Talented World

Competitons, master-classes, educational programs, cultural events

Михайло Попов

м. Дніпро

“Я звичайний українець. Мені 15 років, живу в місті Дніпро. Писати казки почав в п’ятому класі школи No141. Виконуючи домашнє завдання, я написав міф «Чому іде дощ?», та зрозумів, що мені
подобається уявляти фантастичний світ, а вчитель Шульга Алла Анатоліївна підтримала мене, та дала загальні відомості про те, як складаються казки. Мене завжди захоплював світ підводних мешканців океанів і я написав казки «Пригоди риби» та «Пригоди акули-молоточок». Коли я перейшов учитися до школи No58, то познайомився з дитячим письменником Вікторією Філіною, яка об’єднала дітей навколо фантастичного світу казок. Вона допомагає дітям оформити фантастичне бачення світу в літературний жанр казки. Роздуми про екологічний стан планети надихнули мене написати твір-фентезі «Минуле в майбутньому планети Земля». З початком війни всі зрозуміли яку цінність для людини має мирне життя. Твір «Всі хочуть миру! – це мої роздуми про шлях до миру. Саме ці п’ять казок ввійшли до збірки «Казки до чаю». В кінці я розмістив тренажер для написання казки, опираючись на який ви можете за чаюванням створити власну казку, наприклад, як моя фантазія «Країна позитивних емоцій». Хочу виразити вдячність другу мого друга, дизайнеру обкладинки Микиті Загинайло, який точно та яскраво передав мої задумки. Ця книга змогла побачити світ завдяки моїм батькам, їх друзям та бабусі, які люблять мене та у всьому підтримують.
Всі ці казки стали призерами в різних літературних конкурсах:
“Пригоди риби” – перемога в міському конкурсі “Книжкова веселка” (м. Дніпро 2019р.)
“Пригоди акули-молоточок” – 1 місце у відбірковому турі міського конкурсу юних літераторів “Собори наших душ” (м. Дніпро 2020р.)
“Минуле в майбутньому планети Земля” Казка про те, як 4 грами мозку риби перевернули світогляд людини майбутнього — Опримала Гран-прі міського конкурсу молодих літераторів “Пряма мова” (м. Дніпро 2021р.)
“Всі хочуть миру!” та “ Країна позитивних емоцій” – 1 місце “ЯwriteR-2023”
Михайло Попов ([email protected])