Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Журі

 

Ірина Петрик
(США)

Американська оперна співачка українського походження (сопрано). Професор академічного співу в коледжі Сейнт Роуз в штаті Нью-Йорк. Режисер в Дитячому театрі Саратоги. Музичний керівник столичної школи українознавства в місті Вотерволіт в штаті Нью-Йорк. Запрошена солістка в Скагафйордур опері в Національному Концертному Залі «Харпа» (Рейк’явік, Ісландія), Опері Саратоги, Сіракузькій опері, Аризонському Оперному театрі, в «Хаббард Холл Опера» (Вермонт), в Комомонуелз Лірик Театрі (Бостон), СР Продакшен з Кохос Мьюзік Холл, в Сан-Франциско Лірик Опера, в Театрі Скотт Фітжеральд в Меріленді, театрі «Прокторс» в Нью Йорку, Лоуелл Оперa в Гарвардському

читати далі

університеті в Бостоні, в Піттсбургській Опері, в Капітолії штату Нью-Йорк.
Постійно співпрацює з оркестром народних інструментів в Атланті (штат Джорджія), з оркестром народних інструментів у Вашингтоні, з симфонічним оркестром в Скенектаді. Запрошувалась для участі у фестивалі Об’єднаних Націй в Нью-Йорку, у Новорічному Балі в Нью-Йорку, в інших творчих заходах. В Україні співпрацює з Київським Національним Академічним театром оперети та Міжнародним музичним фестивалем «О-Fest». Продюсер постановки опери С.Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» у Великому театрі Нью-Йоркського Університету в м.Олбані у співпраці з Комомонуелз Лірик Театром (Бостон) та українським ансамблем танцю «Зорепад».
За внесок в пошиpeння української музичної культури в Сполучених Штатах отримала визнання від Українського Конгресового Комітету Америки.
Випустила сольний диск, присвячений українським народним пісням, під назвою «Пісні від серця».

Юлія Ткач
(Україна)

Заслужена артистка України. Доцент Кафедри хорового диригування Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського. Кандидат мистецтвознавства. Художній керівник та головний диригент Академічної хорової капели Українського радіо. Лауреат Премії імені М.Лисенка. Член Всеукраїнської музичної спілки. Член Координаційної ради Хорового товариства імені М.Леонтовича. Член та голова журі Всеукраїнських мистецьких конкурсів. Член комісій конкурсних прослуховувань до професійних хорових колективів столиці. Диригент-постановник та автор мистецьких програм «Суспільного: UА» за участю Хору Українського радіо.

читати далі

За роки роботи з Хором Українського радіо здійснила понад 160 записів до фонду (фондових та трансляційних) Українського радіо. ЗДійснила близько 600 концертних виступів коллективу на творчих майданчиках Києва, України, Європи, Африки. Активно популяризує національне хорове мистецтво в Україні та світі: Міжнародні фестивалі у Києві, Луцьку, Житомирі, Кировограді, Чернігові; виступи у найкращих концертних залах Європи та Африки; філармоніях Варшави, Гданська, Вроцлава, Лодзя, Бялостоку, Ледяному палаці та Маріяцькому костелі Кракова, амфітеатрах та колізеях Ель-Джема, Карфагену тощо.

Дмитро Притула
(Україна)

Заслужений артист України. Доцент Одеської національної музичної академії імені А.В.Нежданової. Співзасновник та головний диригент оркестру Академічного ансамблю української музики, пісні та танцю «Чайка» Одеської областної філармонії, володаря Гран-прі VІ Національного конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського.

читати далі

Концертмейстер (скрипаль) оркестру Академічного ансамблю української музики, пісні та танцю «Чайка» Одеської областної філармонії, композитор та аранжувальник. Член журі багатьох міжнародних та всеукраїнських фестивалів.
23 листопада 2014 року в Одеській областній філармонії відбувся ювілейний вечір Дмитра Притули під назвою «А крізь серце пісня щастя проросла…» за участі оркестру Академичного ансамблю української музики, пісні та танцю «Чайка» Одеської областної філармонії, а також інших провідних колективів України та зарубіжжя.

Наталя Гапоненко
(Польща)

Піаністка, репетитор-коуч в роботі з оперними та камерними співаками.
Репетитор-коуч солістів-співаків у WOK Warsaw Chamber Opera (з 2018 року). Репетитор-коуч солістів-співаків у Балтійській опері (2018-2019). Репетитор-коуч солістів-співаків у Вроцлавській опері (2015-2018).
Активно гастролює в Європі. Приймає участь у багатьох польських та європейських оперних постановках, співпрацює з такими диригентами, як Хосе Марія Флоренсіо, Маттео Пальярі, Марчин Сомплинський, Павел Пшёток, Петр Борковський, Петр Сулковський, Стефан Плевняк та багатьмо іншими.
Регулярно співпрацює з відомими польськими артистами, такими як: Александра Кубас-Крук, Едіта П’ясецька, Єва Трац, Джоанна Москович, Ірина Житинська, Анна Бернацька, Станіслав Куфлюк, Томаш Рак, Маріуш Годлевський, а також з іноземними – Ольгою Безсмертною (Віденська Опера), Людмилою Монастирською (Метрополітен-Опера), Ольгою Кульчицькою (Цюріхська Опера) та іншими.

читати далі

Приймає активну участь у численних вокальних майстернях. Серед них: «Проект молодих співаків» у Зальцбурзі (2010 рік), «Програма розвитку молодих артистів Ліндемана» в Метрополітен-опера в Нью-Йорку (2012–2013 роки) та інші.
Активно запрошується акомпанувати багатьом провідним співакам на численних Міжнародних конкурсах в Польщі та в інших країнах Європи та світу. У 2019 році супроводжувала Русланію Коваль (сопрано) на XVI Міжнародному конкурсі імені Станіслава Монюшко у Варшаві – лауреат IV премії.

Ігор Охріменко
(Україна)

Заслужений діяч мистецтв України. Головний хормейстер, диригент та аранжувальник Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України. Довгий час працював хормейстером Народної хорової капели НАНУ «Золоті ворота». Був співзасновником та хормейстером камерного хору «Оріана».

Лауреат міжнародних хорових конкурсів в Ірландії, Норвегії, Болгарії, Латвії. Учасник двох Хорових Олімпіад — в Австрії та Південній Кореї де здобув почесні місця. Автор хорових творів, має багато хорових аранжувань в різних жанрах.

читати далі

В 2017 році разом з Академічним ансамблем пісні і танцю Державної прикордонної служби Україниприймав участь у концерті «Вітає Україна» на Слов’янському базарі у Вітебську.
Преміант конкурсу «Смарагдова ліра». Володар ювілейної медалі «95 років на охороні Державного кордону».
Музично-громадський діяч. Приймає активу участь в благодійних акціях, присвячених важливим державним подіям, перебуває в постійній співпраці з громадськими організаціями, з українською діаспорою за кордоном, із Земляцтвом України тощо.

