Talented World

Competitons, master-classes, educational programs, cultural events

Положення «АРТ-Марафон. Артистичний».

Положення «АРТ-Марафону. Артистичний»

«АРТ-Марафон. Артистичний» для тих, хто цікавиться акторською майстерністю і хоче розвинути або покращити артистичні навички та здібності.

Для кого пропонується даний проект?

Для тих, хто хоче «прокачати» професійні якості та творчі здібності.
• Для тих, хто перебуває в постійному процесі відкриття в собі нових граней.
• Для тих, хто хоче кинути виклик власним навичкам і вмінням, аби покращити їх.
• Для тих, хто хоче вийти за межі буденності та додати несподіваного і цікавого сенсу своєму життю — творчому і повсякденному.
Для тих, хто прагне віднайти внутрішні ресурси задля збільшення власної ефективності
.

Які правила «гри» пропонує «АРТ-Марафон. Артистичний»?

Загальна тривалість «АРТ-Марафону. Артистичний» вісім тижнів. Учасники проекту кожні два тижні будуть отримувати нове творче завдання. Кожне таке завдання покликане розвивати артистичні здібності учасників та міститиме детальну інструкцію щодо його реалізації. За бажанням, учасник також має можливість отримати зворотній зв’язок, замовивши додаткову послугу — як у вигляді Рецензії на обране завдання, так і Рецензії на всі завдання «АРТ-Марафону. Артистичний» в цілому. Крім того, на початку Марафону всі учасники отримають створений у форматі PDF файл з рекомендаціями та порадами від нашої експерної команди щодо того, як найкраще опанувати відповідний творчий напрямок.

Яка тривалість «АРТ-Марафону. Артистичний»?

Проект триватиме вісім тижнів.

Що пропонує «АРТ-Марафон. Артистичний»?

• Пільгові умови участі для великого переліку категорій учасників.
• Творчі завдання для учасників проекту розробляються Експертною командою.
• Кожен з учасників проекту за бажання отримує електронний Сертифікат затвердженого зразка від БФ «Талановитий Світ».
• Напочатку проекту учасники отримують створений у форматі PDF уніфікований файл з рекомендаціями та порадами щодо того, як реалізувати потенціал в обраному творчому напрямку.
• Кожен з учасників має можливість отримати зворотній зв’язок, замовивши додаткову послугу у вигляді Рецензії — як на окремі завдання, так і безпосередньо на весь «АРТ-Марафон. Артистичний» в цілому.
• Учасникам надається можливість розміщувати творчі завдання в межах проекту «Галерея Талантів».
• Учасникам отримують можливість популяризувати власні творчі роботи та послуги в межах проекту «Ярмарок».
• Учасники отримують можливість долучатися до майстер-класів та інших творчих і освітніх ініціатив Благодійного Фонду «Талановитий Світ»
.

Як взяти участь в «АРТ-Марафоні. Артистичний»?

1. Усвідомлюєте власну потребу зробити щось більше, аніж зазвичай, задля особистісного зростання.
2. Заповнюєте Заявку учасника в обраному Вами мистецькому напрямку, після чого отримуєте на електронну пошту рахунок для сплати реєстраційного внеску.
3. Отримуєте кожні два тижні на вказану Вами у Заявці учасника електронну пошту нове творче завдання.

Загальні вимоги до творчого завдання:

• Виконання учасниками проекту творчого завдання передбачає створення ними оригінального відеозапису, об’єм якого за часом не повинен бути меншим за 1 хвилину та не перевищувати обсяг 5 хвилин.
• Відеозйомка відповідних завдань повинна відбуватися без вимкнення або зупинки відеокамери, тобто виконання завдання повинно бути безперервним від початку і до його закінчення. Монтаж є неприйнятним.
• Завдання надсилаються учасниками проекту не пізніше вечора неділі.
• Щотижня завдання проекту надсилаються учасниками на акаунт «Талановитого Світу» в Telegram’і.
• Завдання проекту не повинні містити сцени та сюжети, які ображають почуття віруючих (різних релігій і конфесій), сцени жорстокості та насильства; сцени еротичного та / або порнографічного характеру; сюжети, що рекламують або пропагують наркотики, алкоголь, куріння, лікарські препарати та зброю.

