Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Діана Придатко


м. Краснопілля

   Придатко Діана, учениця 8-го класу Краснопільської гімназії Краснопільської селищної ради, розпочала проявляти хист до писемності ще в 5 років.

   Спочатку, як навчилася читати, просто римувала слова, а вже з 8 років почала писати вірші. Згодом з’явилося бажання спробувати себе в написанні прозових творів, а саме казок та легенд. Останні 3 роки Діана активно займається авторською діяльністю.

читати далі

   Приймає участь і перемагає у багатьох районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах. А в 2021 році почала друкувати свої твори в літературних альманахах і онлайн платформах для загального читання.

   Фіналістка дитячого літературного конкурсу ПероДактиль – 2019 рік.

   І місце у ХХІІІ обласному літературному конкурсі «Проба пера» – 2020 рік.

   Лауреат І ступеня за створення прозового твору «Духи Лісу» у Всеукраїнському конкурсі «ProКреатив» – 2021 рік.

   Лауреат І ступеня за створення прозового твору «Таємниця семи королівств» у Всеукраїнському конкурсі «Арт-Трамплін» – 2021 рік.

   Лауреат І ступеня за створення збірки поетичних творів «Шануймо Батьківщину» у Всеукраїнському конкурсі «Яwriter» – 2021 рік.

   Лауреат ІІІ ступеню за написання легенди про Ряснянський монастир і видання власної книги у Всеукраїнському конкурсі «Збереження архітектурною та культурної спадщини України» від організації Зодче Коло – 2021 рік.

   І місце у районному літературному конкурсі «Проба пера» – 2022 рік.

   Видала свої твори в літературних альманахах «Осінні барви» та «Веселих свят» – 2021 рік.

   Співпрацює з мультимовною літературною платформою Букнет, де друкує свої твори – 2021-2022 роки.