Talented World

Competitons, master-classes, educational programs, cultural events

Враження від програми «АРТік».

Welcome to the site of The «Talented World» Charity Foundation!

And we are waiting for your impressions and wishes!

Let this exchange of thoughts make us all better!

Subscribe
Notify of
4 Комментарий
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Інна
11 months ago

Моя доця проходить курс в проекті «Я-АRT”. Це дуже цікавий і насичений курс. Дуже оригінальна методика. Заняття проходять на одному диханні. Вони захоплюючі, цікаві, пізнавальні, активні, розвиваючі!
Викладач Сергій – це людина, яка дуже віддана своєму ремеслу. Він урок проживає. Має велике терпіння, повагу, толерантність до дитини. За це йому дуже велика подяка!
Дуже рекомендую навчатись у пана Сергія Курчева! Ви зануритесь в дивовижну країну акторської майстерності!

Юлія Гринишин
11 months ago

Велика подяка благодійному фонду «Талановитий Світ», а особливо викладачу Сергію Володимировичу за заняття. Донечка просто у захваті. Рахує дні від уроку до уроку. З великим задоволенням виконує домашні завдання. І що особливо важливо, це нове захоплення допомагає їй сильно в емоційному аспекті в наш непростий час. Дякуємо за Вашу велику працю і любов до дітей!!!

Катерина
11 months ago

Я дуже рада, що побачила рекламу курсу вчасно і що моя дитина мала змогу займатися на курсі “АРТік”. Я вважаю, що для дітей ці курси особливо цінні, адже дають змогу розвинути уяву, фанатзію, творчість, креативність. Моя дочка стала більш розкутою і впевненою у собі. Викладач дуже тонко відчуває дітей і вміє знайти до кожної дитини особливий підхід.
Бажаю проекту розвитку і процвітання! Щиро раджу даний курс як дорослим, так і діткам!

Інна
11 months ago

Проходили весною курс онлайн-занять для дітей. Ми у захваті. Дуже цікаві, різноманітні заняття. Розвивали уяву, комунікабельність, красиве чітке мовлення. Вчили краще розуміти одне одного, відкривати нові грані емоцій.
Дуже вдячні пану Сергію за терпіння до дітей, за цінний вклад у них і чекаємо з нетерпінням нових занять!!!