Експертна команда «АРТ-Марафону. Артистичний»

складається з професійних журналістів, редакторів, літераторів, сценаристів, режисерів з України, США, Німеччини, Аргентини, Польщі, Сінгапуру, Мексики, Австрії, Бразилії, Іспанії та інших країн, а також провідних українських викладачів творчих дисциплін, діячів культури і мистецтва, керівників творчих колективів.

Умови участі в «АРТ-Марафоні. Артистичний»:

• Участь — 500 грн. з учасника.
• Додаткова послуга у вигляді Рецензії на окреме завдання — 200 грн. з учасника.
• Додаткова послуга у вигляді Рецензії на всі завдання проекту — 400 грн. з учасника.
• Додаткова послуга у вигляді паперового Сертифікату — 100 грн. з учасника
.

Пільгові категорії учасників беруть участь у проекті зі знижкою 30% (за умови надання відповідних довідок та документів).

До пільгових категорій відносяться: діти-інваліди, діти-сироти, діти учасників ООС (АТО), діти військових ЗСУ, вимушені переселенці.

Грошовий фонд, сформований в результаті проведення проекту, буде спрямовано на організаційні питання та підтримку ЗСУ, а також на розвиток нових освітніх ініціатив та творчих проектів.

Сертифікат

За бажанням учасника, йому може бути виданий електронний сертифікат затвердженого зразка від БФ «Талановитий Світ» про участь у проекті «АРТ-Марафон». Сертифікат видається за умови виконання учасником всіх завдань проекту. Окремо кожен учасник має можливість замовити додаткову послугу у вигляді паперового Сертифікату.

Умови відправлення та отримання електронного Сертифікату, а також електронної Рецензії як додаткової послуги учасникам «АРТ-Марафону. Артистичний»:
• Відправлення Сертифікату учасникам проекту відбувається в електронному (цифровому) вигляді на вказану у Заявці учасника електронну адресу.
• Відправлення Рецензії як додаткової послуги відбувається в електронному (цифровому) вигляді на вказану у Заявці учасника електронну адресу
.

Умови відправлення та отримання паперового Сертифікату учасниками «АРТ-Марафону. Артистичний»:
• Відправлення паперового Сертифікату відбувається за рахунок учасників проекту «АРТ-Марафон. Артистичний».
• Відправлення Сертифікату відбувається службою «Нова Пошта» та доставляється у вказане в Заявці учасника відділення «Нової Пошти».

Захист авторських прав учасників «АРТ-Марафон. Артистичний»:

• Демонстрація відеозаписів, самопроб або інших завдань учасників «АРТ-Марафону», наданих в рамках участі в проекті, на офіційних сайтах, офіційних сторінках у Facebook та Instagram Благодійного Фонду «Талановитий Світ» відбувається лише зі згоди учасників та за умови заповнення ними форми встановленого зразка.
• Після закінчення проекту Благодійний Фонд «Талановитий Світ» має право використовувати та поширювати (без виплати гонорару учасникам) відеозаписи, самопроби, фотоматеріали, інші матеріали учасників, створені під час проведення проекту «АРТ-Марафон».
• Надіслана учасниками Заявка про бажання взяти участь у проекті «АРТ-Марафон» та надання відповідних даних про учасника є підтвердженням прийняття всіх умов даного Положення.

 

Світ насправді Талановитий!

І ти – його Талановита часточка!

Просто повір у себе!

Благодійний Фонд «Талановитий Світ»

Тел.: (096) 119-40-14 – Лідія Сєргєєва.
Тел.: (063) 686-03-67 – Наталія Юрьєва.
Instargam: @talantsvit
Email: [email protected]
[email protected]