фестивалю “ШансЛенд” за гарні нагороди, увагу та турботу. Дякую вам за те, що в такий важкий для країни час ви так активно працюєте і підтримуєте дітей. Раніш я працювала в Україні у м. Южноукраїнськ керівником гуртка “Архітектурне моделювання”, де мої вихованці часто приймали участь у різних конкурсах, а зараз я у Неметчині, також працюю. У мене є діти з України які найшли прихисток у Неметчині. Але вони покажуть світові, що українці талановиті! Дякую за такі проекти та конкурси!!! Бажаю подальших творчих успіхів, натхнення та процвітання!!!
З повагою Заруи Петросян!

Вікторія
1 year ago

Проведення творчих конкурсів в буремний час сьогодення це дуже необхідний всім нам захід. Це, як ковток миру, спокою, віри в краще, перспективи, як психологічна допомога свого роду. Дякую організвторам. Бажаю подальших креативних рішень, конкурсів, викликів. Було дуже приємно брати участь у такому заході. Успіхів організаторам та талановитим авторам. Процвітання, натхнення, творчих пошуків, миру та добра!

Наталія
1 year ago

Щиро дякую організаторам за можливість взяти участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі творчих людей «ПроКреатив. Літературний виклик».
Щаслива, що компетентне журі мене високо оцінило: Ларуеат ІІ ступеня за створення поетичних творів: «Жити по совісті», «Осінь», «Гайнем у Крим» у номінації «Авторська поезія. Філософська лірика» 6 категорія – від 24 + років.
Бажаю творчій команді благодійного фонду «Талановитий світ» надалі цікавих, творчих проєктів.
Мирного неба! Все буде Україна! 

Христина Костенко (Фоміна)
1 year ago

Щиро дякую за участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі творчих людей «ПроКреатив. Літературний виклик».
Маю величезну втіху від того, що стала Лауреатом І ступеня завдяки поетичним творам.
Дуже приємно, що конкурс відбувся вчасно і організаторами дотримано усіх зобов’язань.
Надто приємно, що рецензії на твори професійні: детальні та великі за обсягом, а нагороди виготовлені і надруковані якісно. Це згадка для учасників на довгі роки.
Зичу многая літа вашим креативним проектам, міцного здоров’я всьому колективу і вельмишановному журі, і найголовніше – якнайшвидшої Перемоги нам усім!
З повагою Христина Костенко (Фоміна).  

Інна
1 year ago

Миру, світла та тепла! С Новим роком!
Дякую за надану можливість, дякую за високу оцінку мого твору та професійну рецензію!
Зичу вам усіляких успіхів та із задоволенням візьму участь у подальших конкурсах.
З повагою, Інна Теплова