Олена Карандєєва
(Україна)

Заслужена артистка України. Солістка балету Національної опери України.
Доцент факультету хореографічного мистецтва Київського національного університету культури і мистецтв.
Хореограф-постановник телешоу «Танці з зірками», 5 сезон, на каналі «1+1» (2018 рік).
Член жюрі міжнародного конкурсу «Global Talent» (Dance & Circus Art) Kyiv ‘2020.
У творчому спадку виконання понад двох десятків ролей на сцені Національного театру опери та балету ім. Т.Шевченка та інших театрів України. Гастролювала з балетом Національної опери України у Японії, Південній Кореї, Італії, Франції, Німеччині, Греції, Канаді, Тайвані, Об’єднаних Арабських Еміратах та іших країнах світу.

Костянтин Ріттель-Кобилянський
(Німеччина)

Оперний співак (баритон). Спадкоємець видатної української письменниці Ольги Кобилянської. В репертуарі, окрім програм класичної вокальної музики, присутні також найкращі твори європейскої та американської естради. Після особистого знайомства з Міком Джагером («Rolling Stones») Костянтин з надзвичайним успіхом виконав на Міжнародному фестивалі у Фрайбурзі (Німеччина) його композицію «Sympathy For The Devil».
Гастролював у Парижі, Стразбурзі, Кольмарі, Тулузі, Римі, Неаполі, Генуї, Амстердамі, Афінах, Ахені, Берліні, Штутгарті, Мюнхені, Кьольні, Лейпцизі, Дюсельдорфі, Шверині, Москві, Лісабоні, Порто, Мадриді, Барселоні, Цюріху, Санкт-Петербурзі, Чикаго, Cанта-Барбарі, Сан-Франциско, Брюселі, Тель-Авіві та інших містах.
Важливим етапом у творчій діяльності стала співпраця c Сером Пітером Устіновим, з яким у Цюріху відбувалася спільна робота над створенням концертної програми, що складалася з

читати далі

листів та романсів С.В.Рахманінова. Також особливе місце в кар’єрі співака займає творча співпраця з відомою ізраільською піаністкою Еллою Пасік.
Репертуар співака містить провідні партії баритона: Дон Жуан («Дон Жуан», Граф Альмавіва «Весілля Фігаро» В.А.Моцарта); Еней («Дідона і Еней» Г.Перселла); Лікар Малатеста («Дон Паскуалє»), Генріх («Лючія ді Ламмермур» Г.Доніцетті); Альберт («Вертер» Ж.Maссне); Эскамільйо («Кармен» Ж.Бізе); Петер («Гензель та Гретель» Е.Хумпердвнка); Пролог Тонво («Паяци» Р.Леонкавалло); Вольфрам («Tангейзер»), Голандець («Летючий голандець» Р.Вагнера); Євгеній Oнєгін («Євгеній Онєгін» П.Чайковського); Aлєко («Aлєкo» С.Рахманінова); Князь Ігор («Князь Ігор» О.Бородіна); Maрсель («Богема»), Скарпіа («Toска» Дж.Пуччіні); Родріго («Дон Карлос»), Амонасро («Аіда»), Ренато («Бал-маскарад»), Жермон («Травіата»), Граф ді Луна («Трубадур»), Дон Карлос («Сила долі» Дж.Верді); Cимфонія №14 Д.Шостаковича та багато інших.
Перший та єдиний діяч культури України, відзначений однією з найпрестижніших музичних нагород у світі – Премії Фонду Культури при Європарламенті в Стразбурзі.
Лауреат Міжнародної музичної премії В.Землера (м.Париж, Франція). Лауреат Міжнародної премії «За виконання партії Ескамільйо» в опері Ж.Бізе «Кармен» (Німеччина). Лауреат Міжнародної премії «Big-E» за виконання головної партії Лорда Вогню («Lord of Fire»), а також за продюсування та режисуру рок-опери «Містерія», визнаною у 2008 році найкращим у світі шоу на відкритому повітрі (World Best Open Air Produсtion-2008»), (Орландо, США).
Кавалер Ордену Святої Софії «За талант і славу України» (Україна). Лауреат Межнародної премії «Людина Року» в номінації «Зоряне Соло» (Україна) та багатьох інших престижних міжнародних нагород.

Уляна Макєєва
(Україна)

Концертмейстер групи гобоїв Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. Концертмейстер групи гобоїв Національного Одеського філармонійного оркестру (2013-2020). Працювала в оркестрі Одеського національноно театру опери та балету, Академічному симфонічному оркестрі «Філармонія» (м.Чернігів), Молодіжному академічному симфонічному оркестрі «Слобожанський» (м. Харків).
Виступає з сольними концертами та в співпраці з різними оркестрами як в Україні (Київ, Львів, Одеса, Харків, Суми, Полтава, Житомир, Чернігів), так і в країнах Європи.

читати далі

Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів: ім. Е.Коки (м.Кишинів, Молдова), «Синій птах» (м.Сімферополь), «Харківські асамблеї» (м.Харків), конкурсу молодих виконавців ім. Д. Біди (м.Львів), конкурсу виконавців ім. В.Антонова (м.Київ).
Кілька років поспіль здобувала іменну стипендію Президента України, була стипендіатом фонду ім. Є.Кушнарьова та фонду «Ренесанс».
Приймала участь у майстер-класах: професора Королівської академії музики (Великобританія) Олексія Огрінчука, професора Вищої школи мистецтв м.Берн (Швейцарія) Карстена Еккерта, професора Альфредо Бернардіні (Італія).

Максим Апостолов
(Україна)

Заслужений артист України. Соліст Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України (з 2000 року). Соліст Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України (1996-2000 роки). Соліст Державного камерного оркестру джазової музики имени Олега Лундстрема (1992-1996 роки). Соліст джаз-рок групи «Престиж» (з 1990 року).
Лауреат Всесоюзного конкурсу артистів естради (1989 рік).

Олена Санжара
(Китай)

Концертмейстер групи контрабасів у «Venus» симфонічному оркестрі (з 2014 року). Концертмейстер групи контрабасів у філармонійному симфонічному оркестрі ZPO при університеті мистецтв Джі Шоу (з 2019 року). UHSO Ukrainian Honored Symphony Orchestra в театрі міста Чжанцзяцзе (2018-2019 роки).
Співпраця з Київським Жіночим Камерним оркестром (2006-2012), з Харківським

читати далі

Академічним театром музичної комедії (2005-2007), з фолк-рок-групою «GraFfika» (2002-2005).
Запрошена артистка оркестру (контрабас) в симфонічних оркестрах Іспанії, Італії, Німеччини, Китаю та інших країн світу.
Активно знімається в телешоу, серіалах в Українах та в Китаї. Грає в якості артистки у театрі.

