Талановитий Світ

Конкурси, майстер-класи, освітні програми, мистецькі заходи

Ольга Марчук


м. Нетішин, Хмельницька область

Марчук Ольга Леонідівна народилася 20 червня 1976 року в с. Крупець, що на Хмельниччині. У 1983 році переїхала з сім’єю до міста Хмельницького, де навчалася протягом 10 років. Пізніше вступила до Київського державного лінгвістичного університету, який у 2001 році закінчила за фахом викладача англійської мови та зарубіжної літератури. В зв’язку з одруженням у тому ж році переїхала до міста Нетішина. Відтоді працює вчителькою англійської мови у місцевому ліцеї. Одружена, має доньку та сина.

Написання віршів – хобі, яким захопилася у 12 років. Публікувалася в 7 альманахах видавництва «Лілія» за 2021-2022 роки, в альманаху «Автори весни» від літературного порталу «100 слів», на порталі «Поезія вільних», в «Антології сучасної новелістики та лірики України 2022».

читати далі

Брала участь у поетичних конкурсах від міжнародного літературно – мистецького журналу «Склянка часу*ZeitGlas»: «Жіночі примхи» та «Чатує в століттях Чернеча гора» з подальшою публікацію творів у вісниках, у VI Всеукраїнському літературному конкурсі імені Леся Мартовича, у конкурсі «Коли ми постаріємо з тобою…» від літературної спільноти «Всеукраїнська поетична родина», у конкурсі «Війна, кохання, перемога» від порталу «Експеримент», є Лауреатом Всеукраїнського конкурсу авторської прози та поезії «ЯwriteR».

Учасниця проєкту з творчого письма «Співголосся» та місцевого літературного об’єднання «Натхнення».