Talented World

Конкурсы, мастер-классы, образовательные программы, культурные мероприятия

Впечатления

Приветствуем Вас на сайте Благотворительного Фонда «Талантливый мир»!

И ждём Ваших впечатлений и пожеланий!

Пускай этот обмен мыслями делает всех нас лучше!

Подписаться
Уведомление о
22 Комментарий
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Наталія
6 месяцев назад

Враження від участі в фестивалі позитивні. Разом з дипломами отримали рецензії на конкурсні виступи. Це стане в нагоді під час подальшої роботи з учнями. Приємно, що організатори вклали подяки також і для установи та керівника колективу. Бажаємо фестивалю подальшого процвітання.

Людмила Дворніцька
6 месяцев назад

Сердечно дякую усім, хто причетний до організації і проведення дистанційних конкурсів «Арт-трамплін» і «ЯwriteR», а також за популяризацію поетичних творів. Зичу миру, здоров’я, наснаги і натхнення у творчих здобутках, професійній діяльності та особистого щастя.
З повагою Людмила Дворніцька!

Last edited 6 месяцев назад by Людмила Дворніцька
Тетяна Книр
5 месяцев назад

Мої враження від конкурсу неймовірно яскраві!

У березні цього року я приняла участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі творчих людей «ПроКреатив. Літературний виклик», організованого Благодійним Фондом «Талановитий Світ». Потрібно було створити поетичний або прозовий твір, спираючись серед інших слів на зафіксовані умовами конкурсу СІМ СЛІВ: родина, весна, доля, мріяти, стежка, похапцем, диво. Я вирішила спробувати вперше в своєму житті прийняти участь у поетичного конкурсі, і за один вечір, натхненно, написала три вірші: « Мрія», «Весняне диво» та «Родина».

Вірші почала писати пів року тому та не була впевнена у своїй поезії, так як зовсім не навчалась… мої думки час від часу перетворюються у римовані рядки, відчуття, начеб то пише моя душа, на одному подиху. Мені словами важко описати це відчуття, інколи, перечитуючи написані рядки, не можу повірити, що це написала я сама…

Отже, я отримала Диплом зі званням Лауреата 1 ступеня у номінації «Авторська поезія. Елегія. 6 категорія – від 24+ років», чудову рецензію на мої твори та МЕДАЛЬ!!!

Я безмежно вдячна організаторам конкурсу «ПроКреатив», шановному журі конкурсу, а особливо Голові журі – Сергію Курчеву, я отримала таку чудову рецензію на мої твори, навіть мріяти не могла, що так влучно, гарно і приємно можна описати мої вірші!

Це моя перша сходинка на творчому шляху. І нехай мені вже 39 років, але я впевнена, що це лише початок. Щастя є і воно живе всередині, у самому центрі кожної безсмертної душі.

Людмила Дворніцька
4 месяцев назад

Дякую усім організаторам конкурсів «ПроКреатив» та «ШансЛенд» за чудові враження та професійні рецензії. Бажаю подальших творчих успіхів та процвітання!!!
З повагою Людмила Дворніцька!

Лариса Шабаліна
4 месяцев назад

Дякую щиро організаторам Всеукраїнського дистанційного конкурсу «ПроКреатив. Літературний виклик»! Ваша робота дуже потрібна творчим людям! В нашій країні, на жаль, майже всі подібні заходи мають на меті підтримку МОЛОДИХ поетів (прозаїкам пощастило більше — вікові обмеження для них не настільки вражаючі). А що робити тому, хто вирішив випробувати свої творчі спроби часом, вчився «шліфувати» їх, працював над собою і не помітив, що йому «вже за»? Ваші ж творчі змагання доступні для людей різного віку, різних професій, різних країн. Ще і ще перечитую глибоку, прекрасну професійну рецензію, з трепетом беру до рук відзнаки, дуже вдячна також за Подяку для нашого ліцею. Нещодавно я мала нагоду взяти участь в обласній педагогічній конференції. Під час виступу розповіла і про ваш конкурс. Маю надію, що мої колеги та їх учні також приймуть ЛІТЕРАТУРНИЙ ВИКЛИК. І в їх житті стане ще більше КРЕАТИВУ!
Бажаю усім здоров’я, наснаги, натхнення, миру, любові та злагоди!

наталія данилюк
4 месяцев назад

Дякуємо !!!! Дуже гарний конкурс! спасибі за визнання творчості мого батька! висока оцінка нас надихнула на нові твори! Процвітання фестивалю та щира подяка організаторам!

Наталія Сушкова
4 месяцев назад

Ансамбль «Шумограйчики» Будинку дитячої та юнацької творчості Білокуракинської громади висловлюють подяку організаторам фестивалю-конкурсу «Зорянчики і зорянички» за чудову організацію, за позитивні емоції, за кубок, за дипломи та медалі усім учасникам фестивалю. Дякуємо за співпрацю. Бажаємо успіхів та процвітання Вашим фестивалям. Організаторам — здоров’я та наснаги.

