Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Положення «АРТ-Марафон. Поетичний».

Положення «АРТ-Марафону. Поетичний»

«АРТ-Марафон. Поетичний» для творчих особистостей, яким небайдужа поезія та які люблять підкорювати нові поетичні вершини.

Для кого пропонується даний проект?

Для тих, хто хоче розвинути та вдосконалити поетичні здібності.
• Для тих, хто перебуває у постійному процесі відкриття в собі нових граней.
• Для тих, хто хоче кинути виклик власним навичкам і вмінням, аби покращити їх.
• Для тих, хто хоче вийти за межі буденності та додати несподіваного і цікавого сенсу своєму життю — творчому і повсякденному.
Для тих, хто прагне віднайти внутрішні ресурси задля збільшення власної ефективності
.

Які правила «гри» пропонує «АРТ-Марафон. Поетичний»?

Загальна тривалість «АРТ-Марафону. Поетичний» вісім тижнів. Учасники проекту кожні два тижні будуть отримувати нове творче завдання. Кожне таке завдання покликане розвивати поетичні здібності учасників та міститиме детальну інструкцію щодо його реалізації. За бажанням, учасник також має можливість отримати зворотній зв’язок, замовивши додаткову послугу у вигляді Рецензії — як на обране завдання, так і на всі завдання «АРТ-Марафону. Поетичний» в цілому. Крім того, на початку проекту всі учасники отримають створений у форматі PDF файл з рекомендаціями та порадами від нашої експерної команди щодо того, як найкраще опанувати відповідний творчий напрямок.

Яка тривалість «АРТ-Марафону. Поетичний»?

Проект триватиме вісім тижнів.

Що пропонує «АРТ-Марафон. Поетичний»?

• Пільгові умови участі для великого переліку категорій учасників.
• Творчі завдання для учасників проекту розробляються Експертною командою.
• Кожен з учасників проекту за бажання отримує електронний Сертифікат затвердженого зразка від БФ «Талановитий Світ».
• На початку проекту учасники отримують створений у форматі PDF уніфікований файл з рекомендаціями та порадами щодо того, як реалізувати потенціал в обраному творчому напрямку.
• Кожен з учасників має можливість отримати зворотній зв’язок, замовивши додаткову послугу у вигляді Рецензії — як на окремі завдання, так і безпосередньо на весь «АРТ-Марафон. Поетичний» в цілому.
• Учасникам надається можливість розміщувати творчі завдання в межах проекту «Галерея Талантів».
• Учасникам отримують можливість популяризувати власні творчі роботи та послуги в межах проекту «Ярмарок».
• Учасники отримують можливість долучатися до майстер-класів та інших творчих і освітніх ініціатив Благодійного Фонду «Талановитий Світ»
.

Як взяти участь в «АРТ-Марафоні. Поетичний»?

1. Усвідомлюєте власну потребу зробити щось більше, аніж зазвичай, задля особистісного зростання.
2. Заповнюєте Заявку учасника в обраному Вами мистецькому напрямку, після чого отримуєте на електронну пошту рахунок для сплати реєстраційного внеску.
3. Отримуєте кожні два тижні на вказану Вами у Заявці учасника електронну пошту нове творче завдання.

Загальні вимоги до творчого завдання:

• Виконання учасниками проекту творчого завдання передбачає створення ними оригінального твору, об’єм якого в загальній сумі не перевищує 7000 знаків з пробілами.
• Текст представленої для участі у проекті роботи потрібно надіслати у форматі doc, docx, pdf з використанням шрифту Times New Roman, розмір 14.
• До участі в проекті не приймаються роботи, які вже раніше брали участь у конкурсах «Талановитого Світу».
• Щотижня завдання проекту надсилаються учасниками на акаунт «Талановитого Світу» в Telegram’і.
• Завдання проекту не повинні містити сцени та сюжети, які ображають почуття віруючих (різних релігій і конфесій), сцени жорстокості та насильства; сцени еротичного та / або порнографічного характеру; сюжети, що рекламують або пропагують наркотики, алкоголь, куріння, лікарські препарати та зброю.

