Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Ірина Щербакова


м. Харків

   “Я – Ірина Щербакова, і, перш за все, я – українка. Навчаюся в
найріднішій 28 школі Харкова, в 11 класі. Переступивши вперше шкільний поріг ще маленькою шестирічною дівчинкою та відвідавши перший урок літератури (читання), я відчула, що поезія дуже приваблює мене. Змалечку писала маленькі віршики і полюбляла їх декламувати вдома для своєї сім’ї. І тільки підтримка рідних та близьких людей надихала мене писати, творити…
   І це, як на мене, досить гарно виходило. Я творчо обдарована. Це моє. Це те, що у мене виходить добре. Подорослішавши, брала учать у найрізноманітніших творчих проєктах: виконувала пісні, танцювала, їздила на різні заходи. Але, спробувавши себе в різноманітних сферах, зрозуміла, що поезія — це справді моє покликання. Проза та поезія допомагають мені висловлювати свої думки, емоції, переживання та проблеми Всесвіту на папері. Головна мета моєї творчості — донести свої ідеї навколишньому світу, обговорити проблеми та підштовхнути людство до змін на краще.
   Дуже сподіваюся, що у сфері поезії я зможу досягти великих успіхів:
випустити власну збірку, а можливо, і не одну, та зможу спонукати людство творити добро задля мирного і щасливого майбутнього!”