Сім'я Долгієр
4 месяцев назад

Організаторам конкурсу авторської поезії «ЯwriteR» висловлює подяку сім’я Долгієр. Мы приємно вражені, що авторитетне та професійне журі гідно оцінило наші творчі роботи. На кожен твір було надано рецензію, яка містить детальний аналіз та конструктивну критику. Вбачається, що було проведено величезну роботу як на етапі підготовки до конкурсу, так і на етапі перевірки творчих робіт учасників. Організаторам бажаємо сил і наснаги для проведення подібних цікавих і, безумовно, необхідних творчих заходів і в майбутньому! Творчим особам бажаємо удачі на шляху до нових творчих висот! Для нас особисто ця перемога стала вказівником того, що ми рухаємось у правильному напрямку.

Дрантусова Елена
1 месяц назад

УДИВИТЕЛЬНЫЙ конкурс!!!
Сколько эмоций, волнений, ярких моментов вдохновения!
Как хотелось верить в то, что тебя обязательно УСЛЫШАТ!
И как здорово, что мечты и желания становятся РЕАЛЬНОСТЬЮ!
В нашем мире, где столько событий, проблем и тревог, это так важно- иметь ВОЗМОЖНОСТЬ сказать СВОЕ слово и быть УСЛЫШАННЫМ!!!
СПАСИБО организаторам творческого конкурса!
СПАСИБО уважаемым членам жюри за сложную и такую важную для каждого участника конкурса РАБОТУ!
СПАСИБО за то прекрасное и вдохновленное состояние, которое и есть ТРУД и ПОЛЕТ нашей ДУШИ!
Мы все сделали НОВЫЙ шаг! Шаг к миру…Шаг к удивительным и талантливым людям…
Шаг к себе…
И эта наша ВСТРЕЧА открыла для всех нас что-то НОВОЕ!
Мудрость жизни состоит в том, что она ПРЕКРАСНА для тех, кто ее ОТКРЫВАЕТ!
Этот конкурс стал для меня НАСТОЯЩИМ ОТКРЫТИЕМ!!!

Дрантусова Елена
1 месяц назад

Подведены итоги конкурса!
Ощущение ЧУДА и РЕАЛЬНОСТИ присутствует!
Конечно,радовало и удивляло ВСЕ: и организация самого конкурса, и участие в нем, и ожидание чего- то необыкновенного…
Как волнительно и приятно было увидеть свою фамилию в списке победителей!
С каким желанием и счастьем открывалась бандероль!!!
Диплом…Медаль…Не верится и ВЕРИТСЯ!!!
Но главным подарком ( подарком неожиданным и НЕОБХОДИМЫМ) стала РЕЦЕНЗИЯ.
С каким трепетом и волнением я читала УДИВИТЕЛЬНЫЕ СЛОВА о своих стихах, о своем понимании мира, о своих творческих идеях…
СПАСИБО!!!
За уважительное и НЕОБЫКНОВЕННОЕ отношение к человеку, к его мыслям, к его творчеству…
СПАСИБО за этот жизненный опыт…
СПАСИБО за пожелания, за профессионализм, за веру и надежду!
СКОЛЬКО еще стихов будет написано!
СКОЛЬКО еще прекрасных жизненных моментов ждет нас впереди!
Будем творить!
Будем любить жизнь!
Будем просто собой…
Елена Дрантусова.

Валерій Олександрович
11 дней назад

Величезне спасибі усім організаторам конкурсу «ШансЛенд Festival»!
Наша студія «Другий дубль» ще зовсім молода і перемога в конкурсі — це величезний стимул до плідної і напруженої подальшої роботи.
Ще раз, дякую всім!
До нових зустрічей!

Олена
10 дней назад

Я вперше брала участь у вашому конкурсі, це було дуже хвилююче…але результат того вартий!!! Дякую членам жюри,организаторам чудового вестивалю конкурсу «Талановитий світ». Я бажаю фестивалю впевнено крокувати вперед,не зупиняючись на досягнутому. Фестиваль дозволив мені оцінити свої сили і прагнути до нових висот для розвитку своїх творчих здібностей. Сподіваюся ще не раз бути учасницею вашого прекрасного конкурсу.

Алина Тимощенко
10 дней назад

Наш коллектив Театрального клуба «Мы вместе» (г.Северодонецк) первый раз принимал участие в Международном дистанционном многожанровом конкурсе «ШансЛенд Festival» 2021.
Учитывая, что участники нашего Театрального клуба это ребята с ментальными нарушениями, то для нас очень важно и радостно, что в конкурсах такого уровня могут принимать участие все желающие вне зависимости от состояния здоровья. Хочется отметить хорошую организацию проведения конкурса. Нравится, что жюри обращает внимание на все нюансы выступления и, конечно же, очень важно для нас это получение рецензии от профессионального жюри.
Отдельно хотим поблагодарить организаторов за красивенные медали, необычный кубок, дипломы и на колектив и на каждого участника! По возможности с удовольствием будем принимать участие в дальнейших фестивалях Благодійного Фонда «Талановитий світ».