Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Іванна Ладчук

с. Бихів

Народилась 4 жовтня 1990 року у с. Бихів, Камінь-Каширського р-н, Волинської обл.

Із 1998 року маю ІІІ групу інвалідності, переживши в дитинстві геморагічний інсульт та гострий лімфобластний лейкоз. Із 1998 р. по 2004 р навчалась на індивідуальній формі в Бихівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня.

У 2013 році закінчила Східноєвропейський національний університет імені Лесі українки, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна педагогіка» та здобула кваліфікацію соціального педагога, викладача соціально-педагогічних дисциплін, інспектора з охорони дитинства.

Під час навчання в університеті вела активну волонтерську діяльність: співпрацювала з організацією «SOS Smile» («Рятівна усмішка») із Данії:
практикування сміхотерапії з дітьми, які перебували на лікуванні в Обласній дитячій    лікарні м. Луцьк.  Брала участь у щорічній благодійній акції «Миколай про тебе не забуде»: адресна допомога дітям з особливими потребами.

З 2008-2019 рр. проживала в м. Луцьк. 2013-2019 рр. – працювала в «Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Пролісок» на посаді асистента вчителя-реабілітолога, а згодом вчителя-реабілітолога. Надавала педагогічні послуги дітям з особливими потребами віком від 1-17 років.

читати далі

На даний момент з чоловіком та дитиною проживаю у с. Бихів. Працюю у ЗЗСО «Бихівський ліцей» на посаді асистентки вчителя інклюзивного класу, в якому навчається дитина з особливими освітніми потребами. Веду гурток «Папероплетіння» та виготовляю з дітьми різноманітні вироби із газет.

Під час шкільних років життя брала участь у різноманітних художніх конкурсах. Отримала диплом переможця районного конкурсу «Змалюй світ своїми кольорами» та грамоту за участь в обласному фестивалі «Повір у себе і в тебе повірять інші».

У вільний час продовжую малювати, як на папері, так і на  стінах ліцею, розмальовувала власну  піч та громадську зупинку.

Маю декілька статтей в газетах присвячених моїй художній творчості: «Дівчинка, яка «зліпила» свій світ» – 2000 р.;

«Життя поміщається на долоні» – 2010 р;

«Чарівний пензель Іванки» – 2012 р.;

«Бихівчани креативно розмалювали зупинку»  – 2022 р.;

«Бихівчанка розмалювала піч українським дивоцвітом» –  2022 р.

Малювання – це моє хобі, спосіб життя  та антистрес!)