Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Умови Проекту «Шкільна допомога»

Благодійний Фонд «Талановитий Світ» формує команду однодумців, яка буде включати до свого складу вчителів різних освітніх напрямів та студентів педагогічних спеціальностей.

Мета Проекту: допомога дітям в якісному опануванні шкільною програмою у теперішній складний час. Адже не всі школярі мають зараз можливості отримувати необхідні знання, а також не всі з них мають відповідні здібності для самостійного опанування тими чи іншими темами. В свою чергу, не всі батьки через складнощі війни мають змогу приділяти достатньо часу для допомоги дітям в опануванні темами уроків або можливість винайняти для них репетиторів.

Концепція полягатиме в тому, що вчителі (тут і далі під «вчителями» розуміються як дипломовані спеціалісти, так і студенти відповідних педагогічних спеціальностей) працюватимуть с групами школярів у двох напрямках:

1) Роз’яснення певних тем шкільної програми.

2) Допомога із виконанням домашнього завдання.

Однак в цьому випадку мета вчителя – сприяти тому, щоб у дітей формувалося свідоме сприйняття шкільного матеріалу та розуміння ними алгоритму розв’язання навчальних завдань, а не обмежуватися наданням готових рішень.

Заповнюючи заявку, Ви вказуєте шкільний предмет/предмети, в межах яких Ви маєте знання, компетенції та бажання допомогати. Також вказуєте зручний для Вас день та час (мінімально – 3 години на тиждень). Ми, зі свого боку, популяризуємо ініціативу, організовуємо весь процес і формуємо групи відповідно до заявлених Вами компетенцій та бажаного графіку. Також ми будемо вдячні Вам за будь-які важливі ідеї та корисні побажання, а також доцільні професійні корективи для підвищення ефективності даного Проекту.

Ініціатива буде БЕЗКОШТОВНОЮ для всіх дітей. Але натомість ми просимо, щоб на даному етапі і Ваша участь у Проекті відбувалася на волонтерських засадах.

Ми віримо, що наші спільні зусилля та Ваші знання сприятимуть розвитку наших дітей задля того, щоб вони мали щасливе майбутнє справді освічених людей!