Віталій Митнік
(Китай-Україна)

Професійний фотограф. Глава Гільдії Професійних фотографів.
Нагороди та досягнення: «Топ 10 фотографів Китаю», «Топ 10 фотографів балету», «Топ 25 Love Story», «Top 35 movie style photography», «Top 100 nude photography».
Лауреат і призер Міжнародних конкурсів: «Арт фотографія», «Чорно-біла фотографія», «Чоловічий портрет», «Оголена натура», «Ню», «Постановочна фотографія», «Міський пейзаж», «Кінематографічна фотографія» та інших.
Бере активну участь у творчих проектах в Китаї, Індії (Боллівуд), Африці, Таіланді, Індонезії, Малайзії, Лівані, Туреччині, Сінгапурі, Австрії та інших країнах.

Інеса Порошина
(Україна)

Солістка національної філармонії України (фортепіано). Веде активну концертну діяльність в Україні, гастролювала в Польщі, Вірменії, Італії, Іспанії, Бельгії, Нідерландах, інших країнах світу. Виконувала з провідними оркестрами України фортепіанні концерти Моцарта, Гріга, Бетховена, Шопена, інших композиторів.
Має сольні записи на Українському радіо і телебаченні, а також записи із багатьма

читати далі

закордонними та українськими солістами і співаками. На запрошення компанії ESS.A.Y.RECORDING у Нью-Йорку записала 6 сольних компакт-дисків — з фортепіанними мініатюрами А.Лядова та всіма сольними фортепіанними творами А.Дворжака (на сьогодні це єдиний у світі проект).
Постійна учасниця міжнародних фестивалів: «Кларнетиссімо» (Бельгія), «Шопен-фест» (Радомишль) тощо.

Андрій Литвиненко
(Македонія)

Танцівник, хореограф, постановник класичних та сучасних стилів танцю, постановник акробатичних номерів, постановник сценічного бою.
Соліст Національного балету Північної Македонії (2016-2020). Соліст Зальцбургського Державного театру (2014-2016). Соліст в Тірольському Державному театрі м.Інсбрук (2010-2014). Соліст в Аугсбургському Міському театрі (2008-2010). Соліст в «Пітер Шауфус балет» (2004-2008). Соліст в Національній опері України (2000-2004).
Балетні вистави: «Раймонда», «Лебедине озеро», «Лускунчик», «Спляча красуня», «Гамлет», «Людина у моря», «Діана», «Андерсен», «Червона кімната», «Самсон и Даліла», «Шехерезада», «Дон Кіхот», «Вальпургієва ніч», «Кармен», «Клас-концерт», «Карміна Бурана», «Платформа», «Без Коментарів», «Мій Отелло», «Селище у вогні», «Чужі листи», «Темна природа», «Любо, любо, любо», «Канзонні», «Багатолуння», «I-romour», «Аліса в країні чудес», «Ультра агресивний», «Істория солдата», «Пулчінелла», «Ніченьки», «Плате», «Гаралд», «Король», «Опівнічний экспрес», «Чіпполіно», «Баядерка», «Ромео і

читати далі

Джульєтта», «Жізель», «Сільфіда», «Петрушка», «Ніч перед Різдвом», «Ла-ла-ла», «Пісня над піснею», «Георг Тракл», «Фауст», «Бетховен», «Це я», «Мадам Баттерфляй», «Фріда Кало», «Блюз в скелі», «Сатісфекшн», «Міфы Коко», «Гріхопадіння», «Нарнія» та інші.

Тамара Калінкіна
(Україна)

Заслужена артистка України. Провідна солістка Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка (сопрано). Солістка Київського Національного Академічного театру оперети (2004-2010). Запрошена солістка в Teatr Wielki Opera Narodowa (Варшава, Польща), National Opera of Macedonia (Скопьє, Македонія), Teatro San Carlo (Неаполь, Італія), Dubai Opera (Об’єднані Арабські Емірати), Teatro Amazonas (Манаус, Бразилія), Teatro Sergio Cardoso (Сан-Паулу, Бразилія) тощо.
В репертуарі твори П.Чайковського, М.Мусоргського, Дж.Верді, Дж.Пуччіні, В.А.Моцарта,

читати далі

А.Дворжака, Ж.Бізе, Дж.Россіні, Р.Леонкавалло, Ш.Гуно, М.Лисенка, С.Гулака-Артемовського, Р.Штрауса, І.Кальмана та інших композиторів.
Лауреат міжнародних конкурсів: ім. Рікардо Зандонаі (Італія) — I премія, ім. М.Лисенка (Україна) — II премія.
Приймала участь у майстер-класах: Мієтти Сіґєлє та Верьяно Лукетті (Ріва дель Ґарда, Італія), Массіміліано Булло (Teatro alla Scala, Мілан, Італія), Анджело Капобьянко (Верона, Італія), Ніколи Беллер Карбоне (Тоскана, Італія).Веде активну концертну діяльність в Україні, Австрії, Італії, Естонії, Бразилії, Мексиці, Алжирі, інших країнах світу.

Віктор Тополь
(Україна)

Член Національної спілки художників України (з 2008 року). Є одним із співзасновників м.Кривий Ріг молодіжного творчого центру «Сплав» (1985), «Експериментальної творчої лабораторії» (1986), «Музею Українського сучасного мистецтва» (1990), культурно-творчого об’єднання «АЯ» (1991), першого в Україна «Музею сучасного мистецтва» (1992).

читати далі

З 1990 року разом з В’ячеславом Странніком розробляє стиль «Рекітон» (взаємодіючий з простором).
Учасник більш ніж 100 виставок: виставка радянсько-польського плакату – Лауреат заохочувальної премії (1984); виставки в молодіжному центрі «Сплав» (1985-1999); Всесоюзна виставка творів молодих художників «Молодість країни» в м.Москва, Манеж (1987); виставка в рамках Мжнародного фестивалю сучасного мистецтва в м.Ярославль (1989); виставка «Невідоме мистецтво» в м.Дніпропетровськ (1990); виставка у Мраморному палаці (філіал Російського музею) м.С.-Петербург (1992); виставка Арт-Ярмарка в м.Київ, виставковий центр «Український Дім» (1994); виставка у виставковому центрі «Український Дім» в м.Київ (на запрошення державної всеукраїнської дирекції виставок (1994); виставка Спілки художників України «Мальовнича Україна» в м.Ужгород (1995); виставка Спілки художників України «Мальовнича Україна» в м.Рівне (1996); Перша в Україні виставка у закладах для відбування покарання посиленого режиму №80 у м.Кривий Ріг (1998); виставка в муніципальній галереї м.Лантоскьє, Франція (2001); виставка Спілки художників України «Мальовнича Україна» в м.Донецьк (2002); виставка Спілки художників України «Мальовнича Україна» в м.Львів (2003); виставка Спілки художників України «Жінки України – митці» в м.Черкаси (2003); виставка Спілки художників України «Мальовнича Україна» в м.Біла Церква (2004); виставка Спілки художників України «Жінки України – митці» в м.Київ (2004); Персональна виставка в м.Токіо, Японія (2006); виставка Криворізького відділення Спілки художників України в м.Київ (2008); участь у київському Міжнародному бієнале графіки ім.Якутовича в м.Київ (2008); Всеукраїнська художня виставка, присвячена семидесятиріччю Спілки художників в м.Київ (2008); Перше Всеукраїнське трієнале абстрактного мистецтва «АРТ-АКТ» в м.Чернівці (2010).
Роботи художника знаходятся в колекції Музею сучасного мистецтва (м.Кривий Ріг), в пінакотеці виставкового центру «Український Дім» (м.Київ), у приватних колекціях в США, Індії, Франції, Італії, Німеччини, Чехії, Словаччини, України та багатьох інших країн.

