Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Оксана Кіндратюк


м. Битом (Польща)

Оксана Василівна Кіндратюк, народилася 21 серпня 1986 року в мальовничому селі Сорокотяга, що на Черкащині. Від 2016 року проживаю в Польщі, місто Хожув.

Вірші почала писати ще в дошкільному віці. Пишу на різні теми, але найбільше люблю писати лірику. В школі, коли серед предметів з’явилась німецька мова, зацікавилась перекладами. Перекладала в основному поезію, спочатку з німецької мови, а потім і з таких мов, як англійська, французька, іспанська та польська. Свої роботи презентувала на різних українських перекладацьких конкурсах, де зайняла чимало фінальних місць. Також часто беру участь у поетичних конкурсах України та Польщі.

Крім поезії, пишу прозу. Найбільше мене надихає українська проза таких авторів як Іван Нечуй-Левицький, Григорій Квітка-Основ’яненко, Іван Карпенко-Карий, Іван Франко, Панас Мирний, Ганна Барвінок та багато-багато інших неперевершених письменників України минулих століть.

читати далі

Література — то моя пристрасть, життя і цілий мій світ. Окрім писання, дуже люблю читати. Щороку перечитую понад 100 книг на різну тематику: від художньої класики до психології та релігії.

Також, як і кожна активна сучасна людина, маю багато хобі: подорожі, спорт, вишивання хрестиком, шиття …

Моєю найбажанішою мрією, окрім перемоги нашої славної України, є видання своїх збірок та книг. Працюю над цим щодня і багато. Бо як казав Іван Франко:

«Книги — морська глибина,

Хто в них пірне аж до дна,

Той, хоч і труду мав досить,

Дивнії перла виносить.»