Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Віта Гориславець


м. Кременчук

   “Я народилась та прожила більшу частину свого життя на Полтавщині, в місті Кременчук, яке розташоване на мальовничих берегах річки Дніпро. 
   Я творча натура,  протягом життя писала вірші про кохання, але це була любовна лірика, моя приватна поезія. Мало хто з оточуючих знав про мої вірші. Будучи російськомовною людиною я писала на “русском языке”, та вигадала собі псевдонім, але так і не наважилась публічно відкрити свою творчу душу, жодного разу не приймала участі в літературних конкурсах та не друкувалась.
читати далі
     Війна, розпочата російськими окупантами 24.02.22р, внесла певні зміни в моє життя та я переїхала до міста Канів на Черкащині, де я провела 9 місяців. Це місто я полюбила як своє рідне, для мене це місце сили та сплеску творчості. Саме тут я почала писати вірші українською мовою. Сьогоднішня моя поезія пронизана патріотизмом та любов’ю до Батьківщини, хвилюваннями та сподіваннями на скорішу Перемогу. Я неодноразово відвідувала Тарасову гору, де біля могили Тараса Шевченка, на березі улюбленого могутнього Дніпра я відчуваю неперевершений підйом сил та енергії, там зароджуються нові рими та виникає бажання творити. Я вдячна Каневу за джерело натхнення!
   Зараз я відчуваю потребу в тому, щоб мої вірші читали люди, щоб моя поезія приносила комусь користь чи задоволення, дарувала радість, надію, віру. Тому я зараз активно намагаюсь донести до суспільства свою творчість, я розміщую в соціальних мережах свої вірші та розпочинаю для себе сезон конкурсів та досягнень! Я вже не використовую псевдонім, я підписуюсь своїм справжнім ім’ям, ні до чого мені зараз маски, я відкрита для українського читача. 
     В листопаді 2022р. мої вірші друкувались в колективних альманахах “100 слів” та “Скіфія. Осінь 2022”, зараз на стадії затвердження до друку альманах “Калейдоскоп думок”, який побачить світ до кінця грудня. В різних збірках я друкую різні вірші. Сподіваюсь, що моя перша збірка поезії вийде одразу після Перемоги та це вже буде не за горами, бо Україна вже перемогла, Україна – Переможець!”