Talented World

Competitons, master-classes, educational programs, cultural events

Враження від курсу «Я – ART».

Welcome to the site of The «Talented World» Charity Foundation!

And we are waiting for your impressions and wishes!

Let this exchange of thoughts make us all better!

Subscribe
Notify of
9 Комментарий
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Артур
1 year ago

Щиро вдячний пану Сергію
за ту інформацію,яку він нам доносить.У мене кардинально змінився підхід роботи над текстом,я розпочав більше в нього занурюватися,шукати мету,вчинки,ходи,зрозумів,що партнер – найкраще рятувальне коло,не усі люди мене правильно зрозуміють😂😂😂.Я зрозумів,що в багатьох своїх ролях у мене присутній награш,якого не повинно бути,зараз над цим активно працюю.Дякую!

Інна
1 year ago

Моя доця проходить курс в проекті «Я-АRT”. Це дуже цікавий і насичений курс. Дуже оригінальна методика. Заняття проходять на одному диханні. Вони захоплюючі, цікаві, пізнавальні, активні, розвиваючі!
Викладач Сергій – це людина, яка дуже віддана своєму ремеслу. Він урок проживає. Має велике терпіння, повагу, толерантність до дитини. За це йому дуже велика подяка!
Дуже рекомендую навчатись у пана Сергія Курчева! Ви зануритесь в дивовижну країну акторської майстерності!

Олена
1 year ago

Я давно мріяла спробувати себе у ролі актриси і зрозуміти, як мистецтво актора виглядає “зсередини”! І курс “Я-Арт” мені в цьому допоміг. Я дуже вдячна організаторам і викладачу, що отримала такий досвід! Адже я не тільки здійснила свою мрію, але й відкрила дуже багато нового і цінного в собі, відкрилася по-новому і краше зрозуміла себе і мотиви поведінки оточуючих.
Я б порадила цей курс не тільки тим, хто як і я, мріяв спробувати себе в ролі актора, але і людям, які хочуть розкрити і зрозуміти себе, позбутися комплексів і спробувати щось нове і творче!
Окрема подяка викладачу за легку і мотивуючу подачу інформації і готовність розкрити найкраще в кожній людині!

Сергій
1 year ago

Дуже дякую організаторам за неймовірно корисні та цікаві для мене уроки! Ці щаняття – як ковток свіжого повітря у наш непростий час. Окремо хочу зазначити, що курси дають змогу зустрітись у групі з дуже цікавими та творчими людьми! Було надзвичайно приємно з усіма познайомитися і працювати разом.
І особлива вдячність викладачу! Це були дійсно дуже продуктивні, насичені і корисні заняття. Дві години пролітають наче пару хвилин і виконання домашніх завдань – це завжди творчо, цікаво і весело!

Катерина
1 year ago

Я дуже рада, що побачила рекламу курсу вчасно і що моя дитина мала змогу займатися на курсі “Я-Арт”. Я вважаю, що для дітей ці курси особливо цінні, адже дають змогу розвинути уяву, фанатзію, творчість, креативність. Моя дочка стала більш розкутою і впевненою у собі. Викладач дуже тонко відчуває дітей і вміє знайти до кожної дитини особливий підхід.
Бажаю проекту розвитку і процвітання! Щиро раджу даний курс як дорослим, так і діткам!