Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Олена Третьяк

м. Южноукраїнськ

“Вітаю! Мене звати Третьяк Олена, я родом з Миколаївщини, з невеликого, але гарного та сучасного містечка Южноукраїнськ. Обожнюю подорожувати Україною, проживати у різних містах, відчувати особливий дух та атмосферу кожного окремого міста. Мрію здійснити навколосвітню подорож. Сподіваюсь, ця мрія колись реалізується, адже саме безперервний рух під час подорожей, знайомства з новими місцевостями, людьми, пейзажами дають мені найбільше натхнення та дарують радість від життя.

Дуже люблю вивчати мови, дивитись на світ крізь призму носіїв іншого менталітету. За спеціальністю я – філологиня німецької мови.

Обожнюю читати та перевтілюватись у головних героїв творів, проживати життя їхнім життям, діями, словами. Кожна окрема історія з книжок дає мені можливість подивитись на світ під іншим кутом, пожити у іншому часі, побути іншою особою. Кожного разу це захоплююча подорож. Особливо зараз, під час війни, це дуже допомагає справитися з усім тим, що відбувається.

читати далі

Коли є натхнення, я займаюсь написанням поезії та прози. А так як натхнення в мене, у більшості випадків, з’являється під час подорожей, то зараз, у воєнний час, його практично немає. Тим не менш, якісь вражаючі, жахливі та незабутні події, або ж навпаки, радісні та очікувані, як от моє повернення з Німеччини у липні 2022 року назад в Україну – дають мені потужний поштовх до написання, і рядки віршів ллються, немов вода із глечика. Тож вірш “Початок” був написаний на другий день повномасштабного вторгнення, “До України” – напередодні повернення з Німеччини на Батьківщину, а вірш “Тебе б побачить” – під час обстрілу у листопаді, коли я була у себе вдома на Миколаївщині, а моя кохана людина знаходилася далеко від мене, у іншій частині України”.