Talented World

Competitons, master-classes, educational programs, cultural events

Алла Бабенко

с. Калинівка, Сумська область

“Алла Бабенко із с. Калинівка Роменського району Сумської області. Працюю відповідальним редактором газети «Вісті Роменщини».

Друкувалася у літературно-історичному альманаху «Відродження Роменщини» (2004), міськрайонній газеті «Вісті Роменщини» (з 1990 р.), у кількох всеукраїнських та міжнародному альманахах (2021-2022), у 6-му збірнику Роменського літературного об’єднання «Обрії» (2022), у Віснику ХІІ Міжнародного конкурсу короткої прози «Zeitglas-2022», на порталі Міністерства культури та інформаційної політики «Поезія вільних» і порталі «Експеримент».

Переможниця обласного літературно-мистецького конкурсу «Осінні акварелі» (Суми, 2021), учасниця конкурсів «Розфарбую коханням увесь світ» Міжнародного літературно-художнього альманаху «Сонячне місто» і «Україна — понад усе» від Всеукраїнської поетичної родини, лауреатка конкурсу «Любов і війна» в номінації «Жіноча лірика» та призерка конкурсів «Коли закінчиться війна», «33 поезії» до Дня української писемності та мови, «Коли ми постаріємо з тобою» від ВПР (2022-2023), переможець конкурсу «Вірю. Мрію. Живу» в номінації «Оригінальний стиль», призерка конкурсу «Ми всі родом з дитинства» в номінації «Поезія. Солодкі спогади» від поетичної групи «Поезія для душі» (2023) та всеукраїнських багатожанрових мистецьких конкурсів: «Мистецька весна», «Україна єдина», «Зірка Перемоги», «Літературний CrossWorld».

Учасниця І туру міжнародного фестивалю авторської поезії та пісні Sevama fest, проєкту «Твоя поетична листівка» та поетичного марафону «Наші музи не мовчать! Разом до Перемоги!» від Національного музею літератури України.

Маю Подяку виконавчого комітету Роменської міської ради за збереження традицій рідного краю.

Власних збірок не маю”.