Маша Герасимова
(Іспанія)

Піаністка, джазова співачка, педагог музики, організатор музичних заходів, скульптор, художниця.
Викладач музики в школі Memvus, солістка хору сучасних постановок в Auditorium (концертний зал Гран-Канарія, Іспанія). Джазова співачка, організатор музичних заходів та викладач музики в школі «Кирилиця» в Римі, Італія (2017-2019). Джазова співачка, педагог

читати далі

музики та організатор музичних заходів в Домініканській республіці (2008-2017). Засновник, директор, викладач співу, фортепіано і музичної мови для дорослих в приватній музичній школі «Тоніка» (2005-2008). Організатор концертів і музичних заходів в Україні (2005-2008).
Викладач Харківського національного університету мистецтв імені І.П.Котляревського (1999-2004).
Переможець конкурсу ім. І.Дунаєвського – I премія (1997), м.Харків.
Дискографія містить три диски: «Français Collection» французькою мовою (2005), «On the 7th» англійською мовою (2010), «En el Octavo» іспанською мовою (2013).
Має персональні виставки своїх робіт – скульптура і живопис.

Михайло Шикула
(Україна)

Актор театру та кіно. Викладач в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого. Викладач з мастерності актора в «Київській Академії мистецтв». 14 років прослужив у театрі «Срібний острів».
Ролі в театрі: Л.Герш «Такі вільні метелики» (Дональд Бейкер), М.Булгаков «Морфій» (Сергій Поляков), К.Гольдоні «Хитромудра вдівиця» (граф Ді Боско Неро), О.Островський «Прибуткове місце» (Василій Жадов), Т.Уільямс «Татуйована роза» (Альверо Манджакавалло) тощо.
Фільмографія нараховує близько сорока робіт: «Пес 2, 3, 4», « Брат за брата» , «Дільничий з ДВРЗ», «Любов на два полюси», «Нюхач 2», «Сашка», «Дворняжка Ляля», «Спадщина брехні», «Слід», «Ментовські війни», «Вещдок», «Розтин покаже», «Акушерка», «Безсмертник» тощо.

Ксенія Іваненко
(Україна)

Солістка балету Національної Опери України ім Т.Г.Шевченка (з 1994 року). Старший викладач кафедри хореографії та пластичного виховання Київського Національного університету Театру, Кіно і Телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого (з 2010 року). Активна співпраця в якості балетмейстера-хореографа з Київським національним академічним Молодим театром та Київським академічним драматичним театром на Подолі у постановках драматичних вистав. В якості балетмейстера-хореографа поставила більш ніж півсотні номерів для солістів балету Національної Опери України ім. Т.Г.Шевченка, Львівської Національної Опери ім С.Крушельницької, учнів Київського Державного Хореографічного Училища та інших.
Лауреат та дипломант міжнародних конкурсів хореографів: Міжнародний конкурс

читати далі

хореографів «Балет-Фест 2016» (м.Львів) – І Премія, Міжнарожний конкурс хореографів «Балет-фест 2015» – Дипломант та Призер.
З 2017 року хореографічні номери та композиції в постановці Ксенії Іваненко постійно приймають участь у міжнародних конкурсах артистів балету та учнів хореографічних шкіл у розділі сучасної хореографії. Виконавці цих номерів неодноразово відмічені міжнародним жюрі лауреатством та дипломами.
Репертуар балерини містить сольні характерні та демі-характерні партії у виставах Національної Опери України: Циганка, Іспанка, Вулична танцівниця, Мерседес «Дон Кіхот» Л.Мінкуса, Дівчина у чорному, Дівчина у білому («Болеро» М.Равеля), Мадам Хортонс («Грек Зорба» М.Теодоракіса), Килина («Лісова пісня» М.Скорульського), Леді Капулетті, Годувальниця («Ромео і Джульєтта» С.Прокоф’єва), Етруський танець («Спартак» А.Хачатуряна), Чаклунка Медж («Сильфіда» Х.Левенсхольда), Доля («Кармен-сюїта» Ж.Бізе – Р.Щедріна), Ніза, Гелла («Майстер і Маргарита» в музичній композиції), Біла Киця, Зла фея Карабос, Королева («Спляча красуня» П.Чайковського), Іспанський танець, Угорський танець, Володарна принцеса («Лебедине озеро» П.Чайковського), Іспанська лялька, Дружина Радника Штальбаума («Лускунчик» П.Чайковського), Берта, Батільда («Жізель» А.Адана), Мачуха, Кривляка, Іспанський танець («Попелюшка» С.Прокоф’єва), Солоха («Ніч перед Різдвом» Є.Станковича), Індуський танець («Баядерка» Л.Мінкуса), Солістка («Корсар» А.Адана), Господиня чарівного саду («Снігова королева» на муз. П.Чайковського та інших композиторів), Дівчина на святі квітів («Трикутний капелюх» М.Фальї), Секлета («За двома зайцями» Ю.Шевченка), Вдова («Юлій Цезар» на музику О.Респіґі) та багато інших.
За роки роботи в Національній Опері України відвідала більше ніж 30 країн світу, серед яких: Америка, Австралія, Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Угорщин, Данія та багато інших.

Юрій Євчук
(Україна)

Соліст Академії молодих співаків Маріїнського театру (бас). Соліст Київського Академичного театру опери та балету для дітей і юнацтва (2008-2011).
Веде активну концертну діяльність, гастролював у Франції, Польщі, Швейцарії, Фінляндії, Ізраілі, Німеччині, Угорщині, Італії, Естонії, Китаї та інших країнах світу.
Лауреат міжнародних конкурсів:
Всеукраїнський конкурс «Нові імена» — Гран-прі (м.Київ, Україна); ХI Міжнародний фестиваль-конкурс. Мега проект «Долина мистецтв» — Гран-прі (м.Балатон, Угорщина); конкурс «Весна Романсу» — I премія (м.Санкт-Петербург, Росія); I Всеросійский конкурс молодих вокалістів ім. В.Я.Шебаліна — Дипломант (м.Омськ); III Міжнародний конкурс ім. М.Михайлова — II премія та Диплом за найкраще виконання твору з репертуару М.Михайлова (м.Калуга); I-й Міжнародний конкурс молодих оперних співаків «Опера без меж» — I премія (м.Краснодар).
В репертуарі твори Дж.Верді, Ш.Гуно, Дж.Пуччіні, В.Моцарта, С.Гулака-Артемовського,

читати далі

Г.Генделя, М.Римського-Корсакова, У.Джордано, П.Чайковського, Г.Генделя, Ю.Поклада, Фр.Лоу, С.Баневича, М.Мінкова, Г.Хенеданьяна, М.Мусоргського, С.Рахманінова та інших.

