Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Любов Купцова

м. Одеса

Купцова Любов Георгіївна – одеська дитяча письменниця, поетка, бард. За освітою вчитель початкових класів, магістр педагогічної освіти.

У 2017 році отримала 1-ю літературну премію в номінації «Проза для дітей молодшого шкільного віку» на V Міжнародному конкурсі на кращий твір для дітей «Корнейчуковська премія». У серпні 2017 року світ побачила казкова пригодницька повість для дітей молодшого шкільного віку «Майка і Смугастик» (видавництво «Старий лев», м. Львів).

У 2019 році отримала 1-ю літературну премію в номінації «Проза для дітей старшого шкільного віку та юнацтва» на VII Міжнародному конкурсі на кращий твір для дітей «Корнейчуковська премія».

У 2020 році оповідання увійшли в посібник «Сучасна література рідного краю» (видавництво «Соняшник», м. Харьків)

У 2021 році вийшла повість для дітей середнього і старшого шкільного віку «Ксеня та Ведмідь” (видавництво «Друк Південь», м.Одеса).

читати далі

У 2023 році вийшла повість-експеримент «Таємниці старого горіха», у якому взяли участь 20 письменників з усієї України.

Переможець 23 міжнародного поетичного конкурсу «Пушкінська Ліра».

Член журі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Море талантів», член редакційної колегії дитячого літературного альманаху «Море талантів».

Маю звання вчитель-методист і почесне звання «Кращий педагогічний працівник міста Одеси».

Нагороджена грамотами Управління освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Грамотою Міністерства освіти за роботу з обдарованими дітьми, відзначена Грамотою президента України за досягнення та вагомий внесок в освіту.