Talented World

Competitons, master-classes, educational programs, cultural events

В даному розділі сайту Вашій увазі представлено вироби наших учасників, які вони готові запропонувати для продажу, обміну або в подарунок.

З питань придбання просимо контактувати безпосередньо з майстрами. Контакти для звʼязку вказано на персональній сторінці кожного майстра.

   «Добрий день! Мене звати Олена Щеглюк, я живу в Україні у місті Львові. За освітою і професією я музикант, альтист, працюю в одному з оркестрів Львова.

   Я завжди любила малювати квіти, і спершу просто фотографувала їх на планшет, щоб намалювати потім, адже вони відцвітають. Після одної-двох спроб мені захотілося, щоб це була не просто сфотографована квітка, а гарна її фотографія. Почала вибирати ракурс, освітлення, шукати гарні кадри… І так захопилася фотографуванням, що воно стало ще одним моїм хобі.

   Неодноразово я приймала участь у різних всеукраїнських та міжнародних конкурсах як фотохудожник і займала призові місця. Хотіла б опанувати фотосправу професійно.»

Крюкова Алісія, 11 років, вихованка гуртка орігамі «Дзунако» Центру дитячої та юнацької творчості 1 Харківської міської ради. 

Алісія прийшла у гурток орігамі в 9 років, та дуже полюбила  цей вид мистецтва.

За цей час виготовила багато об’ємних робіт – модульних та авторских.

Особливо полюбляє виготовляти мініатюрні вироби з орігамі.

Алісія дуже компанійська, відповідальна, та організована учениця!

Будь-яку роботу доводить обов’язково до кінця. За весь період навчання Алісія виготовила понад 60 робіт різної складності та розміру.

“Софія Ярицька, м.Новий Розділ, Львівська обл., отримала базову середню освіту в НВК ім. В.Труша, та базому мистецьку освіту по класу скрипки у ДШМ ім. О.Рудницького.

Все своє життя цікавлюсь мистецтвом та мистецтвознавством, тому започаткувала свою ініціативу — молодіжний лекторій про українське мистецтво “аДамант”. Також, будучи художником самоучкою, активно розвиваюсь у графічному/веб дизайні та архітектурі, з чим планую зв’язати своє життя.

Окрім того, письмом почала захоплюватись 2 роки назад, і відтоді пишу прозу та вірші. “Подорож до вчора” – моя дитяча книга з феміністичними наративами стала кульмінацією мого хобі. Разом зі своєю колежанкою Анастасією ми доклали усі свої знання та фантазію, аби цей твір публікувався на таких видатних платформах як “Амазон” та мали змогу взяти участь у багатьох письмових конкурсах. Зараз книга ілюстрована та перекладена на англійську мову. Я дякую “Талановитому світу” за можливість поширювати моє мистецтво та рости у цій індустрії”. 

“Народилась 4 жовтня 1990 року у с. Бихів, Камінь-Каширського р-н, Волинської обл.

Із 1998 року маю ІІІ групу інвалідності, переживши в дитинстві геморагічний інсульт та гострий лімфобластний лейкоз. Із 1998 р. по 2004 р навчалась на індивідуальній формі в Бихівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня.

читати далі

У 2013 році закінчила Східноєвропейський національний університет імені Лесі українки, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна педагогіка» та здобула кваліфікацію соціального педагога, викладача соціально-педагогічних дисциплін, інспектора з охорони дитинства.

Під час навчання в університеті вела активну волонтерську діяльність: співпрацювала з організацією «SOS Smile» («Рятівна усмішка») із Данії:
практикування сміхотерапії з дітьми, які перебували на лікуванні в Обласній дитячій    лікарні м. Луцьк.  Брала участь у щорічній благодійній акції «Миколай про тебе не забуде»: адресна допомога дітям з особливими потребами.

З 2008-2019 рр. проживала в м. Луцьк. 2013-2019 рр. – працювала в «Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» на посаді асистента вчителя-реабілітолога, а згодом вчителя-реабілітолога. Надавала педагогічні послуги дітям з особливими потребами віком від 1-17 років.

На даний момент з чоловіком та дитиною проживаю у с. Бихів. Працюю у ЗЗСО «Бихівський ліцей» на посаді асистентки вчителя інклюзивного класу, в якому навчається дитина з особливими освітніми потребами. Веду гурток «Папероплетіння» та виготовляю з дітьми різноманітні вироби із газет.

Під час шкільних років життя брала участь у різноманітних художніх конкурсах. Отримала диплом переможця районного конкурсу «Змалюй світ своїми кольорами» та грамоту за участь в обласному фестивалі «Повір у себе і в тебе повірять інші».

У вільний час продовжую малювати, як на папері, так і на  стінах ліцею, розмальовувала власну  піч та громадську зупинку.

Маю декілька статтей в газетах присвячених моїй художній творчості: «Дівчинка, яка «зліпила» свій світ» – 2000 р.;

«Життя поміщається на долоні» – 2010 р;

«Чарівний пензель Іванки» – 2012 р.;

«Бихівчани креативно розмалювали зупинку»  – 2022 р.;

«Бихівчанка розмалювала піч українським дивоцвітом» –  2022 р.

Малювання – це моє хобі, спосіб життя  та антистрес!)”