Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Вікторія Бондаренко


м. Львів

   Поетеса, композитор, співачка, мистецтвознавець, вчитель музики, громадський діяч, волонтер, Заслужений Діяч Естрадного Мистецтва України. Являється членкинею Національної Спілки Письменників України, членкинею Всеукраїнського Об’єднання «Письменники Бойківщини» і членкинею Української Асоціації Письменників України.

читати далі

 

   Народжена 12 квітня 1968 року у місті Львові. Одружена, виховує доньку Тетяну і сина Володимира. Успішно закінчила львівську сш№33. Учасник та переможець численних конкурсів та фестивалів. З відзнакою закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка. Активно провадить концертну та громадську діяльності. 

   У попередні роки Вікторія видала авторські пісенні аудіо альбоми «Політ у мрію»(2000), «Вулицями Львова»(20013), третій аудіо альбом «Білокрила птаха» і четвертий аудіоальбом “Моє блакитне небо”. У творчому доробку є близько тисячі віршів, понад двісті пісень для дорослих і дітей, сорок два відео кліпів авторських пісень, які розміщенні у всесвітніх інтернет-мережах ЮТУБ, Фейсбук і т.д. Вона відома, як автор восьми поетичних збірок «Світло любові»(2007 видавництво «Логос»), «Симфонія весни»(2012 видавництво «Логос»), дитяча книжка «Сонячні світанки» (2015 Інформаційне агентство «Медіастар»),«Заквітчана душа» (20015 видавництво «Логос») ,«Золоті вітрила»(2017 видавництво «Логос») і «Бузкові сни»(2018 видавництво «Український письменник» Київ) і дитячі книжки «Хто співає так крилато?» (2019 видавництво «Тріада-Плюс»), “Дідусь у ліс, а я за ним” (2020 видавництво “Тріада-Плюс”). 

   Нагороджена Медалями “За служіння мистетству”(2019), ‘За високий професіоналізм’(2021).

   Нагороджена Почесними Грамотами від Львівської обласної Ради, від Львівської обласної державної адміністрації, від Львівської міської ради за активну громадську діяльність, сумлінну плодотворну і благодійну працю, вагомий внесок у розвиток духовності і культури Львівщини.

   Вікторія бере активну участь у Всеукраїнських і Міжнародних конкурсах та фестивалях і здобуває успіх і перемогу. У Всеукраїнському Літературному конкурсі авторської прози та поезії “Яwriter2021” здобула Лауреата І ступеня Неодноразово здобувала перемогу у Всеукраїнських літературних конкурсах імені Леся Мартовича і імені Володимира Дроцика., І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі “Алея зірок”, Лауреат І Премії у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Зоряний янгол”, Гран-Прі у міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв “Summer Muza”2021, Диплом І Ступеня у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв “В обіймах часу”.

   Визнана Найвпливовішою людиною Львівщини 2021, перше місце у номінації Генератор ідей. Взяла участь у Всеукраїнському проекті ‘Мистецький Олімп’, де отримала почесне місце на двох сторінках цього поважного видання.

   Вірші часто публікуються у газетах та журналах, а пісні лунають на радіостанціях України та у соцмережах. Вікторія бажаний гість у передачах Львівського телебачення та радіо. Численні співаки, вокальні ансамблі і хорові колективи мають у репертуарі пісні Вікторії Бондаренко.

   Вікторія Бондаренко пише вірші і пісні ще з шкільних років. Володіє чотирма мовами українською, російською, польською і ангійською, а також володіє трьома музичними інструментами: фортепіано, гітара, сопілка. Має від природи гарний голос, який професійно посталений – mezzo-soprano.

   Організовує і проводить авторські сольні концерти на різноманітних сценах України і Європи, творчі поетично-музичні зустрічі, презентації для широкого кола слухачів, для дорослих та дітей у палацах і будинках культури, клубах, загально-освітніх школах, вищих закладах освіти та науки, бібліотеках, дитячих будинках, дитсадках, пансіонатах, санаторіях, дитячих таборах, в тому числі для військовослужбовців і курсантів у Львівському будинку офіцерів №58, у Яворівському Полегоні Прикарпатського округу, у Національній Академії сухопутних військ, у Львівському військовому Ліцеї імені Героїв Крут, у Львівському Державному університеті безпеки і життєдіяльності, у військових госпіталях.

   Більшість концертів і творчих зустрічей – благодійні, на яких Вікторія дарує безоплатно свої поетичні видання і аудіоальбоми.

   Рецензентами до поетичних видань Вікторії Бондаренко були такі відомі постаті, як: Роман Качурівський, Ангелина Буличова, Петро Рябчук, Микола Петренко, вони високо оцінили поезію Вікторії і дали їй путівку у творче літературне життя.