Тетяна Міюс
(Австрія)

Солістка (сопрано) «Opera Graz» (Австрія) з 2015 року. Солістка «Opera Graz» Studio (Австрія) – 2012-2014 роки. Запрошена солістка в Stadttheater (Гессен, Німеччина), Hessisches Staatstheater Wiesbaden (Дармштадт, Німеччина).
Приймає активну участь у постановках різних європейских та світових фестивалів: «Styriarte-Festival» (Грац, Австрія), «International Gluck Festival» (Нюрнберг, Німеччина) та багатьох інших.
Активно співпрацює з всесвітньо відомими диригентами та режисерами: Майкл Хофстеттер, Стефан Херхайм та багатьма іншими.
В репертуарі співачки такі оперні партії: Еврідіка («Орфей та Еврідіка», Г.В.Глюк), Фьйорділіджі («Так вчиняють всі», В.А.Моцарт), Наннетта («Фальстаф», Дж.Верді), Мюзетта («Богема», Пуччіні), Паміна («Чарівна флейта», В.А.Моцарт), Джеммі («Вільгельм Тель», Дж.Россіні), Каролька («Єнуфа», Л.Яначек), Леніон («Грецькі пристрасті», Б.Мартіну), Фраскіта тв Мікаела («Кармен», Ж.Бізе), Аталанта («Ксеркс»,

читати далі

Г.Ф.Гендель), Тетяна («Євгеній Онєгін», П.І.Чайковський), Сюзанна («Таємниця Сюзанни», Е.Вольф-Ферраря), Лязетта («Ластівка», Дж.Пуччіні), Донна Клара («Гном», А.фон Цемлінський), Сольвейг в літературно-музичнній композиції («Пер Гюнт», Е.Гріг), Сюзанна («Весілля Фігаро», В.А.Моцарт), Мелісанда («Аріанна і Синя Борода», П.Дюка), Коріна («Подорож в Реймс», Дж.Россіні), Марзеллін («Фіделіо», Л.ван Бетховен), Ксенія («Борис Годунов», М.Мусоргський), Катя («Пасажирка»), Лейла («Шукачі перлин» Ж.Бізе) та інші.
Лауреат Міжнародного вокального конкурсу ім. Ферруччо Тальявіні (Австрія) – III премія (2013 рік).
Лауреат премії в категорії «Найкраща молода артистка» (Austrian Music Theater Award 2018).
Стипендіатка «Байройтського фестивалю» від «Wagner Forumin Graz» (Австрія).
Регулярно концертує в Австрії та інших країнах Європи, де демонструє, окрім оперних та камерних творів, різноманітний репертуар духовної музики. У 2015 році разом з «Філармонійним оркестром Граца» була запрошеною для концертів на Тайвані.
Приймала участь в майстер-класах: Хелени Доуз, Бріджіт Фассбендер, Крісти Людвіг, професора Ромуальдо Савастано та інших.

В’ячеслав Страннік
(Україна)

Член Національної спілки художників України (з 2008 року). Є одним із співзасновників м.Кривий Ріг молодіжного творчого центру «Сплав» (1985), «Експериментальної творчої лабораторії» (1986), «Музею Українського сучасного мистецтва» (1990), культурно-творчого об’єднання «АЯ» (1991), першого в Україна «Музею сучасного мистецтва» (1992).

читати далі

З 1990 року разом з Віктором Тополею розробляє стиль «Рекітон» (взаємодіючий з простором).
Учасник понад 100 виставок: фестиваль сучасного мистецтва в м.Ярославль (1989); виставка «Нетрадиційне мистецтво» в м.Дніпропетровськ (1990); виставка в Мраморному палаці в м.С.-Петербург (1992), Арт-ярмарок в м.Київ (1994); виставка в Українському Домі на запрошення Всеукраїнської державної дирекції виставок в м.Київ (1994); виставка «Золотий пензель» в Ц.Д.Х. м.Москви (1996); виставка в Будинку актора в м.Київ (1997); виставка в установі для відбуття покарання посиленого режиму №80 м.Кривий Ріг (1998); виставка в галереї «АРТ LAIN» г.Ліппштадт, Німеччина (2000); виставка в мЛантоскьє, Франція (2001); виставка в М.Н.К. «Міфологічний простір і час у сучасній культурі» в м.Київ (2004); виставка «Модель свідомості» в музеї »Літературне Придніпров’я» в м.Дніпропетровськ (2006); виставка КНСХУ в ЦДХ в м.Київ (2008); «Руді тексти» в м.Кривий Ріг (2009); «Art week» в м.Київ (2010); арт-проект «Совість» в м.Кривий Ріг (2011); «Образна абстракція» в м.Кривий Ріг (2012); «Дивний живопис В’ячеслава Мандрівника, або подорожі за межі раціонального досвіду» в м.Кривий Ріг (2012); «Магма» в м.Київ (2013); Міжнародний Арт-фестиваль «Сплав» в м.Кривий Ріг (2015); виставка «Сім снів Всесвіту» в м.Київ (2015); виставка «Четвертий вимір» в м.Київ (2016) та багато інших.
Роботи художника знаходяться: в штаб-квартирі ЮНЕСКО (м.Париж, Франція), в пінакотеці «Український Дім» при Кабінеті Міністрів (м.Київ, Україна), в колекції «Аpple» в США, в представництві «Microsoft» в Італії, в галереї «LAIN-ART» в Німеччині, в музеї образотворчих мистецтв (Нижній Тагіл, Росія), у приватних колекціях в США, Індії, Франції, Італії, Німеччини, Чехії, Словаччини, України та багатьох інших країн.