Експертна команда «АРТ-Марафону. Поетичний»

складається з професійних журналістів, редакторів, літераторів, сценаристів, режисерів з України, США, Німеччини, Аргентини, Польщі, Сінгапуру, Мексики, Австрії, Бразилії, Іспанії та інших країн, а також провідних українських викладачів творчих дисциплін, діячів культури і мистецтва, керівників творчих колективів.

Умови участі в «АРТ-Марафоні. Поетичний»:

• Участь — 500 грн. з учасника.
• Додаткова послуга у вигляді Рецензії на окреме завдання — 200 грн. з учасника.
• Додаткова послуга у вигляді Рецензії на всі завдання проекту — 400 грн. з учасника.
• Додаткова послуга у вигляді паперового Сертифікату — 100 грн. з учасника
.

Пільгові категорії учасників беруть участь у проекті зі знижкою 30% (за умови надання відповідних довідок та документів).

До пільгових категорій відносяться: діти-інваліди, діти-сироти, діти учасників ООС (АТО), діти військових ЗСУ, вимушені переселенці.

Грошовий фонд, сформований в результаті проведення проекту, буде спрямовано на організаційні питання та підтримку ЗСУ, а також на розвиток нових освітніх ініціатив та творчих проектів.

Сертифікат

За бажанням учасника, йому може бути виданий електронний сертифікат затвердженого зразка від БФ «Талановитий Світ» про участь у проекті «АРТ-Марафон». Сертифікат видається за умови виконання учасником всіх завдань проекту. Окремо кожен учасник має можливість замовити додаткову послугу у вигляді паперового Сертифікату.

Умови відправлення та отримання електронного Сертифікату, а також електронної Рецензії як додаткової послуги учасникам «АРТ-Марафону. Поетичний»:
• Відправлення Сертифікату учасникам проекту відбувається в електронному (цифровому) вигляді на вказану у Заявці учасника електронну адресу.
• Відправлення Рецензії як додаткової послуги відбувається в електронному (цифровому) вигляді на вказану у Заявці учасника електронну адресу
.

Умови відправлення та отримання паперового Сертифікату учасниками «АРТ-Марафону. Поетичний»:
• Відправлення паперового Сертифікату відбувається за рахунок учасників проекту «АРТ-Марафон. Поетичний».
• Відправлення Сертифікату відбувається службою «Нова Пошта» та доставляється у вказане в Заявці учасника відділення «Нової Пошти».

Захист авторських прав учасників «АРТ-Марафону. Поетичний»:

• Публічна демонстрація матеріалів учасника проекту не є обов’язковою.
Оргкомітет залишає за собою право на публікацію на офіційному сайті Благодійного Фонду «Талановитий Світ» будь-яких матеріалів, відправлених учасниками в розпорядження оргкомітету проекту.
• Після закінчення проекту Благодійний Фонд «Талановитий Світ» має право використовувати та поширювати (без виплати гонорару учасникам) відеозаписи, самопроби, фотоматеріали, інші матеріали учасників, створені під час проведення проекту «АРТ-Марафон».
• Учасники передають Оргкомітету проекту невиключні авторські права, які передбачають некомерційне використання матеріалів (відтворення і демонстрацію в рамках проекту «АРТ-Марафон»). Публічна демонстрація представлених у проекті робіт здійснюється з обов’язковим згадуванням імені автора.
Учасники гарантують, що створили творчі роботи особисто і є єдиними власниками інтелектуальних прав на об’єкти інтелектуальної власності, надіслані для дистанційного проекту «АРТ-Марафон» під час подачі Заявки.
• Автори підтверджують, що не порушують авторських прав, і виняткове право на ці твори не передані третім особам.
• Організатори проекту залишають за собою виключне право на аудіо і відеозапис конкурсних заходів.
• Надіслана учасниками Заявка про бажання взяти участь у проекті «АРТ-Марафон» та надання відповідних даних про учасника є підтвердженням прийняття всіх умов даного Положення
.

 

Світ насправді Талановитий!

І ти – його Талановита часточка!

Просто повір у себе!

Благодійний Фонд «Талановитий Світ»

Тел.: (096) 119-40-14 – Лідія Сєргєєва.
Тел.: (063) 686-03-67 – Наталія Юрьєва.
Instargam: @talantsvit
Email: [email protected]
[email protected]