Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Враження від курсу «Я – ART».

Незважаючи на свою молодість, проект «Я – ART» вже має певну власну історію!

Ми пропонуємо Вашій увазі враження учасників цього курсу в той чи інший час!

Будемо також вдячні за нові Ваші враження та побажання, оскільки такий обмін думками робить всіх нас кращими!

Підписатися
Сповістити про
9 Комментарий
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Артур
1 рік тому

Щиро вдячний пану Сергію
за ту інформацію,яку він нам доносить.У мене кардинально змінився підхід роботи над текстом,я розпочав більше в нього занурюватися,шукати мету,вчинки,ходи,зрозумів,що партнер – найкраще рятувальне коло,не усі люди мене правильно зрозуміють😂😂😂.Я зрозумів,що в багатьох своїх ролях у мене присутній награш,якого не повинно бути,зараз над цим активно працюю.Дякую!

Інна
1 рік тому

Моя доця проходить курс в проекті «Я-АRT”. Це дуже цікавий і насичений курс. Дуже оригінальна методика. Заняття проходять на одному диханні. Вони захоплюючі, цікаві, пізнавальні, активні, розвиваючі!
Викладач Сергій – це людина, яка дуже віддана своєму ремеслу. Він урок проживає. Має велике терпіння, повагу, толерантність до дитини. За це йому дуже велика подяка!
Дуже рекомендую навчатись у пана Сергія Курчева! Ви зануритесь в дивовижну країну акторської майстерності!

Олена
1 рік тому

Я давно мріяла спробувати себе у ролі актриси і зрозуміти, як мистецтво актора виглядає “зсередини”! І курс “Я-Арт” мені в цьому допоміг. Я дуже вдячна організаторам і викладачу, що отримала такий досвід! Адже я не тільки здійснила свою мрію, але й відкрила дуже багато нового і цінного в собі, відкрилася по-новому і краше зрозуміла себе і мотиви поведінки оточуючих.
Я б порадила цей курс не тільки тим, хто як і я, мріяв спробувати себе в ролі актора, але і людям, які хочуть розкрити і зрозуміти себе, позбутися комплексів і спробувати щось нове і творче!
Окрема подяка викладачу за легку і мотивуючу подачу інформації і готовність розкрити найкраще в кожній людині!

Сергій
1 рік тому

Дуже дякую організаторам за неймовірно корисні та цікаві для мене уроки! Ці щаняття – як ковток свіжого повітря у наш непростий час. Окремо хочу зазначити, що курси дають змогу зустрітись у групі з дуже цікавими та творчими людьми! Було надзвичайно приємно з усіма познайомитися і працювати разом.
І особлива вдячність викладачу! Це були дійсно дуже продуктивні, насичені і корисні заняття. Дві години пролітають наче пару хвилин і виконання домашніх завдань – це завжди творчо, цікаво і весело!

Катерина
1 рік тому

Я дуже рада, що побачила рекламу курсу вчасно і що моя дитина мала змогу займатися на курсі “Я-Арт”. Я вважаю, що для дітей ці курси особливо цінні, адже дають змогу розвинути уяву, фанатзію, творчість, креативність. Моя дочка стала більш розкутою і впевненою у собі. Викладач дуже тонко відчуває дітей і вміє знайти до кожної дитини особливий підхід.
Бажаю проекту розвитку і процвітання! Щиро раджу даний курс як дорослим, так і діткам!