Наталія Бурлака
(Україна)

Хореограф-балетмейстер і режисер-постановник музичних шоу та драматичних вистав у Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки (з 2000 року) та в інших театрах України. Режисер-педагог в студії молодих акторів в Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки. Викладач, балетмейстер в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого понад 20 років.
Солістка Національної філармонії України (1988-2010).
Лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Ніколас Ісасі
(Аргентина)

Оперний режисер-постановник, педагог, режисер кіно, художник по костюмам, мистецький оглядач, музикант (саксофоніст).Режисер-постановник оперних вистав: «Весілля Фігаро» з Opera Joven Company (2012); «Бастьєн і Бастєенна» та «Аполлон і Гіацинт» В.А.Моцарта, «Трімоніша» Скотта Джопліна для OID OPERA в Empire Theatre (2013); опера-буфа «La canterina» Й.Гайдна в Ла Плата та «Сільска честь» в Буенос-Айресі (2014), «Летюча миша» Й.Штрауса з Opera Joven Company (2015) та багато інших.
Режисер-асистент відомого польського режисера Міхала Знанецького в оперних, театральних и музичних проектах в Аргентині (Буенос-Айрес, Тігре), Польщі (Варшава, Хожув, Краків і Щецин) та і Італії (Неаполь) з 2015 року.
Асистент по костюмам Пончі Морпурго, Марії Яунарени, Міні Цуккери та Елізабет Тарасевікс в Juventus Lyrica в Avenida Theatre в Буенос-Айресі в таких постановках: «Ріголетто» Дж.Верді, «Ромео і Джульєтта» Ш.Гуно, «Весела вдівиця» Ф.Легара, «Манон

читати далі

Леско» Дж.Пуччіні, «Трубадур» Дж.Верді, «Тоска» Дж.Пуччіні, «Мадам Баттерфляй» Дж.Пуччіні, «Донья Франціскіта» Амадео Вівеса, «Дитя та чари» М.Равеля, «Іспанська година» М.Равеля, «Весілля Фігаро» В.А.Моцарта, «Стара діва та грабіжник» Дж.Менотті, «Так чинять всі» В.А.Моцарта, «Летюча миша» И.Штрауса, «Дон Жуан» В.А.Моцарта, «Амелфя йде на бал» Дж.Менотті, «Шукачі перлин» Ж.Бізе, «Друг Фріц» П.Масканьї, «Сільська честь» П.Масканьї, «Чарівна флейта» В.А.Моцарта (2007-2013 роки).
Співпрацював у якості асистента режисера: з Ліззі Вайсс в «Джанні Скіккі» Дж.Пуччіні, з Летисією Томас в «Голомозій співачці» Е.Іонеско, з Мартою Бланко у «Хвилюванні на Таїті» Л.Бернстайна та іншими.
Працював над великою кількістю короткометражних, середніх та художніх фільмів у якості режисера, помічника режисера, арт-директора та продюсера.
Полуфіналист Міжнародного конкурсу «NANO-OPERA 2019», організованого театром «Гелікон» у Москві (Росія), ввійшовши до десятки найкращих молодих оперних режисерів світу.
Участник «International Tact Festival» (Трієст, Італія) з «Grupo Subsuelo» (2018 рік), здійснивши європейский тур по Словенії, Німеччині, Ірландії та Іспанії.
Спільно з Езекьєлем Палледжа организував «Primer Encuentro de Ragtime en Argentina» в Культурному центрі Реколета.
Як саксофоніст співпрацював з Junior Orchestra, ORVI, Латиноамериканським філармонійним оркестром, Молодіжним оркестром Буенос-Айреса. З 2005 року виступав з джазовими презентаціями в MUSIKEREVAN з Мартином Аріасом.
З 2010 року друкується з національним та міжнародними художнфми оглядами та статтями у журналах та газетах.

Ірина Петрова
(Україна)

Провідна солістка Національної опери України ім. Т.Г.Шевченка (меццо-сопрано) з 2011 року. Солістка оперної студії Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського. Солістка Дніпропетровського академічного театру опери та балету (2006-2011).Запрошена солістка Львівської опери, Харківського театру опери та балету, Большого театру (Мінськ), оперних театрів Голландії, Бельгії, Польщі, Данії, Південної Кореї та інших країн.
Веде активну концертну діяльність в Україні та за її межами.
Лауреат міжнародних конкурсів.
В репертуарі співачки такі оперні партії: Кармен («Кармен» Ж.Бізе), Попелюшка («Попелюшка» Дж.Россіні), Берта («Севільський цирульник»), Ольга («Євгеній Онєгін» П.Чайковського), Ткачиха («Казка про царя Салтана» М.Римського-Корсакова), Ла Ческа («Джанні Скіккі» Дж.Пуччіні), Маддалена («Ріголетто» Дж.Верді), Зібель («Фауст» Ш.Гуно), Лаура («Іоланта» П.Чайковського), Флора («Травіата» Дж.Верді), Керубіно («Весілля Фігаро» В.Моцарта), Розіна («Севільський цирульник» Дж. Россіні),

читати далі

Лола («Сільська честь» П.Масканьї), Сузуки («Мадам Баттерфляй» Дж.Пуччіні), Фенена («Набукко» Дж.Верді), Поліна («Пікова дама» П.Чайковського), Любаша («Царева наречена» М.Римського-Корсакова), Марина Мнішек («Борис Годунов»), Адальджиза («Норма» В.Белліні) та інші.

Олександр Степанцов
(Україна)

Режисер-постановник в Національному академічному театрі російської драми імені Лесі Українки.
Викладач у Київському Національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого.
Актор театру і кіно. Сценарист.

Олена Понпон
(Сінгапур)

Заступник директора та викладач музики в Liberal Music and Arts School (Сінгапур). Має ступінь магістра скрипкового виконавства та музичного мистецтва, ступінь бакалавра диригування, кваліфікацію викладача скрипки і фортепіано, викладача теорії і виконавця оркестру / ансамблю. Працювала в Musicland в Італії, США, Канаді.
Розпочавши навчатися грі на скрипці у віці трьох років, через рік дала свій перший сольний концерт з Київським камерним оркестром Національної Філармонії України.
Співпрацювала в якості солістки і концертмейстера з численними симфонічними та

читати далі

камерними оркестрами по всьому світу. Перша скрипка Київського струнного квартету (з 2008 року), що активно гастролює в країнах Європи, в США, Азії.
Переможець міжнародних конкурсів.
Прекрасно розуміючись на численних стилях музики – від класики, поп-музики, джазу та до фолку, – плідно та цілеспрямовано передає свої знання учням по всьому світу.

Вадим Клименко
(Україна)

Фотохудожник. Член Національної спілки фотохудожників України (з 1991року). Працював в культурі, де очолював художню раду і був головою обласного народного фотоклубу «Ватра». Учасник і дипломант багатьох Всеукраїнських виставок та престижних міжнародних фотосалонів. Мав декілька персональних виставок. Співпрацював з телебаченням де робив авторські телепередачі. Займався рекламою. В 2010-2013р.р. працював по сумісництву фотохудожником Облмуздрамтеатру. Зробив галерею фотопортретів акторів і музикантів яка знаходиться у фойє театру. Авторські фотографії використовувались у календарях, книгах, театральних афішах, проспектах і буклєтах естрадних виконавців. Його фотографії друкувались в журналах “Україна”, “Світло і тінь”, “Лель”,”Світ моделей”,”Дзеркало моди”, “Простір”. Працює в системі народної освіти. Викладач художньої фотографії з 30-ти річним стажем. Нагороджений медаллю лауреата 2-го Фестивалю народної творчості (1987р.), Знаком “Відмінник освіти України” (2002р)., Знаком “За педагогічну діяльність Софія Русова” (2009р.).

Ксенія Некрасова
(Україна)

Бакалавр хореографії. Балетмейстер сучасної класичної хореографії, викладач професійних дисциплін, артистка.
Артистка балету вищої категорії в Київському Національному Академічному театрі оперети (з 2005 року). Викладач хореографії в Міжнародному ліцеї «Гранд» (2005-2008). Балетмейстер-постановник в Міжнародному дитячому центрі «Артек» (2004). Артистка балету в Київському Академічному Театрі на Липках (1998-2004).
Лауреат Міжнародних конкурсів та фестивалів: Лауреат конкурсу «Фуете Артек» (2001), Лауреат Міжнародного конкурсу артистів балету ім. Сержа Лифаря (2002), Бронзовий призер Міжнародного фестивалю «Юність балету» (2002).

 
Олена Францева
(Україна)

Головний редактор журналу «Театральне крилечко», видавцем якого виступає Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки (з 2013 року).
Оглядач культурно-мистецьких подій для Всеукраїнських видань: газети «День», тижневиків «2000», «Бульвар Гордона», журналу «Театрально-концертний Київ».
Працювала ведучою молодіжних та освітніх програм на Першому національному, була редактором рубрики «Культура» газети «Ізвестія в Україні», кореспондентом відділу новин газети «Київські відомості», рубрики «Наука і технології» газети «Нова» тощо.

Олександр Малишко
(Україна)

Соліст (баритон) и Завідувач оперною трупою Астраханського Державного театру Опери та Балету (з 2011 року). Запрошений соліст Маріїнського театру (з 2016 року). У 2016 році на сцене Маріїнського театру виконав партію Андрія Болконського в прем’єрі опери С.Прокоф’єва “Війна і Мир” на чолі з Валерієм Гергієвим. Під час проведення XXIV Музичного фестивалю «Зірки білих ночей» виконав партії Андрія Болконського та Євгенія Онєгіна.
В репертуарі співака такі оперні партії: Андрія Болконського («Війна і Мир»), Онєгіна («Євгеній Онєгін»), Єлецького («Пікова дама»), Роберта («Іоланта»), Графа ді Луна («Трубадур»), Марселя («Богема»), Фігаро («Севільський цирульник»), Шарплеса («Мадам Баттерфляй»), Валентина («Фауст») тощо.
Гастролює в Іспанії, Франції, Бельгії, Данії та інших країнах світу.

Наталія Бабенко
(Україна)

Актриса кіно та театру.
Ролі у кіно:
«Пульс», «Что робить твоя дружина», «Покоївка», «Чаклунки», «Копи на роботі», «Троє в лабіринті», «Чуже життя», «Куратори», «Выще тільки кохання», «Таємниці», «Ангеліна», «Інша», «Таємне кохання», «Дзвонар», «Брати по крові», «Зникла», «Повернення», «Зреченння» тощо.
Запрошена актриса Національного академічного драматичного театру імені І.Франка у виставі «Моя професія – синьйор з вищого світу» (з 2014 року).

Даніель Умбеліно
(Бразилія)

Оперний співак (тенор). Запрошений соліст в SemperOper (м.Дрезден, Німеччина), Teatro Rossini (м.Пезаро, Італія), Royal Opera House Muscat (Оман), Comunale di Bologna (м.Болонья, Італія), Epidaurus Theater (Греція) та багатьох інших оперних театрах Бразилії та світу.
У репертуарі співака такі оперні партії: Таміно («Die Zauberflöte» В.А.Моцарта), Граф Альмавіва («Il Barbiere di Siviglia» Дж.Россіні), Неморіно («L’elisir d’amore» Г.Доніцетті), Ромео «Roméo et Juliette» Ш.Гуно, Кавалер Бельфіоре («Il viaggio a Reims» Дж.Россіні), Феррандо («Così fan tutte» В.А.Моцарта), Лізандр («A Midsummer Night’s Dream»

читати далі

Б.Бріттена), Дон Базиліо, Дон Курціо («Le Nozze di Figaro» В.А.Моцарта) та багато інших.
Співак є виконавцем головних партій в сучасних бразильських операх: «Kawah Ijen» та «Piedade» João Guilherme Ripper, «O Espelho» Jorge Antunes, також сарсуели «Tres Sombreros de Copa» Ricardo Llorca та інших.
Лауреат Міжнародного конкурсу вокалістів ім. Марії Каллас у 2016 році – I Премія (м.Сан-Паулу, Бразилія).
Особливо відзначений критиками і публікою на Rossini Opera Festival в Пезаро за виконання партії Кавалера Бельфіоре в опері Дж.Россіні «Il viaggio a Reims».
Приймав участь в майстер-класах таких значущих діячів оперного світу, як: Маріелла Девіа, Ернесто Паласіо, Хуан Дієго Флорес і Фелісіті Лотт.

Світлана Новіковська
(Україна)

Хореограф-постановник, артистка балету, актриса, повітряна гімнастка, хореограф-репетитор, педагог.
Артистка балету та повітряна гімнастка в Національному цирку України (2013-2020). Артистка балету в театрі хореографічних мініатюр «Сузір’я Аніко» під керуванням народної артистки Украіни Аніко Рехвіашвілі (з 1995 року). Хореограф-постановник рок-опери «Цар Едіп» (режисер В.Вовкун). Хореограф і артистка театру «Вамп». Хореограф-постановник і актриса в театральній компанії «Бенюк і Хостикоєв» в рок-опері «Біла ворона», у виставі «Задунаєць за порогом» та інших. Хореограф-репетитор вистави «Чайка на ім’я Джонатан» та багатьох інших. Актриса у виставі «Венера в міхах», презентованому на відкритті міжнародного театрального конкурсу в Каірі.
Викладач хореографії в Київському національному університеті театру, кіно та телебачення імені І.К.Карпенка-Карого на курсах під керівництвом Рушковського М.М. та Зимньої В.І. (з 2000 года).

читати далі

Хореограф-постановник дипломних вистав у Київському національному університеті театру, кіно та телебачення імені І.К.Карпенка-Карого в співпраці з Бенюком Б.М., Хостікоєвим А.Г., Гулякіною Є.О. («Вестсайдська історія», «Сон ліньої ночі» та інші).
I Міжнародний конкурс імені Сержа Лифаря – Дипломантка.
II Міжнародний конкурс імені Сержа Лифаря – III премія.
Як хореограф-постановник та артистка активно працює на багатьох сценічних площадках України та зарубіжжя.

Олена Тополь
(Україна)

Актриса театру, кіно та дубляжу. Працює в Національному академічному театрі російської драми ім. Лесі Українки. Номінантка на театральну премію «Київська Пектораль» за «Кращий дебют у виставі «Янголятко або сексуальні неврози наших батьків».
Ролі в театрі: Анжеліка в «Уявно хворий», Дора в «Янголятко або сексуальні неврози наших батьків», Славка в «Докторі Філософії», Діва у «Чорні Діви», Лотта в «Стражданнях юного Вертера», Піпіцца в «Потрібен брехун», Жінка в «Двоє, не рахуючи собаки», Маланюшка в «Везде один», Мадам Эгривиль в «Дамский портной».
Ролі в кіно: «Моя Бабушка Фанні Каплан», «Бестселер по коханню», «Реальна містика», «Лисий хвіст», «Мухтар», «Нескорені» («Василь Стус»), «Таємниця Марії», «Я заплачу завтра», «Наша лікар», «Пес», «25 година», «Слід» та багато інших.

Андрій Гуцов
(Польща)

Театральний режисер, кінорежисер, сценарист, педагог, арт-менеджер.
Керівник проекту International Casting Workshops («Centrum Idei») в Варшаві та в Києві, а також педагог майстер-класів з акторської майстерності в Україні і в Польщі (2019). Арт-менеджер театрального відділу «Мистецького Арсеналу» (2018). Сценарист Міжнародного проекту «Zlodei» (2018). Режисер-постановник в Хмельницькому академічному театрі ім. М.Старіцкого (2017).
Фіналіст Міжнародного конкурсу «NANO-OPERA 2019», організованого театром «Гелікон» в Москві (Росія).

Анастасія Коршун
(Україна)

Актриса театру та кіно, кастинг-директор.
Кастинг-директор повнометражного фільму «Скажене весілля-3» (реж. Любомир Левицький). Кастинг-директор комедійного серіалу «Юрчишини» на замовлення телеканалу «ICTV» (з 2020 року). Кастинг-менеджер телеканалу «1+1» та «1+1 продакшн» (з 2018 року). Кастинг-менеджер телеканалу «Україна», продакшну «Теле Про» (з 2017 року).
Кастинг-менеджер: художнього телепроекту «Школа. Випускний» (реж. І.Литвиненко); комедійного скетчкому «Королі Палат» (реж. Антоніо Лукич, Олексій Єсаков);

читати далі

комедійного проекту «Друге життя Василини Павлівни» (реж. Олексій Єсаков); серіалу «Подаруй мені щастя» на замовлення телеканалу «1+1» (реж. Евген Баранов); комедійного проекту «Люстрований» (реж. Павло Остріков).
В акторському кейсі зібрані різні ролі у таких проектах: «101», «Доктор Віра», «Королі палат», «Друге життя Василини Павлівни», «Ментівські війни. Харків» та інші.

Маестро Хайме Чазаро Арельяно
(Мексика)

Скрипаль, викладач, поет, декламатор.
Викладач по класу скрипки в Автономному університеті штату Мехіко, викладач по класу скрипки та музики в Центрі культурної діяльності (CEAC) з 2004 року. Викладач по класу скрипки в Музичній консерваторії м. Тультепек, штат Мехіко з 1995 року.
Перша скрипка в Симфонічному оркестрі штату Мехіко (OSEM) з 1984 року. Скрипаль в Камерному оркестрі Автономного університету штату Мехіко з 1995 року. З 1978 року є запрошеним артистом на концертні сезони з такими оркестрами, як: Філармонійний

читати далі

оркестр м. Мехіко за участю в гастролях по містах Пуебла і Чьяпас, а також в музичному фестивалі “Енріке Батіс” в Сан-Луїс-Потосі; Симфонічний оркестр м.Халапа під час гастролей по штату Халіско, з виконанням Симфонії № 2 Густава Малера; Національний симфонічний оркестр з виконанням Симфонії №8 Густава Малера в Палаці образотворчих мистецтв; Симфонічний оркестр Університету Гуанахуато; Філармонійний оркестр Бахіо; Симфонічний оркестр м. Пачука і Філармонійний оркестр Акапулько.
Багаторазово виїжджав на закордонні гастролі з Симфонічним оркестром штату Мехіко (OSEM).
Випускною роботою в Консерваторії музики і артистичної майстерності штату Пуебла стала інтерпретація поеми «Врата Мельпомени» аргентинського поета Артуро Капдевілья, яку Маестро Хайме Чазаро Арельяно здійснив під керівництвом письменника і поета Нарсисо Мадрид Галісія-і-Варгас (1975 рік).
Стипендіат Школи вдосконалення «Життя і рух» в місті Мехіко (1979 рік).

Марія Нікуліна
(Україна)

Співачка, актриса театру таі кіно, вокальний педагог, поет і композитор.
Учасниця телевізійного шоу «Голос Країни» – 9 сезон (2019 рік), обравши команду Тіни Кароль. Засновниця авторського музичного проекту «Fraskos», в якому, окрім вокалу, пише тексти пісень, створює музику та аранжування. У 2016 році спільно з творчою командою проекту був зрежисований і знятий дебютний кліп колективу, в якому Марія виступила також в ролі актриси. Співпрацює з кавер-бендом, виступи якого затребувані на безлічі заходів Києва і в Україні. Виступала на одній сцені з такими артистами, як: The Hardkiss,

читати далі

Jerry Heil та багатьма іншими провідними артистами України.
Займається вокальної педагогічною діяльністю, шукаючи індивідуальний підхід в роботі з кожним учнем. Є ведучою вокального блогу, в якому розкриває свій педагогічний підхід і власні авторські методики розвитку голосу та музикальності.
Як дипломована актриса, яка закінчила акторський факультет Київського Національного Університету театру, кіно і телебачення ім. І.К.Карпенка-Карого, активно знімається в телесеріалах і рекламі.

Крістіна Срібняк
(Україна)

Театрознавець, радіоведуча, журналіст, викладач зі сценічної мови, режисер.
Авторка мистецьких видань «Антиквар» та «Український театр». Авторка корпоративного видання НАДТР ім. Лесі Українки «Театральне крилечко» та всеукраїнської газети «День» (2014-2016). Авторка блогу «GALYORKA» на «Wordpress» (з 2015). Кореспондентка, оглядачка, авторка та ведуча рубрики про мистецтво в Національній радіокомпанії України (2011-2016). Ведуча прямого ефіру розважальної програми «Промінь Online» на радіо «Промінь» (2012-2013). Педагог зі сценічної мови в театральній студії «Бар’єр OUT»

читати далі

(з 2018). Учасниця фестивалю театрального мистецтва «Амплуа» в якості режисера з п’єсою Олени Коллєгової «Композитор».
Коло театрознавчих інтересів: «Діяльність режисерів-реформаторів театру першої половини ХХ століття», «Радянська драматургія другої половини ХХ століття», «Театральна діяльність режисерів Олександра Загарова та Едуарда Митницького», «Сценографія України ХХ-ХХІ століть».

Сергій Курчев
(Україна)

Режисер театру, сценарист, викладач в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого, актор кіно, музикант (скрипаль), поет і композитор.